TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: kırıkkale honda2009 - Aralık 20, 2011, 03:56:29 ÖS

Başlık: lütfen bilgi acill
Gönderen: kırıkkale honda2009 - Aralık 20, 2011, 03:56:29 ÖS
2009 honda civic var 30 bin bakımıda geldi, 2 gün sonra serviste tüp taktıracam zavoli veya londirenzo var ikisinden bitanesini seçin dediler ve garanti devam eder dediler motor hariç
1-Tüp taktırdıktan sonramı bakıma gidiyim
2-Hangi markayı taktırayım
3-Motor garantisi düşer mi diğer garantiler nasıl olur cevap beliyorum.
Başlık: Ynt: lütfen bilgi acill
Gönderen: kırıkkale honda2009 - Aralık 20, 2011, 04:14:57 ÖS
4 . soruyuda ekleyim
4- Garantinin neye faydası var şuana kadar bişey görmedim bitse ne olur
Gönderen: ASVTEC19 - Aralık 20, 2011, 05:08:26 ÖS
Merhaba ;
1) Lpg donusumunu bakımdan sonra yaptırın
2)HONDA'nın tercıh ettıgı marka BRC dır. Benım tavsıyem de BRC Honda Kıt olacaktır.
3)BRC lpg kaynaklı masrafı 25.000 TL ye kadar karsılıyor , yanı bır nevı garantınız devam edıyor.
Gönderen: wordsman - Aralık 20, 2011, 09:01:46 ÖS
BRC'nin şu garanti olayını çok merak ediyorum, acaba LPG kaynaklı hatadan dolayı BRC hiç masraf karşılamış mı? hiç tecrübe eden duyan oldu mu?
bide LPG kaynaklı olup olmadığına kim karar veriyor mahkeme bir bilirkişi mi görevlendiriyor?
Gönderen: kacaman - Aralık 20, 2011, 09:40:52 ÖS
önemli olan montaj kalitesi, bakım yapıldıktan sonra takılması daha iyi olur, landide güzel zavoli de, tercih sizin.
Gönderen: kırıkkale honda2009 - Aralık 21, 2011, 09:57:50 ÖÖ
bugün servisi aradım ve brc marka sıfır araçlar içinmiş yani yeni alınan araçlar için ikinci el araçlar için lpg firması motor garantisi veriyor ve diğer garantiler bitiyormuş o zaman atiker taktırsak masıl olur sizce
Gönderen: kayaci26 - Aralık 21, 2011, 10:55:05 ÖÖ
arkadaşım zavoli - landirenzo demişsin... Ben edindiğim tecrübelerden sonra zavoli yi tavsiye edeceğim.... landirenzo nun yakıt verilerinden memnun olana denk gelmedim.... zavoliden de sızlananı duymadım....

Ayrıca bak arkadaş yazmış.... NE GARANTİYMİŞ BU YA . . .
BRC'nin şu garanti olayını çok merak ediyorum, acaba LPG kaynaklı hatadan dolayı BRC hiç masraf karşılamış mı? hiç tecrübe eden duyan oldu mu?
bide LPG kaynaklı olup olmadığına kim karar veriyor mahkeme bir bilirkişi mi görevlendiriyor?

Başka bir tavsiye istersen eğer LPG konusunda aşağıdaki linkde aradığından fazlasını bulacaksın....

http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

o marka bu marka polemiklerinde burada brc satıcısı bayisi ustası vs çok arkadaş var... ellerindeki malı önerecekerdir elbette ama sen yine de kendin iyi araştır.... ve de dikkat et....
Gönderen: ASVTEC19 - Aralık 21, 2011, 11:20:39 ÖS
Elımızdekı malın Turkıyenın bır ucundakı kısıye hıc bır faydası olmaz.Sonucta ıthalkatını burdakı BRC bayısı arkadas yapmıyor!
1 yıl once de burda BRC yı tavsıye edıyordum ,bakın ne oldu ? Honda da kendı araclarında BRC yı tavsıye etmeye basladı.
En dogrusu tuketıcılerın yorumudur ,Honfa Turkıye de bu sıteyı ınceledı ve BRC ye karar vermesın de bu sıtedekı yorumlar etken oldu.Bılgılerınıze...
Gönderen: ASVTEC19 - Aralık 21, 2011, 11:23:31 ÖS
Merhaba;
Sıvasta su hortumu yerınden cıkan cıvıcın lpg kaynaklı 7.000 TL tutarındakı masraf BRC tarafından karsılandı , Corum'da enjektor hatası nedenıyle subab yakan Hyundaı ı30 un 2.000 TL masrafı BRC 3.sahıs malı mesulıyet sıgortası tarafından karsılandı.Bılgılerınıze...

Alıntı yapılan: wordsman Merhaba ;
link=topic=57776.msg854054#msg854054 date=1324411306

Gönderen: kırıkkale honda2009 - Aralık 23, 2011, 12:07:27 ÖS
evet sonunda lpg yi takdırdım bakalım ne olacak garntiden de düştü inşallah bişey çıkmaz