TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Honda Hakkında => Konuyu başlatan: haluk 23 - Mart 03, 2011, 04:44:37 ÖS

Başlık: İKİLER HONDA ÖZEL SERVİSİ - İSTANBUL
Gönderen: haluk 23 - Mart 03, 2011, 04:44:37 ÖS
Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Bostancı Oto sanayiinde bulunan İkiler Honda servisiyle ilgili deneyimlerimizi ve görüşlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olması dileğiyle diyerek ilk mesajı yazıyorum.

Ankaralı bir Hondasever olarak VW Jetta sahibi olup aracından memnun olmayan bir arkadaşıma (aracını sattırdıktan sonra :) İstanbul Akar Honda'dan 2005 CR-V buldum ve de gece yola çıkıp sabah İstanbul'a vardık. Araç hoşumuza gitti ve de ekspertiz için yakınlardaki bir yetkili servise götürelim dedik.

Gittiğimiz iki yetkili serviste de çok sıra vardı ve de en az 3-4 saat sonraya sıra verdiler.

Biz de Ankara'da Hondacı Kadir Ustamızdan da adını sıkça duyduğum İkiler Hüseyin Ustaya gittik Akar Honda'dan Murat arkadaşın önerisiyle.

Usta aracı detaylı bir şekilde inceledikten sonra bir de test sürüşü yaptı ve de aracı gönül rahatlığıyla alabileceğimizi söyledi.

Biz de aracı aldık ve Ankaraya geri döndük. Arkadaşım birkaç gün sonra aracı burada da yetkili servise götürmüş.

Hüseyin Ustanın söylediği şeyleri söylemiş servis.

Daha sonra bir arkadaşım daha İstanbuldan araç aldı ve de kendisini de Hüseyin Ustaya yönlendirdim.

Aynı titizlik ve ciddiyetle işini yapmış Usta.

Daha sonra Mücahit arkadaşımızla da yaptığım görüşmelerde İkiler Hondanın gerçekten de işine çok hakim ve de saygılı bir servis olduğunu da onaylatmış oldum.

Benim bu iki tecrübemden ve de Mücahit'in de önceki tecrübelerinden yola çıkarak Honda ile ilgili alacağınız servislerde İkiler Honda'yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz diyor saygılarımı sunuyorum :)

CR-V maceramızdan birkaç ta fotoğraf ekleyeyim :
[image]http://img593.imageshack.us/img593/6899/dsc4001x.jpg[/image]
[image]http://img687.imageshack.us/img687/1311/dsc4000r.jpg[/image]
[image]http://img34.imageshack.us/img34/1702/dsc4003t.jpg[/image]
[image]http://img843.imageshack.us/img843/7894/dsc3997z.jpg[/image]
[image]http://img220.imageshack.us/img220/2272/dsc3999.jpg[/image]

Haluk
Başlık: Ynt: İKİLER HONDA ÖZEL SERVİSİ - İSTANBUL
Gönderen: nusret_bey - Mart 03, 2011, 09:46:36 ÖS
1.cisi çok ilgililer kaporta bölümünde ferhat usta ve mekanik bölümdede murat usta işinin ehli insanlar...bende çok memnunum piyasada biz anlarız biz yaparız zihniyetiyle iş yapmıyolar...2.cisi çok ilgililer...3.cüsü ise dürüst olup yaptıkların işin ücretini son kuruşuna kadar hak etmeleri...
Gönderen: poseidon999 - Mart 03, 2011, 10:53:36 ÖS
Ben bundan önce kullandığım 3 aracımıda İkilere götürdüm ve hala da götürüyorum.
İşlerini özenle yapıyorlar. Saolsun motorda Murat usta çok anlayışlı ve sorunumu can kulağıyla dinliyor.
Ayrıca temiz bir işyerinde insan gibi muamele görüyorsunuz. En önemlisi de gidip 2 dk lık iş için servet ödemiyorsunz
fiyatları çok hakkaniyetli.
Gönderen: bosphourus07 - Mart 03, 2011, 11:13:20 ÖS
bu kadar işlerinin ehli olduklarına göre bende hafat içi bir götürim bir  baktırim
Ben bundan önce kullandığım 3 aracımıda İkilere götürdüm ve hala da götürüyorum.
İşlerini özenle yapıyorlar. Saolsun motorda Murat usta çok anlayışlı ve sorunumu can kulağıyla dinliyor.
Ayrıca temiz bir işyerinde insan gibi muamele görüyorsunuz. En önemlisi de gidip 2 dk lık iş için servet ödemiyorsunz
fiyatları çok hakkaniyetli.
Gönderen: hakiko - Mart 03, 2011, 11:19:00 ÖS
götürün arkadaşlar aynen arkadasların dedıgı gıbı ikiler her zman hondamıza sahıp cıkıyo
Gönderen: nusret_bey - Mart 05, 2011, 09:37:13 ÖS
Araçlarımıza en az bizim kadar ilgi gösteriyolar ve ilgililer ve gerçekten işlerini çok düzgün yapmaları yeterli bir sebep gözüm kapalı aracımı teslim ediyorum...
Gönderen: muratcvc - Mart 12, 2011, 06:42:00 ÖS
ben 6 yıldan beri hondamın her bakımını orada yaptıryorum iyiki ikiler var
Gönderen: poseidon999 - Mart 13, 2011, 12:32:53 ÖÖ

Vay kardeşim sen takılır mıydın buralara????
Gönderen: hakiko - Mart 13, 2011, 09:22:21 ÖS
ikiler hüseyin usta :)
Gönderen: logıcthıs - Mart 13, 2011, 10:24:12 ÖS
tavsiyeniz üzerine yarın bi uğrayacam arkadaşlar bakalım onlar ne fiyat çıkarıcaklar...
Gönderen: muratcvc - Mart 24, 2011, 06:49:34 ÖS

Vay kardeşim sen takılır mıydın buralara????

heyytt takılmazmıyım be yaaww :))
Gönderen: mustafaa_akca - Mart 24, 2011, 11:07:29 ÖS
acaba dusunuorum ıkıler olmasa kıme nereye nerelere goturdum muhabbetlerı kısılıklerı on njumara..ıyıkı warlar ıyıkı tanımısım..

I love ikiler honda
Gönderen: onur1980 - Mart 24, 2011, 11:18:55 ÖS
kesinlikle ikiler 8-9 yıldır hondamı hep onlara götürürüm. diğer servisler gibi para kazanmak için o değişsin bu degişsin demezler.özenle sadece gerekeni yaparlar. ayrıca honda markasını tercih etmemin diğer sebebide böyle iyi bir servisin olması. unutmadan kaporta boya konusundada cok başarılılar. eg kasa bir civic i boyadıklarını görmüştüm beyaz renge. motor falan konucak demişlerdi sanırım typer motoru. inanılmaz güzel bir işçilik yapmışlardı.
Gönderen: olcaytobulut - Haziran 10, 2011, 10:38:48 ÖÖ
aracımı alırken ****** kayıtlarına naktım expertız yaptırayım dedım 3 saat surer dedıler zaten kayıtlar temızdır bana yetenı aldım.dırek ıkıler e gıttım ..huseyın usta motora baktı dıger ustalar kaporta vs ..huseyın usta test e gıttı .
geldıkten sonra aracı krıko ıle kaldırdı bı ses var dedı..elemanına tekerlerı cevır dedı kulagını kaportaya yasladı sag sol dınledı ..

sorun yenı lastıklermıs ugultu yapıyormus hemen al dedı . sagolsun aldım ..10 bın bakımına soktum hemen..330 lira tuttu ..ısterse 500 tutsun orhan usta nın ılgılenmesı yettı bana ..huseyın usta hemserım cıktı  bu arada :D
Gönderen: atomhamdi - Haziran 10, 2011, 11:10:42 ÖÖ
Sizin yorumlarınızla bende oraya gittim triger için baska yerler 300 500 lerden bahsederken orası 180 tl ye yaptı vede çok iyi oldu. işçilikleri ilgileri çok ii güvenilir bir yer subap ayarı için 70 aldılar bana biraz fazla geldi ama arabaya binice sonuna kadar helal olsun dedim
Gönderen: rezova35 - Şubat 26, 2013, 05:26:41 ÖÖ
arkadaşlar bir oto expertiz şirketi 275 TL istedi full expertiz için. Bizde ek olarak dinamometre testi var diolar. Honda ikiler 100 TL istedi aracın expertizini yaparız getir dediler. Bizde aynısını yapıorz falan.. Bilen bi arkadaş varsa tüm testler honda ikiler de de yapılıyor mu? Yanal Kayma testi
Süspansiyon testi
Motor tork gücü ölçümü dinamometre ile
motor şanzuman kaprto boya değişen kontrol vs vs.. ?
Gönderen: ozN - Şubat 26, 2013, 08:52:31 ÖÖ
ağırlık mı ölçüolar dinamometre ile :D yazıktır 275 lirana götür arabanı bi rotçuya altına baksın bide sürsün boyacıyada göster baksın boyasına 20 şer lira para ver baksınlar yazık günah
Gönderen: rezova35 - Şubat 26, 2013, 11:50:53 ÖÖ
öyle de 34000 dio arabasına adam 33 e bırakır. Hani 33 bin lira vericem benim için büyük para:) dinamometre testi şu. Arabayı demir bi tezgahın üstüne çıkarıolar arabayı sırayla 1. vites 2. vites 3. vites .. son gaza kadar deniolar bu arada bilgisayar ölçüm yapıyor.. Kısaca motor performans testi arabanın beygir tork kaybını ölçüolar. Bakalım hayırlısı artık yarın götürücem arabayı :)
Gönderen: ozN - Şubat 26, 2013, 05:29:10 ÖS
dyno :D olmasın :D