TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: cage - Mart 10, 2011, 05:29:33 ÖS

Başlık: cyclone navigasyon dokunmatik bluetooth
Gönderen: cage - Mart 10, 2011, 05:29:33 ÖS
Merhaba Arkadaşlar,

İlgilenenler için aracımda bulunan navigasyon konsolunu satıyorum. Aracımda hem bu konsol ve hemde ses sistemi
bulunduğundan parazit problemi yaşıyorum ve önleyemiyorum ya ses den vazgeçeceğim yada konsoldan konsoldan gecmeye
karar verdim ilgilenen olursa yardımcı olabilirim. Servisde 2.000 tl ye taktırdım iki hafta oldu jelatini dahi çıkmamıştır 1.650 gibi
rakamlara satmayı düşünüyorum bilgilerinize...
Başlık: Ynt: cyclone navigasyon dokunmatik bluetooth
Gönderen: Saro - Mart 10, 2011, 05:45:06 ÖS
Selam Kardeş Önce Kendini Tanıt :) Sonra İlan Koy İStersen Biz Burada Kalıcı İnsanlar İstiyoruz :):) Ayrıca Sıfırı 1550 TL Bu Cihazın Bir Daha Uygun Rakam Yazarsanız Daha Rahat Satarsınız Diye Düşünüyorum
Gönderen: cage - Mart 10, 2011, 06:11:43 ÖS
merhaba kardeş

bu forumu 6 aydır takip ediyorum yeni üye oldum paylaşım yada cevap yazmayınca hiç bu zamana kadar üye olmakta aklıma gelmemişti,
2011 civic elegance kullanıcısıyım yararlı bi çok şeyi bu forum sayesinde de öğreniyorum. aciliyetim için kusura bakma fiyata gelince ben
piyasa ürünlerine hiç bakmadım her şeyim serviste yapılır servisi tanırım orayada satılması için haber bıraktım fiyatın pahalı olması servis garantili
olmasındandır diye düşünüyorum...
saygılarımla
Gönderen: Saro - Mart 10, 2011, 10:56:55 ÖS
İlk Olarak  Kendinizi Tanıtmanız Daha Nazik Bir Davranış Olur Diye Düşünüyorum Direk Ticaret ve Çıkar Amaçlı Olarak Gözükmez,Fiyatıda Açık Yazıp Satış Engellemek Gibi Bir Amacım Yok Baştan Diyim Tekrar Zaten Cihazlar Servis Değil İthalatcı Garantili Oluyo Servis Her Zaman %50 Daha Pahalı Oluyo Doğal Olarak