TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Prelude-Accord (BA/BB,CE) => Konuyu başlatan: ed35 - Temmuz 30, 2012, 08:48:18 ÖÖ

Başlık: Accord mugen kararsızlık??
Gönderen: ed35 - Temmuz 30, 2012, 08:48:18 ÖÖ
Herkese merhabalar arkadaşlar.Eski mugencilerden olarak kanım yine kaynadı :D Accord aldık mod işine kesinlikle girmeyeceğim dedim ama bi yanım da sürekli ufaktan bişeyler yap diyor:D

Sizce hiç ellemiyim,bu haliyle mi kalsın? (Sadece egzoz'lar çiftlenecek)

Ya da mugen işine komple mi gireyim? Bu araçta olduğu gibi,araç sahibi arkadaş ile de görüştük yeri  vs. de öğrendim hatta :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-full-full-boyasiz-farkli-bir-accord-94441185/detay/

Bu da aracımın şimdiki hali: http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/izmirin_yakisiklisi_accord_executive-t66521.0.html

Başlık: Ynt: Accord mugen kararsızlık??
Gönderen: GÖKHAN066 - Temmuz 31, 2012, 08:46:09 ÖS
ön ve yan karlıklar güzel fakat arka pek hoş durmuyo.Eklemelerle aracınız daha dolgun duracaktır koyu renk aynalı filmle birlikte bence çok hoş bi araba çıkar ortaya..
Gönderen: ed35 - Temmuz 31, 2012, 09:38:27 ÖS
Film yaptırmayacağım özellikle,çünkü bulunduğum yerde bayağı problem olmaya başladı film olayı.
Aynen arka çok abartı geldi bana,bende o yüzden kararsız kaldım,teşekkürler yorumunuz için.

Yok mu acaba başka fikri olan?
Gönderen: combomix - Temmuz 31, 2012, 10:01:36 ÖS
bu haliyle bile çok güzel ancak mugen işine girerseniz çokta daha güzel durcağından eminim.
Gönderen: Tekos - Temmuz 31, 2012, 11:30:59 ÖS
Ön ve yan Ekler güzel,arka ince spoiler ve tampon ek'i güzel durmamış araçta.Çünkü accordların bagaj çizgisi dışa çıkık birde ince spoiler koyunca güzel durmuyor ama belki esnek olanlardan olabilir onunla birde denemek lazim.
Film cam yaptırma şirinyer tansaşın ordaki önderin onunden imkansız geçemezsin ben arkalardan ve yan yollardan dolaşmaktan bıkmıştım.Cezayı yedim çıkarttırdım şimdi mis gibi hiç korkmadan önünden geçebiliyorum.Belki arkalara birebir oturan siyah perdelerden alabilirim.
Maşallah senin araç çok guzel bir şey yapmasan bile güzel görünüyor.
Gönderen: ed35 - Ağustos 01, 2012, 10:34:13 ÖÖ
Hocam değerli yorumların ve üstteki arkadaşların yorumları için teşekkür ederim :)

Sadece ön ve yan olarak bulursam almayı planlıyorum başka da bişey yaptırmayacağım zaten jantlar vs. var.Şimdilik bunlar yeterli ilerleyen zamanlarda gidişata göre başka planlar yaparız artık :)
Gönderen: piscocuk - Ağustos 01, 2012, 10:37:55 ÖÖ
ben sadece ön tamponu beğendim ama yapınca da komple yapmak gerek.yerinde olsam acele etmem biraz beklerim mutlaka geliştirilecektir.
Gönderen: ed35 - Ağustos 01, 2012, 10:44:58 ÖÖ
ben sadece ön tamponu beğendim ama yapınca da komple yapmak gerek.yerinde olsam acele etmem biraz beklerim mutlaka geliştirilecektir.
Ya evet alternatif yok,başka bişeyler olsa iyi olur.Kendim kalıp ile yaptırsam bişeyler kötümü olur ki?
Gönderen: piscocuk - Ağustos 01, 2012, 10:50:43 ÖÖ
istanbulda paşaoğlu vardı bu işlerle uğraşan. birde çok yakın bir arkadaşım var tuning malzemeleri satıyor..istersen senin adına sordurayım?
Gönderen: kayaci26 - Ağustos 01, 2012, 10:50:51 ÖÖ
o beyaz süslü accord sadece KOMİK . . .

ama senin aracına diyecek yok... ASİL ve ŞIK
Gönderen: ed35 - Ağustos 01, 2012, 11:02:54 ÖÖ
istanbulda paşaoğlu vardı bu işlerle uğraşan. birde çok yakın bir arkadaşım var tuning malzemeleri satıyor..istersen senin adına sordurayım?
Öyle bir imkanın varsa,öğrenirsen memnun olurum hocam :)

Teşekkür ederim hocam,daha iyileri sizlere nasip olsun :) Gerçekten o kadar kötümü duruyor beyaz araç,belki benim aracımdan diye objektif bakamadım,ondan güzel olarak görüyorum :D
Gönderen: ed35 - Ağustos 01, 2012, 11:05:08 ÖÖ
Bu arada adam arabayı sattı yahu :D
Gönderen: piscocuk - Ağustos 01, 2012, 11:11:33 ÖÖ
haber alır almaz bilgi veririm ;)
Gönderen: Tekos - Ağustos 01, 2012, 06:14:53 ÖS
Çok objektif konuşuyorum.Beyazdan daha iyi duruyor yazacaktım senin araç için gaz veriyorsun diyebilirsin diye yazmadım.Beyaz senin kasaya yakışıyor ama o resimdeki nedense hiç güzel durmamış.Senin araç daha bir güzel gözüküyor.

Gönderen: ed35 - Ağustos 01, 2012, 08:20:55 ÖS
Çok objektif konuşuyorum.Beyazdan daha iyi duruyor yazacaktım senin araç için gaz veriyorsun diyebilirsin diye yazmadım.Beyaz senin kasaya yakışıyor ama o resimdeki nedense hiç güzel durmamış.Senin araç daha bir güzel gözüküyor.

Abicim çok teşekkür ederim,yok senin nasıl biri olduğunu bildiğim için yanlış anlamazdım zaten ;)

Belki o arkadaşın jantları bozuyordur olayı,çünkü sürekli gözüme çarpan jantları oldu,Delta model benimkinden olsa belki oda çok iyi durabilirdi.
Gönderen: _mecem_ - Ağustos 01, 2012, 09:42:15 ÖS
Yakından görmeden birşey söylemek pek uygun düşmez gibi düşünüyorum ön tampondaki bombeli yerler pek hoşuma gitmedi ama onun dışında aracı daha ağır gösterdiği kesin :)
Gönderen: exceLLency - Ağustos 01, 2012, 11:33:01 ÖS
Accord çok asil araba ,inanın bana sizin aracınız o araçtan daha güzel, orjinal bırakın.Sadece ufak oynamalar yapın, far vb. gibi.Gidip body kit falan taktırmayın..
Gönderen: ed35 - Ağustos 02, 2012, 10:24:05 ÖÖ
O zaman bu yorumlardan sonra karar değiştiriyorum :)

Sadece kırmızı logo ve çift egzoz yapacağım,ileride daha değişik body-kitler çıkarsa onlara bakarız.

Herkese yorumları için çok teşekkür ediyorum :)
Gönderen: piscocuk - Ağustos 02, 2012, 12:56:32 ÖS
emre biraz geç dönüş oldu kusura bakma..bugün yada en geç yarın kesin bir cevapla dönüş yapıcak arkadaşım..bende sana bilgi veririm..sen vazgeçmişsin gerçi ama kenarda dursun :)
Gönderen: ed35 - Ağustos 02, 2012, 01:26:26 ÖS
emre biraz geç dönüş oldu kusura bakma..bugün yada en geç yarın kesin bir cevapla dönüş yapıcak arkadaşım..bende sana bilgi veririm..sen vazgeçmişsin gerçi ama kenarda dursun :)
Yok abicim estağfurullah :) Vazgeçtim gibi ama yine de aklımda dursun,belli olmaz :)