TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: aliylmz - Temmuz 16, 2011, 09:59:08 ÖS

Başlık: Film çekelim mi ?
Gönderen: aliylmz - Temmuz 16, 2011, 09:59:08 ÖS
Selam sevgili ailem.

Ne zamandır aklımda. Ortak bir senaryo ile Honda ağırlıklı bize özgü modifiye filmi çeksek nasıl olur diye düşünüyordum. Geçen gün facebookta film(dizide olabilir) tanıtımı izledim. Konu sokak katılımı modifiyeli arabalar falan sanırım. Tamamı Samsun'da çekiliyor.

Bizim daha iyisini ve ses getirecek film çekebileceğimize inanıyorum. Hemen hemen her bölgede az oynanmışından profesyonel modifikasyona uğramış  çok sayıda Hondamız var.

Bu konuyu bir tartışsak kendi çapımızda bişeyler yapsak. Hem farklı bir faailyet olur, belkide ciddi anlamda film çekme imkanı doğabilir.

Yoksa söylediklerim çok mu saçma? Hayal ürünü?

Saygılar...
Başlık: Ynt: Film çekelim mi ?
Gönderen: ctr07 - Temmuz 16, 2011, 10:09:53 ÖS
çok zor abi.güzel fikir fakat güzel bi fikir olarak kalır maliyetli iş.
Gönderen: 2432 - Temmuz 16, 2011, 10:14:11 ÖS
arkadan figüran misali aracımla geçebilirim :D
Gönderen: aliylmz - Temmuz 16, 2011, 10:17:50 ÖS
hevesim nasılda kırıldı :))
Yapımcılarla artsitlerle yapalım demiyorum ki..k endi imkanlarımızla... kısa kısa filmler mesela
Ben mesela Türkçe rap yaptığım sıralar hep modifiyeli arabalarla ilgili sarkıla yapardım...Sanki klibi varmışta onu gözümün önüne getirerek kayda girerdim gaz verirdi..

ŞARKI YAPARIZ KLİP ÇEKERİZ..

Her türlü yani eğlenceli makara kukara olur.
Gönderen: aliylmz - Temmuz 16, 2011, 10:18:58 ÖS
arkadan figüran misali aracımla geçebilirim :D
herkes kendi bölgesinde çeker kısa filmini sonra katılımma yaparız hangisi daha iyi diye..:)