TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: tisitu - Haziran 20, 2011, 09:42:53 ÖÖ

Başlık: Silkeleme Sorunu Yardım!
Gönderen: tisitu - Haziran 20, 2011, 09:42:53 ÖÖ
arkadaslar 2008 civic otomatik 62000 kmde ve 32000 kmden beri lpgli kullanıyorum son 10 bin kmden beri arabayla özellikle 80-90-100 km hız civarında giderken gazdan ayagımı cekitiğimde kendi hızıyla giderken tekrardan gaza bastıgımda silkeleme yapıyor araba soyle bi sallanıyor gaza bi basıp bi bırakıyorum ve bariz bi sekilde silkeliyor  özellikle benzinde denedim olmuyor ikidir brc kagıthane servisinde usta ayar yapıyor felan yok tutmadı ikitelli brc ye götürdüm hem lpg filtre 10 bin km bakımı yaptıracaktım onlar direk aracta ateşleme sorunu var dediler yok buji değişmesi gerekecek yok bobin arızalı olabilir honda servisine gittim ki lpg bakımından önce 60 bin bakımı yaptırmıstım usta bujilere baktı ayrıca bobın arızalı olsa benzindede yapar dedi bujilerde iridyum bujıymiş 100 bin kmde değişir dedi hadi lpg var daha once değişsin ama bişey yokki bujide.. valla aynı sorunla karsılasan veya çözüm söylecek arkadasların yardımını bekliyorum
Başlık: Ynt: Silkeleme Sorunu Yardım!
Gönderen: tisitu - Haziran 22, 2011, 08:08:17 ÖÖ
hiç kimse karşılaşmadımı acaba yada hiç mi fikri olan yok
Başlık: Ynt: Silkeleme Sorunu Yardım!
Gönderen: galantus - Haziran 22, 2011, 10:45:37 ÖÖ
http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/2004_civic_silkeleme-t52630.0.html