TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: civicask - Nisan 19, 2011, 12:17:12 ÖS

Başlık: Ve bir zam daha !!
Gönderen: civicask - Nisan 19, 2011, 12:17:12 ÖS
Benzine gelen zamlar durmak bilmiyor. Bugünden geçerli olmak üzere yapılan zamla birlikte 95 oktan kurşunsuz benzinde ortalama litre fiyatı İstanbul'da 4.20 liraya yükseldi.

Kurşunsuz benzinin litresi dün 4.13 liraydı.

Ortadoğu'daki karışıklıklar ve yükselen petrol fiyatları Türkiye'deki tüketicileri vurmaya devam ediyor. Soluksuz bir şekilde yükselen benzin fiyatları bugün 4.20 liraya yükselerek rekor kırdı.

YILBAŞINDAN BU YANA 32 KURUŞ ZAM

Böylece yılbaşından bu yana benzine gelen zam 32 kuruşa ulaştı. 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi yılbaşında 3.88 liraydı.

Öte yandan son zamla 97 oktan kurşunsuz benzin litre fiyatı da 4,29 liraya çıktı.

Yeter daha ne kadar susucaz vergi zammı yok diyolar yeter çeksinler şu ötvyi benzinden. ! Beyler sustukça dahada çok bizlere giren giriyo. Arabalarımı binemicez amaçları ne bunların !
Başlık: Ynt: Ve bir zam daha !!
Gönderen: Owner89 - Nisan 19, 2011, 12:24:09 ÖS
Vicdansızlara bak ya ayıp lan ayıp milleti düşündükleri falan yok hep sömürme peşindeler:@
Gönderen: gokhannj060 - Nisan 19, 2011, 01:43:46 ÖS
bu işin sonu yok 2011 bitmeden 4.75 i geçer bu gidişle ve elimiz kolumuz bağlı :((
Gönderen: FF206 - Nisan 19, 2011, 03:36:33 ÖS
en son ayaklancaz o olcak ama o ayaklanma için de heralde benzinin 10tl olması lazım ne kadar sessiz kalıyoruz yaa, bi ara arabamın arkasına kağıda ''bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır!!!'' yazdım cama yapıştırdım polisten uyarı aldım varmı böyle bişey yaa..
Gönderen: Furkan - Nisan 19, 2011, 06:23:25 ÖS
Ya varya cidden bu benzine zam alışkanlığı felaket derecede sinirlerimi bozmaya başladı.Biraz evvel benzin aldım 4.19 olmuştu Shell'de , Şok oldum resmen ya.Ağzımı bozmak istemiyorum.
Gönderen: adnyldz - Nisan 19, 2011, 06:31:32 ÖS
yaklaşık 3 haftadır ha ne zaman ha nezaman zam gelcek diye duruyodum arkadaş uyardı bugun sağolsun nekadar kabullenmek istemesemde bu benzin fiyatlarını görüyorumki yukarıdaki koltuk sevdalıların gıkı çıkmadan yine zam yine zam.
Gönderen: civicask - Nisan 20, 2011, 07:53:43 ÖÖ
Sabrın sonu selamet değil felaket olacak. Kapatıcaksın kontakları 3 gün eylem yapacaksın.Libya gibi ayaklanacaksın bi kaç kişinin canını yakacaksın.Bak sonra nasıl ötv kalkıyo.Akıllı davranalım onları biz oraya cıkardık.Biz indiricez.Bu millet artık aptal değil görmeli bazı şeyleri.
Gönderen: canguder - Nisan 20, 2011, 08:17:26 ÖÖ
YUH BE KARDEŞİM YETER ARTIK YETER SÖMÜRDÜNÜZ TÜRKİYEYİ YETMEDİĞİ GİBİ HALKIDA SÖMÜRÜYORSUNUZ BİZİM DEĞERLERİMİZ OLAN HERŞEY SATILDI YIKILDI ŞİMDİDE HALKI YILDIRIP AYAKLANMAMI ÇIKARACAKSINIZ ? BİR ÜLKE BU KADAR KOLAY HARCANAMAZ. YAZIKLAR OLSUN ALLAH BETER ETSİN SİZİ EY BAŞIMIZDAKİLER.
Gönderen: civicask - Nisan 20, 2011, 08:48:15 ÖÖ
Ayaklanma şart !!!! Taksim meydanına yürüyelim kapatalım yolu.Gerekirse otobüsleri taşlayalım.Madem bdpliler bunu yapıp istediğine ulaşıyo. Belki biraz saçmladım ama bu şart oldu artık benzın 3 tl olsun. Ötv kalksın.Haydi arkadaşlar sloganımız bu.!!!
Gönderen: HONDAHAN - Nisan 20, 2011, 10:25:09 ÖÖ
Kimse alınmasın arkadaşlar kendimi de katarak söylüyorum "Koyun, sığır, davar gibiyiz, başımızda çoban olmadan bişey yapamıyoruz." Bu konuda açılmış kaçıncı konudur bu ve bakarsanız hepsinde de herkes birinin HADİ demesini bekliyor. Malesef böyleyiz. Daha önce de biryerde yazdım; yolda, otobüste, minibüste biri bir hata yapar kimse sesini çıkarmaz, içten içe bana dokunmayan yılan muhabbeti yaparlar, ama ne zamanki biri çıkar o hata yapanı uyarır, peşinden o sessiz kalanlar da hooop demeye, olaya dahil olmaya başlarlar. Şimdi bu konuda kimse bişey yapmıyor ya; Akşam ben eve geçerken e-5 in ortasında el frenini çekip yan dönüp arabadan ineyim, anahtarı da saklayayım, benzin zamlarını protesto edeyim, araçların % 95 i benden yana olur. Ama ben yapmam işte... :) Çobanımı bekliyorum. KEndimizi kandırmayalım herkes te böyle düşünüyor.
Gönderen: gazapd216 - Nisan 20, 2011, 10:42:03 ÖÖ
Kimse alınmasın arkadaşlar kendimi de katarak söylüyorum "Koyun, sığır, davar gibiyiz, başımızda çoban olmadan bişey yapamıyoruz." Bu konuda açılmış kaçıncı konudur bu ve bakarsanız hepsinde de herkes birinin HADİ demesini bekliyor. Malesef böyleyiz. Daha önce de biryerde yazdım; yolda, otobüste, minibüste biri bir hata yapar kimse sesini çıkarmaz, içten içe bana dokunmayan yılan muhabbeti yaparlar, ama ne zamanki biri çıkar o hata yapanı uyarır, peşinden o sessiz kalanlar da hooop demeye, olaya dahil olmaya başlarlar. Şimdi bu konuda kimse bişey yapmıyor ya; Akşam ben eve geçerken e-5 in ortasında el frenini çekip yan dönüp arabadan ineyim, anahtarı da saklayayım, benzin zamlarını protesto edeyim, araçların % 95 i benden yana olur. Ama ben yapmam işte... :) Çobanımı bekliyorum. KEndimizi kandırmayalım herkes te böyle düşünüyor.

+ 100.000 milyon baloncuk. sonuna kadar haklısın abicim,

ne zaman nerde isterseniz yapalım bu protestoyu bana uyar.hertürlü ... ben camıma yaıştırdım cinali tiplemesine saplanmış bir benzin pompası öyle dolanıyorum. gerçekten böyle olmuyor toplanalım beyler...
Gönderen: hsncck26 - Nisan 20, 2011, 05:28:20 ÖS
Sabrın sonu selamet değil felaket olacak. Kapatıcaksın kontakları 3 gün eylem yapacaksın.Libya gibi ayaklanacaksın bi kaç kişinin canını yakacaksın.Bak sonra nasıl ötv kalkıyo.Akıllı davranalım onları biz oraya cıkardık.Biz indiricez.Bu millet artık aptal değil görmeli bazı şeyleri.
YUH BE KARDEŞİM YETER ARTIK YETER SÖMÜRDÜNÜZ TÜRKİYEYİ YETMEDİĞİ GİBİ HALKIDA SÖMÜRÜYORSUNUZ BİZİM DEĞERLERİMİZ OLAN HERŞEY SATILDI YIKILDI ŞİMDİDE HALKI YILDIRIP AYAKLANMAMI ÇIKARACAKSINIZ ? BİR ÜLKE BU KADAR KOLAY HARCANAMAZ. YAZIKLAR OLSUN ALLAH BETER ETSİN SİZİ EY BAŞIMIZDAKİLER.

tamam bazıları vergisini kaçırıyor , tamam bu kaçırılan vergiler yüzünden benzın fiyatları artıyor. peki devletin görevi verginin kaçırılmasına izin mi vermek yada boşverin vergi kaçırılsın nası olsa bizim millet benzin 5 lira olsada alacak manıtıgını sürüdürüp milleti soyup soğana çevirmekmidir?
Gönderen: aRas - Nisan 20, 2011, 05:56:58 ÖS
Durmak yok,soyulmaya devam.
Gönderen: FF206 - Nisan 20, 2011, 11:04:27 ÖS
bazen düşünüyorum arkadaşın dediği gibi yolu kesip eylem yapmayı ama acelesi olanla işi olanlar filan derken hem başımız yanar hemde hiç bi işe yaramaz bi ara bi eylem vardı resimleri filan vardı zamlara seyirci kalma 10 eylülde yakıt alma diye bütün çevremi uyardım mümkün olduğunca ama gel gelelim hiç bişey olmadı benzinlikler hala doluydu çok gıcık bi durum duyarsız olduk gittik sömürüldükce sömürülüyoruz..:(
Gönderen: civicask - Nisan 21, 2011, 07:30:16 ÖÖ
Kötü bi tabir kullanmak gerekirse ...... ..... mahkumdur. anlayan anladı arkadaşlar sessiz kaldııgmız müddetçe bu olacak. Vergi rekortmenleri açıklanıyor nerde ali ağaoglu ??? hani bu adam  nerde ??? show yapmasını biliyor neden kendısını vergide göremiyoruz.