TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: mc_no_fear - Şubat 12, 2012, 04:54:31 ÖS

Başlık: Garanti bozulmadan BRC
Gönderen: mc_no_fear - Şubat 12, 2012, 04:54:31 ÖS
Arkadaşlar dün istanbul'da 10000km bakımı ile BRC marka lpg montajını yaptırmış olmaktayım. My-11 kit takıldı. İstanbul-Çorlu 160 km. süratli kullanım 42 TL yakmış. İlk kullanım için bu değer normalmidir? Tüple yapmış olduğum ilk 160 km değeridir bu. Birde serviste bana dedilerki sakın katkılı otogaz kullanmayın. Depoya zarar veriyormuş inceltiyormuş. falan filan. Kitede hasar veriyormuş dediklerine göre. Ne yapmalıyım sizce. kullananlar bi fikir verirse sevinirim.
Başlık: Ynt: Garanti bozulmadan BRC
Gönderen: AL-BAYRAK - Şubat 12, 2012, 05:48:26 ÖS
 daha önce bu konularda çok başlık açıldı bakarsan daha detaylı bilgi bulabilirsin

sağlıklı ölçüm için aynı pompadan almalısınız bazı pompaların basınç değerleri değişkenlik gösterebilir..

ama kısaca ben şunları söyleyeyim 1000-2000 km den sonra biraz daha düşür tüketim değerleri...%5-%10 kadar

katkılı otogaz ben kullanmıyorum söylenenlerin doğruluk payı var....
Gönderen: 2432 - Şubat 12, 2012, 07:26:32 ÖS
katkılı gazı dışarıdaki taktırdığım servis de kullanmamam gerektiğini söyledi, önceki aracımda hep katkılı kullanmaya gayret ediyordum  servis lpg filtresindeki birikenleri göstererek katkılı lpg kullanma demişşti.enjektörlerin tıkanacağından bahsetmişti
Gönderen: historyteacher - Şubat 13, 2012, 04:50:34 ÖS
slm arkadaşım. lpg montajı konusunda bilgi almak istiyorum. öncelikle montajı hangi bayide (honda bayisi mi ,brc 2a bayisi mi) yaptırdın? my 11 takılmış, honda kit olduğu söyleniyordu özel o neden takılmadı. fiyat garanti koşulları gibi bilgileri verebilirsen sevinirim.
Gönderen: ümit07 - Şubat 14, 2012, 09:46:34 ÖÖ
hatta saati bile farkeder havanın soğuk yada sıcak olması gaz yoğunluğu açısından gece almak mantıklı aklınızda olsun...