TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: yunus48 - Mart 22, 2012, 07:28:26 ÖS

Başlık: Cam Filmi Mi ? Renkli Cam Mı?
Gönderen: yunus48 - Mart 22, 2012, 07:28:26 ÖS
Merhaba arkadaşlar burada havalar ısınmaya başladı aracımda cam filmi var arka cam film solgunlaşmış mor renk gibi duruyor ve arka cam rezistans bağlantı yeri kopuk yenisini sordum 165.00 TL dediler. Cam filmini yeniden çektirsem dedim 75.00 TL dedi. Ön cam kalsa diğer camları renkli cam yapsak dedim En koyu siyahın bir açık rengini üzerinden çıkan camları almak kaydıyla ve arka kapılardaki küçük camlarda renkli cam takılmak kaydıyla 400.00 TL istediler. Sizce ne yapayım kararsız kaldım. Polisle de sorun yaşamak istemiyorum sizce ne yapayım? Fikirlerinize ihtiyacım var?
Başlık: Ynt: Cam Filmi Mi ? Renkli Cam Mı?
Gönderen: krmcn - Mart 22, 2012, 07:39:44 ÖS
Benim param olsa hemen yaptirirdim. Polisler takintili olmus resmen filme. Bu sabah filmlerimi soktum sokerkende baya bi firca attim polislere.
Gönderen: yunus48 - Mart 22, 2012, 07:55:22 ÖS
bir kaç kere trafik çevirmesinde evrak kontrolü oldu ama araç siyah olduğundan mı filmler çok siyah olmadığından mı bir şey diyen olmadı fiyat bence iyi de orjinal camlar gidecek sonuçta işin birde bu boyutu var satarken takıntı yapan olur mu?
Gönderen: ekuzdere - Mart 22, 2012, 07:58:15 ÖS
Satarken sıkıntı yaratmaz bana kalırsa, ama orjinal camları vermek biraz risk. Yerine verdikleri camların kalıbı tam olmazsa bi ömür ses yapar uğultu yapar..
Gönderen: yunus48 - Mart 22, 2012, 08:04:16 ÖS
Evet birde bu sorun var sıkı pazarlık etmek gerek sanırım.
Gönderen: CAGLAR28 - Mart 22, 2012, 09:33:57 ÖS
camların tam oturcağına ses yapmayacağına garanti vermesi lazım ya da paranın belirli miktarı verilip.kalanı iki üç günlük test ardından da verilebilir.ve garanti mutlaka istenmeli
Gönderen: yunus48 - Mart 23, 2012, 07:56:24 ÖS
Haklısınız teşekkür ederim, konuşacağım tekrardan.
Gönderen: mozakca - Haziran 16, 2012, 01:23:20 ÖS
polis beni bir keresinde durdurmuştu. camlarına film yapmışsın onu söktür dedi ama. arka camlarda radyo entegresi olduğundan söktüremedim. ne yaptın ben de senin gibi düşünüyorum renkli cam taktırmayı. ne yaptın ne karar verdin öğrenebilir miyiz?
Gönderen: becoca - Haziran 16, 2012, 06:02:49 ÖS
Orjinal camları vermemek daha iyi. Verdiği cam dandik birşey olabilir. Kalitesi iyi araştırılmalı.

Söylendiği gibi zamanla ses yapabilir.