TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: ed35 - Şubat 29, 2012, 02:44:58 ÖS

Başlık: Plasti dip hakkında tecrübesi olan mevcut mu acaba?
Gönderen: ed35 - Şubat 29, 2012, 02:44:58 ÖS
Sevgili dostlar aracımı kendim komple kırmızı olarak bu ürün ile kaplamayı düşünüyorum ortalama 10 şişe ürün gideceğeni söylemekteler daha önceden uygulayan,bilgisi olan vs. varmı acaba?
Bayağı pratik bir ürün gibi duruyor jant olsun ayna olsun her yeri kaplayabilmek mümkün ve yapılmış örnekleri mevcut,bende şu anda araştırma aşamasındayım.
Örnek videolar:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rNY9Dx617N8#at=11

http://www.youtube.com/watch?v=OlyB3FbYRRs
Başlık: Ynt: Plasti dip hakkında tecrübesi olan mevcut mu acaba?
Gönderen: onur1980 - Şubat 29, 2012, 03:31:31 ÖS
mat kırmızı olucak sanırım araç. lastik bir madde galiba dayanıklı olurmu acaba araç üzerinde
Gönderen: battalgazi - Şubat 29, 2012, 03:32:33 ÖS
aracımın bodykıtının çamurluklarında tekere bakan kısımlarda boya atması oluyordu üzerini kaplama yaparsam sorunun çözüleceğini düşünerek bu ürünü aldım iki ay kadar idare etti son yağmurlarda lastiğin attığı sulardan sanırım parçalandı bende söktüm,iyi bir ürün ama dediğim bölgede pek dayanıklı olmadı, sökümünün kolay ve iz bırakmaması güzel özelliklerinden
Gönderen: onur1980 - Şubat 29, 2012, 03:34:29 ÖS
özellikle fırçayla yıkamada parçalanacagını düşünüyorum.
Gönderen: 16ec813 - Şubat 29, 2012, 03:37:58 ÖS
http://www.plasti-dip.com/

tarkana selamı mı söle yardımcı olur kardeşim

0554-9779947
Gönderen: ed35 - Şubat 29, 2012, 04:52:40 ÖS
Dayananıklılığı ile ilgili kullanan kişiler memnun görünüyor bir arkadaşım guliettasının çoğu yerini kaplamış ve bütün kış karda,buzda en ufak atma gibi problem yaşamamış.
Youtube'u gezerken tazikli suyun etkilemediği söyleniyor ama bilemeyeceğim.
http://www.youtube.com/watch?v=zPV2QgcAkwA
Gönderen: ed35 - Şubat 29, 2012, 04:52:57 ÖS

0554-9779947
Eyvallah hocam isim nedir?
Gönderen: onur1980 - Şubat 29, 2012, 09:07:15 ÖS
aslında benim aracın cam cıtalarının üzeri soyulmuş metal görünüyor. oralardada işe yarar gibi. fiyatı hakkında bilginiz varmı
Gönderen: ed35 - Şubat 29, 2012, 09:10:40 ÖS
aslında benim aracın cam cıtalarının üzeri soyulmuş metal görünüyor. oralardada işe yarar gibi. fiyatı hakkında bilginiz varmı
58tl kutusu ancak toplu alım gibi şeyler ile belirli forumlarda 40tl'ye alınabiliyor.
Gönderen: onur1980 - Şubat 29, 2012, 09:14:02 ÖS
amblem falan kaplamak içinde çok kullanışlı gibi.
Gönderen: carousal - Şubat 29, 2012, 09:26:02 ÖS
ilk defa böyle bir ürün görüyorum, bu ürünün kullanım amacı nedir acaba?

uygulandığı yüzeye çok iyi yapışıyor, ancak elle çok kolay çıkartılabiliyor. Bu kaplama yapılan araç için dezavantaj değil mi? Birisi gelip 2 dk'da tüm kaplamayı sökebilir. O yüzden yukarıda da belirttiğim gibi ürünün amacını tam anlayabilmiş değilim.
Gönderen: ed35 - Şubat 29, 2012, 09:53:04 ÖS
ilk defa böyle bir ürün görüyorum, bu ürünün kullanım amacı nedir acaba?

uygulandığı yüzeye çok iyi yapışıyor, ancak elle çok kolay çıkartılabiliyor. Bu kaplama yapılan araç için dezavantaj değil mi? Birisi gelip 2 dk'da tüm kaplamayı sökebilir. O yüzden yukarıda da belirttiğim gibi ürünün amacını tam anlayabilmiş değilim.
O risk ne yazık ki herşey de mevcut,art niyetli kişi geldiği zaman komple arabanın boyasını da çizebilir,folyoyu da sökebilir,bu ürünü de kazıyabilir.
Bu hafta alıp deneyeceğim kısmet olursa,sonuçları yazarım.
Gönderen: turkboy1903 - Şubat 29, 2012, 10:49:22 ÖS
4 tane 15'' jant için kaç ml sprey yada kaç tüp gerekir
Gönderen: BGR19 - Şubat 29, 2012, 10:51:46 ÖS
folyo kaplamayı düşünmüşsünüzdür tabiki neden  folyo istemediniz merakettim? folyo baya başarılı bir işlem gibi geliyor bana
Gönderen: turkboy1903 - Şubat 29, 2012, 10:53:39 ÖS
folyo kaplamayı düşünmüşsünüzdür tabiki neden  folyo istemediniz merakettim? folyo baya başarılı bir işlem gibi geliyor bana
Folyoya göre maliyeti ucuz olmazmı bunların ?
Gönderen: hangover - Şubat 29, 2012, 10:59:14 ÖS
58tl kutusu ancak toplu alım gibi şeyler ile belirli forumlarda 40tl'ye alınabiliyor.

yurt dışı fiyatlarına baktınmı hocam. eğer getirtecek olursan banada getirmeni isticem. 58 lira çok pahalı , olurda yani bukadar kar payı konulmaz araya.
Gönderen: hangover - Şubat 29, 2012, 11:01:24 ÖS
4 jantı 400ml lik sprey boyar. artarda. kalanı rötüş için kullanırsın. bu birazda senin elinde nekadar sıkarsan okadar plastik tabaka kalınlaşıyor( jantın ön kısmını boyarsın tamamına yetmez)
Gönderen: 16ec813 - Mart 01, 2012, 08:27:43 ÖÖ

0554-9779947

gürsel
selamımı söle sana fiyatta güzellik yapar
Gönderen: turkboy1903 - Mart 01, 2012, 09:16:36 ÖÖ
4 jantı 400ml lik sprey boyar. artarda. kalanı rötüş için kullanırsın. bu birazda senin elinde nekadar sıkarsan okadar plastik tabaka kalınlaşıyor( jantın ön kısmını boyarsın tamamına yetmez)
Bu arada jantlar VTEC2 ES jantları 15'' komple siyah yapmak istiyorum 1 tane 400ml tüp yetermi yani ?
Gönderen: turkboy1903 - Mart 01, 2012, 09:24:02 ÖÖ
Plasti-dip Basınçlı yıkama testi http://www.youtube.com/watch?v=gnIeO7wzzmA&feature=context&context=C34d799dADOEgsToPDskIMcei6Feov0eUtSbQvLt_l
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 09:49:19 ÖÖ
1 tüp sprey boya 4 janta yetiyor ve bir miktar kalıyor bile,ancak arap yağı bol bulunca misali fazla fazla kalın yaparsanız yetmez bile :)

Folyo kaplamak 1500tl bunun maliyeti 400tl civarı olacak kaba hesapla 500 diyelim,o nedenle bunu düşünüyorum.

0554-9779947

gürsel
Tamamdır teşekkür ettim :)
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 09:52:02 ÖÖ

yurt dışı fiyatlarına baktınmı hocam. eğer getirtecek olursan banada getirmeni isticem. 58 lira çok pahalı , olurda yani bukadar kar payı konulmaz araya.
Hocam ürün içinde gaz olduğu için gümrükten geçmeyebilir,o nedenle yurt dışından getirtmemiz zor olur gibi,ancak yurt dışına gittiğimde kendim bakabilirim ya da ithalatının çoğalıp bir kaç firmanın daha getirmesini ve dolayısıyla fiyatının düşmesini beklemek gerek.
Gönderen: Optimums - Mart 01, 2012, 10:18:25 ÖÖ
Şöyle Bir Soru Sorayım Üstadlar Sizlere.Araçımın Body Kiti Fiber.Haliyle Sürtmelerde Felan Baya Çatlak Oluştu.Bu İlaç Olur mu Benim Tampona? Sağlamlığı Hakkında Bilgilerinizide Paylaşırsanız Sevinirim.
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 10:31:04 ÖÖ
Şöyle Bir Soru Sorayım Üstadlar Sizlere.Araçımın Body Kiti Fiber.Haliyle Sürtmelerde Felan Baya Çatlak Oluştu.Bu İlaç Olur mu Benim Tampona? Sağlamlığı Hakkında Bilgilerinizide Paylaşırsanız Sevinirim.
Aynen iş görür sürtükçe bir kat daha atarsın :D Olmadı sök tekrar yap ama şöyle bişey bu nane kuruyunca matlaşıyor bilgin olsun. Benim ön tamponda bi kaç çizik var ama mat olduğu için rütuş olarak kullanılmıyor.
Gönderen: Optimums - Mart 01, 2012, 10:50:05 ÖÖ
Aynen iş görür sürtükçe bir kat daha atarsın :D Olmadı sök tekrar yap ama şöyle bişey bu nane kuruyunca matlaşıyor bilgin olsun. Benim ön tamponda bi kaç çizik var ama mat olduğu için rütuş olarak kullanılmıyor.
Eyvallah Dostum Bilgi Verdiğin İçin :)
Gönderen: BGR19 - Mart 01, 2012, 11:00:32 ÖÖ
anladım fiyat avantajı baya fazla :) peki kendiniz mi yapacaksınız?
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 11:04:42 ÖÖ
Eyvallah Dostum Bilgi Verdiğin İçin :)
Ne demek :) Araştırıyorum bende bakalım.
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 11:06:05 ÖÖ
anladım fiyat avantajı baya fazla :) peki kendiniz mi yapacaksınız?
Düşüncelerim o yönde ama bir yanımda elleme hiç girme bu işe diyor,bir yandan da şeytan dürtüyor mat kırmızı 3 serisi fena olur diyor :D kararsızım yani :)
Gönderen: BGR19 - Mart 01, 2012, 11:11:52 ÖÖ
mat kırmızı çok yakışır tabi :) ama kapalı toz olmayan biyerde yapmak lazım hassas bir iş
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 12:08:45 ÖS
Firmadan dönüş yapıldı bugün bilgi verdiler sağolsunlar,diyorlarki:
Sedan iri yapılı bir araba kaplama ortalama 13 kutu sprey yeterli yada tabanca ile uygulamak için 3kg kutu.
58Tl x 13kutu=754Tl
40Tl' x 13kutu=520Tl bu fiyatı toplu alan bir foruma yaptıklarını biliyorum.Ki forumdan bir arkadaş ismini verdi selamım ile gidersen yardımcı olurlar diye.
Nedir düşünceleriniz? Yapmak isteyenler varmı? Toplu alım vs. işlerine girebiliriz ya da daha önce dediğim gibi fiyat düşmesini bekleyebiliriz.
Gönderen: onur1980 - Mart 01, 2012, 02:00:02 ÖS
aslında en mantılıksı ilk önce 1 kutu alıp deneme yapmak yettiği kadar. sonuç güzel olursa daha fazla alınıp devam edilebilir.
Gönderen: hangover - Mart 01, 2012, 04:08:32 ÖS
Firmadan dönüş yapıldı bugün bilgi verdiler sağolsunlar,diyorlarki:
Sedan iri yapılı bir araba kaplama ortalama 13 kutu sprey yeterli yada tabanca ile uygulamak için 3kg kutu.
58Tl x 13kutu=754Tl
40Tl' x 13kutu=520Tl bu fiyatı toplu alan bir foruma yaptıklarını biliyorum.Ki forumdan bir arkadaş ismini verdi selamım ile gidersen yardımcı olurlar diye.
Nedir düşünceleriniz? Yapmak isteyenler varmı? Toplu alım vs. işlerine girebiliriz ya da daha önce dediğim gibi fiyat düşmesini bekleyebiliriz.

ben şahsi fikirlerimi söyleyeyim;  bu ürünü getirmek istedim forumda farklı bir konuda konuşuldu kimyalsal madde ve benim gümrüklerde şanssız oluşumdan cesaret edemedim. 40 tl bile bana çok fazla geliyor şahsi fikrim 25 tl dir. zaten 58 liraya alan merakından alıyor aracın neresine sıksam diye panjuru söküyor jantı boyuyor ama ilk denemede genelde el yatkınlığı yoksa başarısız oluyor yani istediği sonucu alamıyor o sırada tüp bitiyor hevesi kaçıyor :)   

senin için ise bence kaplama olayına gir. piyasada kırmızıya kaplanmış bmw ler görüyoruz ve gerçekten insan dönüp tekrar bakıyor. bu ürünü yapmak için aracın birçok parçasını söküceksin bantlıcaksın ve bir boyacıya attırmak isticeksin en sonunda. kaplama yaptır 1200  1500 tl arası hiç olmazsa 2 3 yıl ürün garantin var.
Gönderen: turkboy1903 - Mart 01, 2012, 04:09:41 ÖS
bu renklerin hepsi mat rengimi parlak rengi olsaydı iyiydi bunu uygularken mesela jant üzerinde uygulama yaparken spreyi gezdirdikten sonra biraz bekleyip tekrar mı gezdirecez yoksa 1 kere sprey sıkmamız yetiyormu 4 saat kurumasını bekliyormuşuz resmi sitesinde öyle yazıyor
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 04:15:00 ÖS
Yok hocam hiç biyerini sökmiyeceğim,ilk mesajda audi s4 kaplıyorlar bir bakın,bende o şekilde düşündüm ama.
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 04:16:05 ÖS
bu renklerin hepsi mat rengimi parlak rengi olsaydı iyiydi bunu uygularken mesela jant üzerinde uygulama yaparken spreyi gezdirdikten sonra biraz bekleyip tekrar mı gezdirecez yoksa 1 kere sprey sıkmamız yetiyormu 4 saat kurumasını bekliyormuşuz resmi sitesinde öyle yazıyor
Hocam bekleyip te yapabilirsiniz sadece akmaması için beklemek.Youtube da bir ton video var bu konu hakkında plasti dip yazıp bakın isterseniz.
Gönderen: turkboy1903 - Mart 01, 2012, 05:56:01 ÖS
anladım ya uygulamada bi sıkıntı yok heralde renklerin hepsi mat renk mi peki ?
Gönderen: hangover - Mart 01, 2012, 06:20:37 ÖS
Yok hocam hiç biyerini sökmiyeceğim,ilk mesajda audi s4 kaplıyorlar bir bakın,bende o şekilde düşündüm ama.

hocam çok cesaret isteyen bir olay. farklı bir tarz yapıcaksınız, belkide trde bu ürünü aracına komple uygulayan siz olucaksınız , sizi izlemeye devam edicez başarılar diyorum
Gönderen: ed35 - Mart 01, 2012, 07:33:09 ÖS
anladım ya uygulamada bi sıkıntı yok heralde renklerin hepsi mat renk mi peki ?
Bildiğim kadarıyla mat olmakta

hocam çok cesaret isteyen bir olay. farklı bir tarz yapıcaksınız, belkide trde bu ürünü aracına komple uygulayan siz olucaksınız , sizi izlemeye devam edicez başarılar diyorum
Hocam gaz verme ya :D Bakacağız artık kısmet
Gönderen: becoca - Mart 01, 2012, 09:32:56 ÖS
Ben ürünü ilkkez gördüm. Videolara baktım.Aracın tamamını kaplatınca sorun yaratabilir gibi duruyor.

Söyle ki Stopları temizlerken adam kenarını kaldırıp rahat bir şekilde söktü.

Kalıcılığı konusunda süphelerim var.

Sonucta 600 700 Tl gibi bir rakamdan bahsediyoruz. tutupta 1 ay sonra Üründe kendiliginden yada Çocuklar tarafından deformasyonlar olursa Çöpe gider .

Folyo kaplama Daha garanti gözüküyor.

Birde tazikli suda sorun yaratabilir.(Videoyu izledim)

Söyle ki paylaşılan videodaki makinanın basıncı düşük gibime geldı (Memeden çıkan su çok çabuk dağılıyor) Saglam basınçlı bir makina sökebilir mi bunu? Bunları göz önüne almak lazım.Ornek İnsan derisinde bıcak etkisi yaratarak kesiyor.

3 Serisi bir aracı % 90 yıkamacıya yıkatıyorsunuz.Ki onların makinalarının basınçları baya bi sağlam oluyor. Birde yakın tutarsa.

Neyse çok konuştum. Hayırlısı olsun.

Riske atacagınız 700 Tl niz varsa denemeye değer. Ama derseniz ki garanti olsun. Folyo daha iyi .

Gönderen: cagatay54 - Mart 03, 2012, 11:46:53 ÖÖ
tamda jantlarımı değiştireceğim sırada çıktı.bu boyayı ilk yakından gördüğümde almanyadan gelen bir mercedes vardı adam sanayiye egsozu düşmüş onun için gitmişti bende tesadüf aracımın egsozunu değiştiriyodum.adam jantları bayaa aşınmış hepsini soydu üşenmedi yine tekrar boyadı.o zaman arşatrdım bu ürünü buldum ama o zaman türkiyede yoktu ebay da bulmuştum ama getirmesi yazı bulurdu benim.jantlarımı beyaz ile değiştirecektim zaten.alayım beyaza boyayayım.youtube de bir videosunu izledim adam boyayı atıyor sonra üzerine vernik atıyor.vernik sertleştirir alttaki boya kolay çıkmaz.yanlış mı düşünüyorum?
Gönderen: becoca - Mart 03, 2012, 11:53:31 ÖÖ
ÜStüne vernik atılırsa darbelerden korur. Ancak alttaki plastik boya sökülürse üstündeki vernikte direk kalkar.Tamamen ip sökügü meselesi. Yeterki ucu açılmasın.
Gönderen: cagatay54 - Mart 03, 2012, 12:24:01 ÖS
yani alttaki boya sökülmüyor düşüncesiyle yzıyorum.o zaman lastiği janttan ayırıp içerde lastiğin bastığı yerlere kadar boyayı indirmek sonrada verniği atmak gerekir.uç bırakmamak gerekir açılacak biçimde.basınçlı su vurunca atar düşüncesini en aza indirir vernik.verniğini iyi atarsak düşündüğümüz sorunların çok büyük bölümünü bitirmiş oluruz zaten
Gönderen: becoca - Mart 03, 2012, 12:37:42 ÖS
Bu iş Jantta olur. Tek parçada(Örn Tavan) Olur ancak Konu sahibi tüm aracına istiyor. Tüm araçta sıkıntılı olur.

Yama yapılip . Yapılan yer sırıtmıyorsa sorun yok. Ama sırıtırsa parçayı kopmle temizlemek lazım. Buda maliyet olarak kaplamadan pahalıya gelir.
Gönderen: cagatay54 - Mart 03, 2012, 12:55:32 ÖS
tabiki tüm aracı bununla kaplamak olmaz folyo daha iyidir.konu sahibi böyle istiyor ama ben jantlarım açısından bakıyorum.çoğu insan bunu jant için alacağı için faydalı olabilir diye düşündüm.
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 24, 2012, 08:13:26 ÖS
Sevgili dostlar aracımı kendim komple kırmızı olarak bu ürün ile kaplamayı düşünüyorum ortalama 10 şişe ürün gideceğeni söylemekteler daha önceden uygulayan,bilgisi olan vs. varmı acaba?
Bayağı pratik bir ürün gibi duruyor jant olsun ayna olsun her yeri kaplayabilmek mümkün ve yapılmış örnekleri mevcut,bende şu anda araştırma aşamasındayım.

ARKADASIM PLASTİ DİP TÜRKİYEYE 24,04,2012 TARİHİ İTİBARİYLE GETİRDİK GÜMRÜKTEN CEKİCEZ BUNLAR TÜRKİYEYE 400 KG VARİLLERDE GELİYOR AMBALAJLANMASI İZMİR DE YAPILIYOR 400 M SPREY 35+KDV SATICAZ 4 TÜP İLE ARABANI RAHTCA BOYARSIN BEN 1 TÜP İLE JANTLARI BİTİRDİM AMA BUNU SADECE ARABA İÇİN DÜŞÜNMEYİN 40 KG 50 KG KOVALARIDA OLACAK TİNERLE İNCELTİP KOMPRASÖR YARDIMIYLA TABANCA İLE PÜSKÜRTEREK ÇATI UYGULAMALARI YAPILABİLİR AYNI ZAMANDA KAYDIRMAZLIK ÖZELLİĞİ MEVCUT BANYODA DUSAKABİNİN İÇİNE VEYA KÜVETE UYGULANABİLİR KAYIRMAZ OLUR SİLİKON GİBİ SIZDARMAZLIK SAĞLAR PENCERE ALTLARINA YAPILABİLİR VS VS BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ EKREM ÖZKOL 533 594 00 65
Gönderen: becoca - Nisan 24, 2012, 08:17:24 ÖS

ARKADASIM PLASTİ DİP TÜRKİYEYE 24,04,2012 TARİHİ İTİBARİYLE GETİRDİK GÜMRÜKTEN CEKİCEZ BUNLAR TÜRKİYEYE 400 KG VARİLLERDE GELİYOR AMBALAJLANMASI İZMİR DE YAPILIYOR 400 M SPREY 35+KDV SATICAZ 4 TÜP İLE ARABANI RAHTCA BOYARSIN BEN 1 TÜP İLE JANTLARI BİTİRDİM AMA BUNU SADECE ARABA İÇİN DÜŞÜNMEYİN 40 KG 50 KG KOVALARIDA OLACAK TİNERLE İNCELTİP KOMPRASÖR YARDIMIYLA TABANCA İLE PÜSKÜRTEREK ÇATI UYGULAMALARI YAPILABİLİR AYNI ZAMANDA KAYDIRMAZLIK ÖZELLİĞİ MEVCUT BANYODA DUSAKABİNİN İÇİNE VEYA KÜVETE UYGULANABİLİR KAYIRMAZ OLUR SİLİKON GİBİ SIZDARMAZLIK SAĞLAR PENCERE ALTLARINA YAPILABİLİR VS VS BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ EKREM ÖZKOL 533 594 00 65

Ürünün görüntüsü nasıl ? Mat mı parlak mı.

Mat gorüntü varsa araç içinteki tüm plastik malzeme kaplanabilir.Deri görünümü elde edilebilir diye düşünüyorum. Şayet öyle olursa güzel olur .

Fiyat 40 Tl ye gelir ki uygun.
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 24, 2012, 08:18:21 ÖS
1 tüp sprey boya 4 janta yetiyor ve bir miktar kalıyor bile,ancak arap yağı bol bulunca misali fazla fazla kalın yaparsanız yetmez bile :)

Folyo kaplamak 1500tl bunun maliyeti 400tl civarı olacak kaba hesapla 500 diyelim,o nedenle bunu düşünüyorum.

0554-9779947

gürsel
Tamamdır teşekkür ettim :)

ARKADASIM 4 JANTA 1 KUTU YETER O DA BİZ DE 35+KDV  533 594 00 65
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 24, 2012, 08:19:17 ÖS
PLASTİ DİP HK SORUSU OLAN VARSA CEVAPLARIM
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 24, 2012, 08:27:45 ÖS

Ürünün görüntüsü nasıl ? Mat mı parlak mı.

Mat gorüntü varsa araç içinteki tüm plastik malzeme kaplanabilir.Deri görünümü elde edilebilir diye düşünüyorum. Şayet öyle olursa güzel olur .

Fiyat 40 Tl ye gelir ki uygun.
ARACIN İÇ KISMINDA HAREKETSİZ PARCALARA UYGULANABİLİR KOLTUGA OLMAZ KUMAŞ MADDEYİ TAM EMECEGİ İÇİN Bİ DAHA CIKARTMAK İSTERSENİZ ZORLANIRSINIZ AMA ÖN KONSOLA VİTES TOPUZUNA GAZ PEDALINA OLUR ÜRÜNÜN RENGİ MATTIR SİYAH BEYAZ ŞEFFAF SARI KIRMIZI MAVİ RENKLERİ MEVCUT KOMPLE ARACI KENDİNİZ KIRMIZIYLA KAPLAYABİLİRSİNİZ  MAT Bİ RENK OLACAKTIR BASINÇLI SU DA BİZZAT KENDİM DENEDİM CIKMIYOR AMERİKALILAR BUNU 30 YIL ÖNCE KESFETMİŞLER ALMANYA 8 SENEDİR KULLANIYOR BİZDE İSE COK YENİ BİR ÜRÜN OLACAK
Gönderen: BGR19 - Nisan 24, 2012, 08:32:43 ÖS
Türkiye'de yokmuş ben de şaşırdım yabancı forum sitelerinde hep görüyordum ben bunu. Mat rek oluyor ama parlatıcısı fln da var, gümüş efekt vereni var, altın efekt vereni var çok çeşitli. Bu çeşitleri getirecek misiniz acaba?
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 24, 2012, 09:01:44 ÖS
TÜRKİYEDE YENİ OLAN BİR ÜRÜN ZAMANLA FOSFORLU(PEMBE,YEŞİL,SARI,MOR) RENKLERİ ALTIN EFEKT GÜMÜŞ EFEKT HEPSİ GELECEK AMA İLK ÖNCE BUNLARI KULLANIP BİTİRMEK GEREKİYO ZAMANLA OLACAK
Gönderen: ed35 - Nisan 24, 2012, 09:29:08 ÖS
TÜRKİYEDE YENİ OLAN BİR ÜRÜN ZAMANLA FOSFORLU(PEMBE,YEŞİL,SARI,MOR) RENKLERİ ALTIN EFEKT GÜMÜŞ EFEKT HEPSİ GELECEK AMA İLK ÖNCE BUNLARI KULLANIP BİTİRMEK GEREKİYO ZAMANLA OLACAK
İzmirde nereden alırız ürünü? Birde kdv dahil bize en son olacak fiyatı nedir bunun?
Gönderen: hangover - Nisan 25, 2012, 03:01:12 ÖÖ
İzmirde nereden alırız ürünü? Birde kdv dahil bize en son olacak fiyatı nedir bunun?

+1 uygun olursa fiyat alıcıyız
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 25, 2012, 07:48:24 ÖS

40 TL OLUR BALÇOVADAYIM NE RENK LAZIM SİZE
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 25, 2012, 07:49:47 ÖS

40 TL ARKADASIM BUNDAN DAHA UCUZUNU BULAMAZSIN ZATEN 1.EL FİYATI BALÇOVADA OTURUYORUM
Gönderen: hangover - Nisan 25, 2012, 07:54:24 ÖS

40 TL OLUR BALÇOVADAYIM NE RENK LAZIM SİZE

telefonda görüştük hocam numaranı bikaç kişiye daha verdim arıcaklar seni yakın zamanda. ama site için güzel toplu bir indirim bekliyoruz senden
Gönderen: ed35 - Nisan 25, 2012, 08:26:53 ÖS
Bende balçovadayım telefon alabilirmiyim? Kredi kartı geçerlimidir?
Gönderen: ekrem ozkol - Nisan 25, 2012, 08:59:44 ÖS
KART MALESEF YOK BENDE BİZİM ŞİRKETTEN ALIP VERİCEM SİZE ELDEN TESLİM EDERİM TEL:533 594 00 65 BURDAN GÖRÜŞÜRÜZ
Gönderen: ekrem ozkol - Mayıs 02, 2012, 03:13:17 ÖS
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM
Gönderen: becoca - Mayıs 02, 2012, 08:30:44 ÖS
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM

Aracı komple kaplamış olsak Ürünün dayanma süresi nedir ?

Aracı süngerle yıkıyorum/Garajda muhafaza ediliyor.

Vereceğiniz sürenin garantisi var mı ?
Gönderen: kolok - Mayıs 02, 2012, 09:19:09 ÖS
ekrem kardeşim parayı hesabına yatırsak kargoya verebilirmisin türkiyenin herhangi bir iline...
Gönderen: ekrem ozkol - Mayıs 03, 2012, 07:22:10 ÖS
ekrem kardeşim parayı hesabına yatırsak kargoya verebilirmisin türkiyenin herhangi bir iline...
TABİ OLUR YURT İÇİ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM
Gönderen: ekrem ozkol - Mayıs 03, 2012, 07:27:00 ÖS

EGER İZMİRDEYSEN BENİM ARACIMI GÖREBİLİRSİN SEN İSTEMEZSEN HİÇ BİR ŞEKİLDE CIKMAZ NASIL BİR GARANTİ VERİLİR BİLMİYORUM SONUÇTA SENİN ARACININ BOYASIDA ÖMÜR BOYU GİTMEZ Bİ YERE CİZDİRİRSİN GELİR BAŞKA BİRİ ÇİZER BUNLARI TEKRAR TAMİR EDEBİLİRSİN EN GÜZEL YANIDA BU ZATEN ZAMAN OLARAK Bİ SÜRE VEREMEM DAYANMA KONUSUNDA AMA 2 SENE RAHAT RAHAT GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA FAZLASI SENİN ELİNDE OLAN BİR ŞEY
Gönderen: hangover - Mayıs 03, 2012, 10:12:00 ÖS
arkadaşım şuan mevcut renklerin ne
Gönderen: becoca - Mayıs 03, 2012, 10:26:27 ÖS
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM

EGER İZMİRDEYSEN BENİM ARACIMI GÖREBİLİRSİN SEN İSTEMEZSEN HİÇ BİR ŞEKİLDE CIKMAZ NASIL BİR GARANTİ VERİLİR BİLMİYORUM SONUÇTA SENİN ARACININ BOYASIDA ÖMÜR BOYU GİTMEZ Bİ YERE CİZDİRİRSİN GELİR BAŞKA BİRİ ÇİZER BUNLARI TEKRAR TAMİR EDEBİLİRSİN EN GÜZEL YANIDA BU ZATEN ZAMAN OLARAK Bİ SÜRE VEREMEM DAYANMA KONUSUNDA AMA 2 SENE RAHAT RAHAT GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA FAZLASI SENİN ELİNDE OLAN BİR ŞEY

Malesef izmirde değilim. Tabiki sürtmelerde falan sizlerin yapabileceği birşey yok. Aracım füme olduğundan temiz tutmak sorun oluyor. Kaplama yada bu ürünü düşündüm.

Bunun kaplayamaya göre bende + yaratan kısmı kapı içlerini falan ek olmadan kapatabilecek olmam.

Birde maliyet olarakta ucuza gelecek.

Aracınızdan bir kaç resim yollama şanşınız varsa sevinirim.

Kapı içlerini kapladıysanız özellikle o bölgeleri çekerseniz güzel olur.

Ayrıca ürünün uygulanmış halini görürüz.
Gönderen: becoca - Mayıs 03, 2012, 10:30:18 ÖS
Birde ürün Sprey şeklinde geliyor galiba.Yoksa Bize kompresör mü gerekecek uygulama için ?

Cam tavan görüntüsü elde edebileceğimiz siyah renk mevcut mu ? Aracıda beyaz düşünüyorum Beyaz var mı ?
Gönderen: ekrem ozkol - Mayıs 04, 2012, 07:45:22 ÖÖ
arkadaşım şuan mevcut renklerin ne

siyah,şeffaf,sarı ve mavi etiketleme işlemi bitince önümüzdeki hafta kırmızı ve beyaz renkleride olacak
Gönderen: ekrem ozkol - Mayıs 04, 2012, 07:49:37 ÖÖ
Birde ürün Sprey şeklinde geliyor galiba.Yoksa Bize kompresör mü gerekecek uygulama için ?

Cam tavan görüntüsü elde edebileceğimiz siyah renk mevcut mu ? Aracıda beyaz düşünüyorum Beyaz var mı ?

ürün sprey olarak gelecek 400 ml olarak parlak siyah değil mat oluyor beyazıda önümüzdeki hafta cıkacak beyazıda mat renk oluyor komple arabayı beyaza kaplayacaksan sprey olarak değilde kiloluk almanı tavsiye ederim elektrikli boya püskürtücüler var bi tane de ondan alman lazım yada komprasör ile püskürtmen lazım sprey olarak alırsan bölgesel kaplamanı tavsiye ederim
Gönderen: Mehmetttt - Haziran 26, 2012, 12:55:08 ÖÖ

ürün sprey olarak gelecek 400 ml olarak parlak siyah değil mat oluyor beyazıda önümüzdeki hafta cıkacak beyazıda mat renk oluyor komple arabayı beyaza kaplayacaksan sprey olarak değilde kiloluk almanı tavsiye ederim elektrikli boya püskürtücüler var bi tane de ondan alman lazım yada komprasör ile püskürtmen lazım sprey olarak alırsan bölgesel kaplamanı tavsiye ederim
ekrem bey gümüş rengi geldi mi, bir de siyah 400 ml ve geldiyse gümüş 400 ml fiyatı nedir, nasıl alabiliriz sizden?