TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: ekuzdere - Temmuz 03, 2012, 01:58:59 ÖS

Başlık: Facebook Sayfası Açıldığından Beri Forumda ki Kalitesizlik
Gönderen: ekuzdere - Temmuz 03, 2012, 01:58:59 ÖS
Katılır mısınız, karşı mı çıkarsınız bilmiyorum ama facebook sayfası açıldığından beri forumda bir bozulma, salınma var. Facebook sayfası sayesinde forumdan haberdar olup aramıza katılan arkadaşlarla değil problemim, hepsi hoş geldiler. Ancak bazı insan tipleri var ki her geçen gün sinirimi bozuyor. Saçma konular, saçma tartışmalar, birbirlerinin malına hakaret etmeler, çamur atmalar. Özellikle bazen "Satılanlar" kısmında o kadar çok gereksiz insanlar bulunuyor ki, hem dünyadan haberleri yok, hem de laçkalık da üstlerine yok. Bu konuyla ilgili bir düzenleme yapılır mı, bir koşul kural koyulur mu bilmiyorum ama her geçen gün insanı güzelim forumdan soğutuyorlar. Ben 2007 den beri bu forumda geziyorum, 2009'da da üyeliğimi almıştım. Hiç bu kadar kalitesizlik görmemiştim bu zamana kadar. İlgililerin, yetkililerin dikkatine lütfen...
Başlık: Ynt: Facebook Sayfası Açıldığından Beri Forumda ki Kalitesizlik
Gönderen: alimagar - Temmuz 03, 2012, 02:17:58 ÖS
bende aynı konudan şikayetçiyim  forum bilgi paylaşımından çok birbirin araçlarının kötülemeye döndü tarışmaktan çok  konular  kavagayadönüyor  en son benim başıma gelenolay bi konuda sorulan soruya  cevap tan dolayı araçımın ne ne döküntülüğü kaldı  işitmedim hakaret kalmadı en son ben deniz hamından rica ettim de konuyu kitledi  bu satılan araçlar bölümü tam bi raçka oluyor konular hele başka araçlarla kıyaslamalr  kavga dönüyor   buna yönetimin bi  çare bulmalı artık
Gönderen: bilalsahin - Temmuz 03, 2012, 02:23:34 ÖS
+1 kardeşim. Bende uzun zamandır takip ediyorum Honda forumlarını burayı kaliteli bulduğum için yaklaşık 1 yıl dan fazla zamandır üyeyim fakat arada kalitesiz insanlarda çıkmıyor değil. Bir bilgi paylaşıyorsun ha doğru ha yanlış hemen yapıştırıyorlar damgayı ya yalancı oluyorsun ya sahtekar. Sonuçta herkes kendine göre yorum yapıyor kimseyi rencide etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Forum yetkililerinin bu konulara el atmasını rica edeceğim. Moderatöre bildir butonunun da bir şeye yaramadığını düşünmeye başladım artık :(
Gönderen: tttolga - Temmuz 03, 2012, 02:29:07 ÖS
aynı konuyla ilgili şikayetlerimi pm yoluyla ilettim seviyesizlik terbiyesizlik tavan yapmış durumda adam geliyor üye oluyor foruma at gözlüğünü takmış honda fanatikliği yapıyor ömründe ne hondaya binmiştir nede sahip olmuştur.. bir diğeri geliyor başka markayı övüyor.. diğeri adam malını satıyor ortalık yerde fiyat öldürüyor.. hakaretler argo kelimler uçuşuyor havada... artık kendilerine saygıyı bıraktılar forumda bayanlarında oluduğunda unuttular!!
Gönderen: kacaman - Temmuz 03, 2012, 02:45:49 ÖS
ben de uzun zamandır sitenin üyesiyim, son zamanlarda sitenin eskisi kadar aktif olmadığından şikayetçiyim, nederdir bilmiyorum fakat bu site önceden çok daha fazla aktif çok daha renkli bir yerdi, türkiye genelinden katılan üyelerimiz coktu gerçekten üyeler halen kayıtlı fakat onlıne olan üye sayımız azaldı, istatistiklere bakarsanız daha net görülür. belkide facebook sayfasının etkisi olmuştur bilemem.
Gönderen: MerT01__civic - Temmuz 03, 2012, 06:44:39 ÖS
ben de uzun zamandır sitenin üyesiyim, son zamanlarda sitenin eskisi kadar aktif olmadığından şikayetçiyim, nederdir bilmiyorum fakat bu site önceden çok daha fazla aktif çok daha renkli bir yerdi, türkiye genelinden katılan üyelerimiz coktu gerçekten üyeler halen kayıtlı fakat onlıne olan üye sayımız azaldı, istatistiklere bakarsanız daha net görülür. belkide facebook sayfasının etkisi olmuştur bilemem.
katılıyorum site eskiden çok çok daha aktif süperdi :) ama şimdi o aktiflik yok.. yeni düzenlemeler siteden kopmalara neden oldu.. (temsilciliklerin grupların kapatılması..) dillere destan İzmir grubu yok oldu.. Antalya gitti.. Kocaelin'den kopmalar oldu.. Samsun tam gitti..

bunların hepsinde site yetkililerini suçlamıyorum. ama genelde öyle.. 

facebook kullanmıyorum gerek görmüyorum zevk renk meselesi :) ama bence face grubu sitenin aktifliğini azaltan en büyük etkenlerden. millet orda soruyor sorusunu cevabını alıyor.. ee siteye girmesine ne gerek var :)

NOT:bütün bu yazdıklarımda "Deniz" ablamı ayrı bir yere koyuyorum. ona laf dersem Allah çarpar mazallah.
Gönderen: bbhnda - Temmuz 03, 2012, 07:18:18 ÖS
antalyaya nooldu sahiden hiç girmiyorlar artık
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Temmuz 03, 2012, 10:39:26 ÖS
katılıyorum site eskiden çok çok daha aktif süperdi :) ama şimdi o aktiflik yok.. yeni düzenlemeler siteden kopmalara neden oldu.. (temsilciliklerin grupların kapatılması..) dillere destan İzmir grubu yok oldu.. Antalya gitti.. Kocaelin'den kopmalar oldu.. Samsun tam gitti..

bunların hepsinde site yetkililerini suçlamıyorum. ama genelde öyle.. 

facebook kullanmıyorum gerek görmüyorum zevk renk meselesi :) ama bence face grubu sitenin aktifliğini azaltan en büyük etkenlerden. millet orda soruyor sorusunu cevabını alıyor.. ee siteye girmesine ne gerek var :)

NOT:bütün bu yazdıklarımda "Deniz" ablamı ayrı bir yere koyuyorum. ona laf dersem Allah çarpar mazallah.

@kacaman

abi ben taa iskenderun a geldiğimde görüşmemiz sağladı  bu site ben o bölümleri çok iyi özlüyorum hemde çokkk..

@Mert_civic

Sitenin 2009 hallerini hatırlarsan özlersin tabiki kardeşim ;)

Not:Şöyle bir bakacak olursak zaten eskiden siteye girip şuan girmeyen kayda değer bir grup var hepimizin bildiği hatırladığı kişiler...

Hayırlısı
Gönderen: MerT01__civic - Temmuz 03, 2012, 10:44:07 ÖS
@Mahir TÜRKMEN

abi burda çok güzel dostluklar edindim :) gerçekten 40 yıllık dost gibi olduk.. halada öyle devam ediyor..

yine eski hallere dönmesi en büyük isteğimiz.
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Temmuz 03, 2012, 10:48:51 ÖS
İftarıydı cartingiydi bowlingiydi v.s. güzel günler  olsun hepsi olur gene ... :)
Gönderen: kacaman - Temmuz 04, 2012, 06:24:38 ÖS
evet haklısın mahir, bu site sayesinde seni askere uğurlamak nasip olmuştu bana ;D
Gönderen: odogru - Temmuz 04, 2012, 06:52:17 ÖS
aynı konuyla ilgili şikayetlerimi pm yoluyla ilettim seviyesizlik terbiyesizlik tavan yapmış durumda adam geliyor üye oluyor foruma at gözlüğünü takmış honda fanatikliği yapıyor ömründe ne hondaya binmiştir nede sahip olmuştur.. bir diğeri geliyor başka markayı övüyor.. diğeri adam malını satıyor ortalık yerde fiyat öldürüyor.. hakaretler argo kelimler uçuşuyor havada... artık kendilerine saygıyı bıraktılar forumda bayanlarında oluduğunda unuttular!!

+10
Gönderen: teachers71 - Ağustos 01, 2012, 08:27:58 ÖS
son 2 haftada 2 kez terbiyesiz usluplarla muhattap oldumki forumda yaklaşık 3 yıldır bulunuyorum.  birkaç serseri forumun kalitesini çok düşürüyor. her paylaşıma hakaretle cevap veriyorlar. aksi fikirlere hiç tahammülleri yok.bu gidişle bende paylaşımlarımı ve yorumlarımı durdurmayı ciddi düşünüyorum. hepimizin işi gücü var. buraya çoluk çocuğun yada çevresinde adam yerine konmayan serserilerin egolarını tatmin için hakaretlerine maruz kalmaya gelmiyoruz ki..
neyse belki ramazan dolayısı ile böyledir. ramazan bitsin düzelir diye umut ediyorum.olmadı bana müsaade.kalanlara selam olsun deriz.yada yorum ve paylaşıma töbe eder arada sırada bi arkadaşa bakıp çıkıcam misali üyelerden oluruz.