TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Honda Hakkında => Konuyu başlatan: TuRKiSh.Dj - Ağustos 23, 2011, 01:26:54 ÖÖ

Başlık: Civic Japonya’da üretilmeyecek
Gönderen: TuRKiSh.Dj - Ağustos 23, 2011, 01:26:54 ÖÖ
Honda’nın üretim stratejisinde Türkiye’ye Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerini bağladığını belirten Yamasaki, yeni Civic Sedan’ın artık Japonya’da üretilmeyeceğini, üretim üssü olarak Tayland, Amerika ve Türkiye’nin belirlendiğini kaydetti. Yamasaki, şöyle konuştu: “Tayland fabrikası Asya’ya, Amerika fabrikası Kuzey Amerika’ya, Brezilya fabrikası Güney Amerika’ya biz de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika için üretip ihraç edeceğiz.  İngiltere fabrikasında ise sadece Avrupa pazarı için üretim yapacağız.”
Şekerpınar fabrikasının 50 bin adetlik kapasiteye sahip olduğunu, 70 bin kapasitelik altyapı yatırımının da yapıldığını kaydeden Yamasaki, şunları dile getirdi: “Bizim öncelikli amacımız 20 bin adedin altına inen kapasite kullanımını yeni Civic Sedan’la kademe kademe yeniden 50 bin adetlere çıkartmak. Bu seviyeye 2 yıl içinde ulaşmayı umuyoruz. Rakipler yeni model yatırım kararları alıyor. Türkiye’de 50 bin ve üstü kapasiteye ulaşmak için ikinci bir model üretiminin şart olduğunu biliyoruz. Bunun için elimizi çabuk tutmamız gerekiyor. İhracat potansiyeline bakıp, 1 yıl içinde ikinci modeli de devreye sokacağız.”
Başlık: Ynt: Civic Japonya’da üretilmeyecek
Gönderen: gecetilkisi - Ağustos 23, 2011, 11:55:43 ÖÖ
Desene yine çalacaklar araçlardan..
Gönderen: TuRKiSh.Dj - Ağustos 23, 2011, 01:38:45 ÖS
japonya üretime devam etmesi lazım burda adi herifler günü geçmiş boya bile kullanıyolar yaa ....
Gönderen: ctr07 - Ağustos 23, 2011, 01:43:16 ÖS
yine işcilik hatalarıyla uğraşcaz payalaşım için saol..
Gönderen: TuRKiSh.Dj - Ağustos 23, 2011, 01:49:19 ÖS
hiç yayınlamak istemedim hiç içimden gelmedi ama napim !!
Gönderen: ctr07 - Ağustos 23, 2011, 01:54:14 ÖS
hiç yayınlamak istemedim hiç içimden gelmedi ama napim !!
zaten öğrencektik er yada geç.paylaşım içim saol..
Gönderen: sanli90 - Ağustos 23, 2011, 03:40:57 ÖS
eyvallah saol...
Gönderen: NusretA - Ağustos 23, 2011, 03:49:15 ÖS
türkiye üretimi almayın ozaman ingiltere üretiminden alın sizde alacaksanız..