TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: kartal54 - Ağustos 15, 2011, 02:04:16 ÖÖ

Başlık: Body Kit, Boya ve Takma ücreti hakkında...
Gönderen: kartal54 - Ağustos 15, 2011, 02:04:16 ÖÖ
Arkadaşlar tabiki aşağıdaki fiyat yüksek fakat serviste olduğu ve servisin tecrübesiyle takılacağını da göz önünde bulundurarak cevap yazarsanız sevinirim...
1400 TL acaba normal midir??? Body kit (mugen tampon ilaveleri ve marşbiyeller), boyanması ve takılmasıyla beraber 1400 TL...
Sizce fiyat normal midir???
Başlık: Ynt: Body Kit, Boya ve Takma ücreti hakkında...
Gönderen: battalgazi - Ağustos 15, 2011, 12:58:48 ÖS
bende senın gibi düşündüm gidip servise yaptırdım berbat bir işcilikle aracı teslim ettiler ..sonrasında 3 gun servisde kaldı yınede istediğim gibi değil kitin tamponlarla birleşim yerleri resmen sarı bir renk aldı ara bölgeye sıktıklları silikon çatlıyor üzerindeki boyayı atıyor artık servise gidip gelmekten inanki bıktım bıraktım öylece..sattıkları ürün internette satılanlarla aynı oradan alıp yaptırın hiç yoktan 600-700 liranız cebinizde kalır daha başka uygulamalar yaparsınız.. illa servise yaptıracam dersenizde daha önce yaptıgı araç varsa mutlaka bakın 
Gönderen: dorian - Ağustos 15, 2011, 01:10:46 ÖS
Arkadaşlar tabiki aşağıdaki fiyat yüksek fakat serviste olduğu ve servisin tecrübesiyle takılacağını da göz önünde bulundurarak cevap yazarsanız sevinirim...
1400 TL acaba normal midir??? Body kit (mugen tampon ilaveleri ve marşbiyeller), boyanması ve takılmasıyla beraber 1400 TL...
ikamet nersi kardeşim???
Gönderen: kartal54 - Ağustos 15, 2011, 09:00:44 ÖS
ikamet nersi kardeşim???
ikamet adana ama bu fiyat sakaryadan...
adanada sadece boyamaya 1100tl istediler...
Gönderen: dorian - Ağustos 16, 2011, 08:35:25 ÖÖ
ikamet nersi kardeşim???
ikamet adana ama bu fiyat sakaryadan...
adanada sadece boyamaya 1100tl istediler...
izmir olsa ben takayım dicektim o yüzden sordum... kolay gelsin...
Gönderen: mtl34 - Ağustos 16, 2011, 10:46:17 ÖÖ
çok para bende yaptırdım boyası takılması o dedıgın fıyatın altında bagaj ruzgarlıgı arka cam ustu ruzgarlık cam vızörlerı ısıklı kapı esıgı dedıgın fıyat tutmadı bıle servıs kazık arkadasın dedıgıde dogru araya sılıkon sıkılmaz sıkarlarsa sararıcaktır sakın sıktırma taktırırsan
Gönderen: focusn70 - Ağustos 16, 2011, 12:41:40 ÖS
komple kit 350 tl ye almıştım boyaya para vermedim kendim taktım

ön ek aldım tek olarak 130 tl şu an boyada

komple kit 500 tl den fazla verilmez boyada 300-400 arası  bence 800 ile 1000 arası boya dahil halledebilmeniz lazım.

beyaz araçlarda sarı ton farkı olmama olasılığı hiç yok orjinal tamponlar sarı duruyo yeni boyanan plasik daha beyaz oluyo en 10 tane beyaz araba incelmişimdir hepsi aynı
Gönderen: kartal54 - Ağustos 17, 2011, 07:39:41 ÖS
Benim araç füme az bişey ton farkı olacaktır ama çok önemli deil...
mtl34 saolsun bi adres verdi orası uygun gibi geldi bana büyük ihtimal hazırlatıp bayramda taktırcam... 900tl civarı...
Gönderen: focusn70 - Ağustos 17, 2011, 10:04:41 ÖS
Hayirlisi olsun mugen kit guzeldir
Gönderen: mtl34 - Ağustos 18, 2011, 08:13:41 ÖÖ
şimdiden hayırlı olsun
Gönderen: bozdemir - Ağustos 18, 2011, 04:07:52 ÖS

Adana da mugen kit ve RR yaptıran arkadaşlar vardı. Onlara bir soralım olmazsa. Fazla para vermeyin boşuna ve servise gitmeyin.
Gönderen: kartal54 - Ağustos 19, 2011, 09:10:38 ÖÖ

Adana da mugen kit ve RR yaptıran arkadaşlar vardı. Onlara bir soralım olmazsa. Fazla para vermeyin boşuna ve servise gitmeyin.
Bozdemir kim o arkadaşlar ve nerede yaptırabilirim???
Gönderen: Sanchez - Ağustos 19, 2011, 04:32:59 ÖS
servise giderseniz 2 misli boşa para ödersiniz.o paraya ben komple rr tampon yüksek spoilerlı taktırırım boyanmış halde ve hazır
Gönderen: kartal54 - Ağustos 20, 2011, 07:31:13 ÖÖ
Bugün İstanbul'a siparişi vericem bayramda zaten gidiyorum taktırır öyle dönerim diye düşünüyorum... 900TL çok değil kanımca mugen kit için...
Gönderen: Qzann - Ağustos 25, 2011, 05:10:37 ÖS
kartal kardesmn bnde adanadanım.honda servısı adanada bir tane oda tekbaş oldugunda fıyatlarda baya bı kabarık. git sanayıye bebek gbı yaparlar .begenmedıgın yerede anında mudahle ederler
Gönderen: kartal54 - Ağustos 25, 2011, 07:12:27 ÖS
saol Qzan kardeşim sipariş verdim istanbula... adanaya kitle döncem inşallah...