TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: chevasil - Mayıs 09, 2011, 11:32:14 ÖS

Başlık: Asker varmı ?
Gönderen: chevasil - Mayıs 09, 2011, 11:32:14 ÖS
Sevgili THT ailesi 25 mayıs itibariyle vatani görevimi Zırhlı birlikler egt.okulu.komt.tüm Etimesgut/Ankara'da yapmak üzere arazından ayrılacagım.burdan başka askere gidecek arkadaşlara hayırlı tezkereler diliyorum.
Başlık: Ynt: Asker varmı ?
Gönderen: piscocuk - Mayıs 10, 2011, 10:17:16 ÖÖ
acemi birliğimi usta birliğimi kaçıncı alaya gidiyorsun.

acemi ise çavuştalimgahmı?yoksa alaylardan birimi

bu bilgileri paylaşırsan belki bir yardımım dokunur
Gönderen: chevasil - Mayıs 10, 2011, 11:37:06 ÖÖ
acemi birliğine gidiyorum abi sınıf yazmıyor ama çavuş talimgah büyük ihtimal. Alay falan yazmıyor sadece yukarıdaki yazdıgım gibi yazıyor. ismim Caner BAŞCI.
Gönderen: piscocuk - Mayıs 10, 2011, 11:49:16 ÖÖ
yazması lazım..çünkü orası türkiyenin en büyük askeri birliği..tatbikat alanından tanklar helikopterler karınca gibi kalırdı.inanılmaz bir arazi var

zırhlı birlikler okulu eğitim ve tümen komutanlığı .......... olması lazım.iki tane alay birsürü tabur var.
Gönderen: chevasil - Mayıs 10, 2011, 12:06:52 ÖS
haklısın ben gördüm orayı astsubaylık mülakatına gitmiştim oraya şimdi asker olarak gıdıcez. hiç birsey yazmıyor. orada belli olacakmış.
Gönderen: piscocuk - Mayıs 10, 2011, 12:18:43 ÖS
çok güzel yer..sıkıntı çekmezsin :) ben komutanları bir yoklim bakim.kimse kalmışmı orada..eğer varsa sana haber veririm gereken ilgili gösterirler ;)
Gönderen: chevasil - Mayıs 10, 2011, 12:29:29 ÖS
çok güzel yer..sıkıntı çekmezsin :) ben komutanları bir yoklim bakim.kimse kalmışmı orada..eğer varsa sana haber veririm gereken ilgili gösterirler ;)

eyvallah sagol düşündüğün için teşekür ederim.Evet herkes güzel yer dıyorlar tank şöförü olursan %95 kıbrıs'a gidersin diyorlar bakalım hayırlısı abi.
Gönderen: adnyldz - Mayıs 10, 2011, 03:14:03 ÖS
bir yakın arkadaşımda Ankara / etimeskuta düştüğünü söyledi ama ayrıntılı bir şekilde konuşamadım...
Hayırlısı oLsun usta hayırlı tezkereler diyelimmm