TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Honda Hakkında => Konuyu başlatan: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 10:46:41 ÖÖ

Başlık: 2012 yeni civic elegance otomatik vites beyaz
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 10:46:41 ÖÖ
Arkadaslar 4 ay once preminum honda civicimi 35500 tlye sattim ve yeni civici beklemeye basladim bayiye geldiginde hemen gittim acikcasi bekledigim gibi cikmasada yinede icimde ki honda aski al dedi bana ve 49385 tl ye aldim. Ayrica honda sifir araclara artik tupu bayide taktirmak sarti ile brc kitini takiyorlar 2750 brc kiti takacaklar araci test ettim ozellikle yol tutus ve fren bana cok iyi geldi frene bastigimizda fren pedali ayaginda kaybolmuyor ekstra bir guc katarak araci durduruyor

Bir cok donaim ozellik araca konfor katmis kullanilan ic metaryeller bana ilk etapda dandik gibi gelsede kulanninca gorecegiz fenada degildi

Arac subatin 10 unda teslim olacak bakalim hayirlisi umarim bi onceki kasadaki fren disk yamulmasi bu kasadada olmaz tuplu nasil olacak performans acisindan merak ediyorum honda icin brc fabrikanin istedigi sartlarda yeni kit duzenlemis ve bu kiti sadece bayilerde takiliyormus

Beyaz aldim cunku siyahdan cok cektim malum boya subazli
Hayirlisi artik
Başlık: Ynt: 2012 yeni civic elegance otomatik vites beyaz
Gönderen: mertkan677 - Ocak 11, 2012, 11:13:40 ÖÖ
hayırlı uğurlu olur inşallah. iç donanımına ek gelen özellikler gerçekten çok güzel özellikle gaza bastıkça değişen ışıklandırmalar vs.
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 11:48:50 ÖÖ
Evet fakat avrupa versiyonunda bluetoothlu tel de var dirksiyonda fakat bizim tr icinde malesef bu yok
Gönderen: efsane_001 - Ocak 11, 2012, 01:00:17 ÖS
hayırlı olsun
Gönderen: metin.yildiz - Ocak 11, 2012, 01:03:08 ÖS
hayırlı olsun.
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 01:55:17 ÖS
Tesekkur ederim arkadaslar sagolun umarim ilk versiyon diye sorun cikmaz
Gönderen: Grafink - Ocak 11, 2012, 01:59:39 ÖS
hayırlı olsun,
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 02:17:29 ÖS
Sagolun  arkadaslar.
Acaba forumda yeni kasayi alan ve suanda kullanan arkadaslar varmi??
Gönderen: qwertylion - Ocak 11, 2012, 02:55:15 ÖS
Hayırlı olsun
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 06:43:29 ÖS
Az once caddeden yeni civic gecti demek teslim etmeye basladilar forumda teslim alan yok sanirim
Gönderen: bbhnda - Ocak 11, 2012, 06:52:19 ÖS
hayırlı uğurlu oslun.yalnız gelince foto görmek isteriz :D
Gönderen: bbhnda - Ocak 11, 2012, 06:54:49 ÖS
hediye falan vermedilermi  fiyata sadece araçmı ?
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 07:09:59 ÖS
Hediye yok 1 kurus indirimde yok malesef
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 11, 2012, 07:11:03 ÖS
Araci aldigimda alirken resmini ceker siteye bu konu basligina eklerim arkadasim
Gönderen: hakko modelistlik - Ocak 11, 2012, 08:52:03 ÖS
Sagolun  arkadaslar.
  hayırlısı olsun arkadaşım ben dün teslm aldım   97 km yaptım gayette memnunum lpg işini biraz beklcem kobay olmayım diye sıfır araçta 3 yaşa kadar garanti geçerlymiş bu beniim ilk hondam siiz zaten tecrübelsnz şu an 97 km  yoğun şehr içi 10.2 yakıt econ açık fakat şehr içi  ekran genelde mavi yeşili az görüyom  yüksek viteşlerde econ iyii  bu arada hondayı da tanımaya çalışıyom araç düşük deviride  seviyo yüksek deviride  seviyo
Gönderen: civicci35 - Ocak 11, 2012, 11:33:54 ÖS
hayırlı olsun aracınız.bende bugün serviste inceleme fırsatı buldum inanın fd6'yı aratacağını hiç sanmıyorum araç cıty'nin makyajlısı gibi dursada gözüme çokta itici gelmedi iç konsol döşemeler gayet başarılı sıkıntı hondanın pazarlama departmanında reklam tanıtım neredeyse sıfır cr-z'yi hiç ettiler bu gidişle yeni cıvıcide baltalayacaklar.daha bomba bir reklam kampanyası düşünülebilirdi?
bu arada lpg olayı çok iyi olmuş sormak aklıma gelmemişti orda fakat garanti kapsamında her bayide takılıyorsa süper olur yemişim dizeli varsın çıkmasın:)
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 12, 2012, 05:32:40 ÖÖ
Hakko arkadasim araciniz otomatik mi?
Aslinda bu arac 6 ileri olmaliydi neden yapmadilar acikcasi sasiyorum
Civicci35 arkadasim brc ile honda fabrikasi anlasmis be fabrikanin istedigi gibi kit uretmis evet homda ayrica shell otogaz ile anlasmis evet dizel ile benzin fiyatinida dusunursek tup ve garantili de oldugundan dolayi iyi secim olur :)
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 12, 2012, 05:34:07 ÖÖ
Sagolun  arkadaslar.
 hayırlısı olsun arkadaşım ben dün teslm aldım   97 km yaptım gayette memnunum lpg işini biraz beklcem kobay olmayım diye sıfır araçta 3 yaşa kadar garanti geçerlymiş bu beniim ilk hondam siiz zaten tecrübelsnz şu an 97 km  yoğun şehr içi 10.2 yakıt econ açık fakat şehr içi  ekran genelde mavi yeşili az görüyom  yüksek viteşlerde econ iyii  bu arada hondayı da tanımaya çalışıyom araç düşük deviride  seviyo yüksek deviride  seviyo
Sizinde araciniz hayirli olsun :)
Gönderen: mali - Ocak 12, 2012, 06:30:29 ÖÖ
hayırlı olsun şimdiden
izlenimlerinizi bekliyoruz artık
Gönderen: mtl34 - Ocak 12, 2012, 10:21:53 ÖÖ
hayırlı olsun arkadaşlar
Gönderen: faw13 - Ocak 12, 2012, 11:48:06 ÖÖ
Evet fakat avrupa versiyonunda bluetoothlu tel de var dirksiyonda fakat bizim tr icinde malesef bu yok

reklam yapmak gibi olmasın ama ben papağan ( :D ) marka araç kiti ve onun direksiyon kiti eklentisi aldım, eski aracımdaki araç orjinal araç kitini fena döver :P ekranlı modeli herşeyiyle 1000 tl ye ekransızı da 700e falan geliyor yaklaşık olarak, kur düşükken herşeyiyle montaj dahil 700 tl vermiştim, bence bakabilirsiniz, ekranlı almıştım ama şimdi alsam ekransız alırım, nerdeyse hiç kullanmıyorum ekranını
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 12, 2012, 12:11:07 ÖS
Benim eski aracimda navitech ekranli nav vardi gerci bluetooth icinde oldugu icin ii di fakat buna bir nav bile koymamislar
Gönderen: faw13 - Ocak 12, 2012, 03:19:50 ÖS
ya o navigasyonlar benim bir türlü hoşuma gitmedi, ya da maliyeti 200 lira olan şeye 2000 lira vermeye gönlüm el vermedi bir türlü :D
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 12, 2012, 03:23:32 ÖS
Ben 2750 vermistim servise bu aracada lazim ama
Başlık: Browse the 1st graphic from your Proenza Schouler Springtime Next year promotion
Gönderen: prisolispulge - Ocak 12, 2012, 06:04:10 ÖS
Proenza Schouler could possibly be a novice towards the advertisement campaign video game, nevertheless the company certain does indeed know how to signify on its own very well. In fact, this is certainly Proenza Schouler we've been preaching about here. In my mind they can don' incorrect, and this also photo from your Proenza Schouler Planting season 2012 advert strategy is definitely additionally substantiation. 

You will need lots of confidence like a brand name to get a model while well-known while Natasha Poly then not really demonstrate to her confront, although Jack plus Lazaro have not was lacking pertaining to neural. Rather, the picture, shot by digital photographer Willy Vanderperre along with designed simply by Olivier Rizzo, specializes in precisely what the manufacturer will most effective   particulars. This woven tote, wooden tools along with imprinted attire are generally boasting points of the brand's sophisticated style, and also the advert features how you can merge individuals aspects attractively. I am unable to wait for the range hitting suppliers. 
gucci offcie website (http://www.guccioutletsbags.org)
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 12, 2012, 08:11:03 ÖS
Siteye yabaci robotlar reklam atiyo :)
Gönderen: hakko modelistlik - Ocak 12, 2012, 09:32:04 ÖS
Hakko arkadasim araciniz otomatik mi?
Aslinda bu arac 6 ileri olmaliydi neden yapmadilar acikcasi sasiyorum
Civicci35 arkadasim brc ile honda fabrikasi anlasmis be fabrikanin istedigi gibi kit uretmis evet homda ayrica shell otogaz ile anlasmis evet dizel ile benzin fiyatinida dusunursek tup ve garantili de oldugundan dolayi iyi secim olur :)
  manuel arkadaşım :)
Gönderen: hakko modelistlik - Ocak 12, 2012, 09:35:30 ÖS
Sagolun  arkadaslar.
  hayırlısı olsun arkadaşım ben dün teslm aldım   97 km yaptım gayette memnunum lpg işini biraz beklcem kobay olmayım diye sıfır araçta 3 yaşa kadar garanti geçerlymiş bu beniim ilk hondam siiz zaten tecrübelsnz şu an 97 km  yoğun şehr içi 10.2 yakıt econ açık fakat şehr içi  ekran genelde mavi yeşili az görüyom  yüksek viteşlerde econ iyii  bu arada hondayı da tanımaya çalışıyom araç düşük deviride  seviyo yüksek deviride  seviyo
Sizinde araciniz hayirli olsun :)
  saol arkadaşım aracını çabuk alman dileğiyle :)
Gönderen: ursus - Ocak 12, 2012, 09:50:07 ÖS
aracın iç döşemeleri ne renk? iç döşeme seçenekleri neler?
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 13, 2012, 05:30:55 ÖÖ
Beyaz aracta gri renk ic doseme secenegi beyazda yok
Diger renklerde bej gri o kadar

Citroen c4 dizel 1.6 mpv plus paket bu arada 53500 metalik lansman renkli 112 bg bu araca ne dersiniz 2. Arac icin arkadaslar
Gönderen: denizinsonu - Ocak 13, 2012, 10:10:51 ÖÖ
japonu biliyorsunuz kullanmışsınız ama fransıza bulaşmayın derim ben...
Gönderen: Th£ LorD - Ocak 13, 2012, 03:35:08 ÖS
Evet ama dizel aracda lazim karar vermiyorum hondadan baska araba tanimiyorum
Başlık: bagazniki dachowe
Gönderen: agreerenginny - Ocak 13, 2012, 10:52:25 ÖS
bagazniki dachowe (http://bagazniki-samochodowe.warszawa.pl)
Gönderen: avans - Şubat 06, 2012, 10:55:07 ÖÖ
Jetta 1,4 motor dsg benzinlisi bayilere gelmek uzereymis,keske ondan yana kullansaydin,fiatida 54,000 tl arabada hic bos deyil civicle farki nevigasyon yok,diyer tum donanim mevcut ne bilim yeni civice alisamadim,2,arac olarak jetteya baka bilirsin
Gönderen: Th£ LorD - Şubat 06, 2012, 11:00:07 ÖÖ
Dostum aldim ya arac kismetse 10 unda teslim olacak benzinli wv dense benzin + lpg hondayi tercih ederim malum benzinli wv lere tup takilmiyor fsi motor
Gönderen: avans - Şubat 06, 2012, 11:07:19 ÖÖ
Dogru gazda hondadan sikayeteden duymadim desemyeridir,alman arabalrinin kronik sorunumudur nedir,kar yadinda zincir taktim servisin dedine gore abs telini koparmisiz baya bi zorladim asfalttada zincirle gittim,belki honda olsaydi sikinti yasamazdim,abs teli koparken yokus kalkis esp hepside iptal oldu servisteyim bakalim ne olacak,,
Gönderen: Th£ LorD - Şubat 06, 2012, 11:15:24 ÖÖ
Gecmis olsun onceki aracim 2009 preminumdu 6 ay once sattim ondada fren disk sorunu vardi gerci ben performans disk balata taktirip duzeltmistim hondanin sorunu oydu umarim bu kasada kronik sorun olmaz o araci sattigimda cok arac baktim ama hondadali duyguyu bana hic bir sinifidaki arac vermedi ahh birde su honda turkiye sahip ciksa araclarina

Umarim sorunun kisa surede hal olur kolay gelsin
Gönderen: avans - Şubat 06, 2012, 11:20:57 ÖÖ
Tesekkur ederim,benim en buyuk problemim arkaya oturan oldu zaman civicte sukura kasiste gelen irenc sesti,cok sert amirtisor kullanilmis yakit desen cabasi tur olayida cok sikintiliydi direksiyon clio sembolunki kadar sertti,yeni civicte amirtisor olayi cozulmuse benziyo ne kadar fabrika verileri az yaktini gostersede 470k az yakicani sanmiyorum,bagaj desen gene hayal kirikli,hakkinizda hayirlisi olur insaallah
Gönderen: Th£ LorD - Şubat 06, 2012, 11:33:51 ÖÖ
Aynen umarim amaotisor ve fren olati cozulmus onlarin yerinede baska yeni hatalar gelmemistir bu 2012 yeni kasalarda benim gordugum arka koltukta oturanin tavan bas mesafesi dusuk 185 uzeri oturan kaba bir kisi boynunu eger yada asagi kayip sıkısır neyse hayirlisi olsun tesekkur ederim
Başlık: org randki
Gönderen: SiveveNaracex - Şubat 06, 2012, 07:38:37 ÖS
randka randki (http://www.rozkosz.pl) As a result of randki w ciemno (http://erodate.999666.pl) encountering this ebook, devouring the idea That i implemented regardless of whether individuals take into account Mrs. Beaty authored with regards to all of us, my own challenges and even emotions with the earlier, maybe a calendar year back. Fabulous which this lady in her a large amount of frequent views not to mention commonalities. Should I can't label this unique publication typically the Holy bible, it really is an ideal direct and even were discussing driving everybody, the most valuable trip on the globe, or towards themselves and find out their particular ways, their romance in addition to his or her enjoyment. My business is seriously relieved that will Milliseconds. Beata when crafting this particular reserve. I can not go back to purchasing after i had been a teen plus browse this particular superb information and additionally fix their particular problems after they poisoned us together with enable, then i have no clue regardless of whether to assist myself, I just are unaware of regardless if I just was first willing because of this, but it really most certainly should get an important e book my princess because It's my job to make sure to guidance misplaced around inside the male.
Gönderen: bbhnda - Şubat 06, 2012, 07:51:08 ÖS
siber saldırı altındayız :D
Gönderen: eteke - Şubat 07, 2012, 08:48:32 ÖS
Ben aracımı 26 ocakta teslim aldım ama eşimin elinden alamıyoruım malesef arabayı . Şimdiden bir honda fanatiği oldu :)

Sagolun  arkadaslar.
Gönderen: 2432 - Şubat 07, 2012, 10:52:37 ÖS
olup da kullanamamak da kötü ;)
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 09:51:57 ÖÖ
Sagolun  arkadaslar.

Ben 17 Ocak'ta premium otomatik siyah teslim aldım ve şuan 400 km oldu, sıkıntı yok, aracın hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle.
Gönderen: mhmtdnr - Şubat 08, 2012, 09:59:55 ÖÖ
Hayırlı olsun, Allah kaza-bela vermesin, izlenimlerini bekliyoruz...
Gönderen: nisay - Şubat 08, 2012, 12:34:41 ÖS
Hayırlı olsun arkadaşlar, Allah kaza bela vermesin.

Bende 2010 ve üstü otomatik civic düşünüyorum.Premium bütçemle olanaklı. Pişman olurmuumki ?
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 12:38:19 ÖS

Bende 2010 ve üstü otomatik civic düşünüyorum.Premium bütçemle olanaklı. Pişman olurmuumki ?

Teşekkürler.

Pişman olmazsın ama daha mutlu olabilirsin :)
Gönderen: ed35 - Şubat 08, 2012, 12:39:56 ÖS

Premium almayın,almışken elegance olsun sonradan aklınızda kalmasın ve satarken kolaylık olması açısından ;)
Gönderen: mhmtdnr - Şubat 08, 2012, 12:42:26 ÖS
vtec ıı imi satacaksın? eğer öyle bişey yapacaksan tavsiye etmem arkadaşım naçizane, 2005 vtec II mi sattım mecburen 2010 elegance aldım, vtec II den aldığım zevki fd6 dan alamadım, şimdi yeniden vtec II yada 1,6 ies arıyorum...
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 12:44:36 ÖS
Sunroof sizin için çok bişey ifade etmiyorsa ve varlığını bile unutup kullanmıycaksanız boş yere paranızı harcamayın premium alın bence ;)
Gönderen: ed35 - Şubat 08, 2012, 01:04:19 ÖS
Sunroof sizin için çok bişey ifade etmiyorsa ve varlığını bile unutup kullanmıycaksanız boş yere paranızı harcamayın premium alın bence ;)
Eski kasadan bahsediyoruz hocam,arkadaş 2010 dediğine göre hali ile Fd6 bu araç.
O nedenle premiumlarda Vsa yoktu 2011'e kadar,o nedenle çok önemli bir özellik göz ardı edilemez ;)
Boş yere para dediğiniz şey hepi topu 2.000Tl :)
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 01:12:46 ÖS
Hocam 2010 ve üzeri yazılınca 2011'de alabilir düşüncesi ile yazmıştım, düzeltiyorum 2010 alıcaksan muhakkak elegans al bence :)

VSA önemli güvenlik sonuçta ;)
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 03:46:09 ÖS
2010 premium'da VSA yokmu ???
Gönderen: ed35 - Şubat 08, 2012, 03:53:42 ÖS
2010 premium'da VSA yokmu ???
Yoktu daha sonra 2010'un en sonlarında standart oldu.
Peki şu anda 2012 premiumlar da standart mı?
Gönderen: kskserkan - Şubat 08, 2012, 04:34:29 ÖS
Yeni kasada standart hatta yeni kasa dream'de bile standart.
Gönderen: bbhnda - Şubat 08, 2012, 08:30:22 ÖS
yeni kasa premiumdan mesela xenon farı falan almışlar .birde bu eco tuşu sadece eleganceta diye biliyorum.
Gönderen: mali - Şubat 09, 2012, 05:53:23 ÖÖ
bu yoruma şaşırdım ne yalan söyleyim ;)

vtec ıı imi satacaksın? eğer öyle bişey yapacaksan tavsiye etmem arkadaşım naçizane, 2005 vtec II mi sattım mecburen 2010 elegance aldım, vtec II den aldığım zevki fd6 dan alamadım, şimdi yeniden vtec II yada 1,6 ies arıyorum...
Gönderen: mhmtdnr - Şubat 09, 2012, 09:18:56 ÖÖ
bu yoruma şaşırdım ne yalan söyleyim ;)

Başkan araca alışamadım bir türlü n'apayım, şehir içi kullanımda, vtec II de sağ-sol uçuyodu, bu brz garip geliyo...
Gönderen: kskserkan - Şubat 09, 2012, 09:34:22 ÖÖ
yeni kasa premiumdan mesela xenon farı falan almışlar .birde bu eco tuşu sadece eleganceta diye biliyorum.

Econ tuşu hepsinde var bildiğim kadarıyla, Premium - elegans farkı xenon-ön koltuk ısıtma-sunroof.
Gönderen: bbhnda - Şubat 09, 2012, 11:05:53 ÖÖ

Econ tuşu hepsinde var bildiğim kadarıyla, Premium - elegans farkı xenon-ön koltuk ısıtma-sunroof.

doğru haklısınız ön koltuk ısıtmaydı karıştırmışım :D
Gönderen: Th£ LorD - Şubat 19, 2012, 03:13:35 ÖS
Arkadaşlar tekrar selam.

Aracımı aldım hayırlısı ile ilk izlenimlerimi aşağıdaki linkte anlattım. Merak edenlere duyrulur. :D

http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/2012_honda_civic_otomatik_elegance_performans_sorunu-t63953.0.html;new (http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/2012_honda_civic_otomatik_elegance_performans_sorunu-t63953.0.html;new)
Gönderen: CIVIC06CIVIC - Mart 23, 2012, 09:35:26 ÖÖ
Bende 8 Şubatta premium otomatik aldım. Sizlerde kazasız kullanın inşallah
Gönderen: trkacik - Nisan 14, 2012, 07:03:44 ÖS
BENDE AYIN 22 SİNDE TESLİM ARACIMI BEYAZ HONDA CİVİC OTM. YENİ KASA GÜZEL ARAÇ TASARLAMIŞLAR HOŞUMA GİTTİ GERÇEKTEN. FAKAT ARAÇTA FAR AYARINI BULAMADIM YADA YOK BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ARKADASLAR...
Gönderen: bigbossares - Nisan 15, 2012, 11:24:30 ÖS
BENDE AYIN 22 SİNDE TESLİM ARACIMI BEYAZ HONDA CİVİC OTM. YENİ KASA GÜZEL ARAÇ TASARLAMIŞLAR HOŞUMA GİTTİ GERÇEKTEN. FAKAT ARAÇTA FAR AYARINI BULAMADIM YADA YOK BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ARKADASLAR...
kaça aldınız acaba ? yanında ek olarak ( boya koruma+ paspasvb ) bir şeyler aldınızmı ?
Gönderen: hakko modelistlik - Nisan 17, 2012, 11:40:25 ÖS
hayırlısı olsun hangi donanım aldınız aracınızı elegance donanımında otomatik far ayarı var premiumda  sol tarafta 3lü düğmeler var vsa nın olduğu 3lü düğmenin sol başındaki düğme