TeamHondaTurkey.Com

FREE ZONE - TUNING SHOP => İlanlar => Arananlar => Konuyu başlatan: mcolgecen - Şubat 25, 2011, 11:54:56 ÖS

Başlık: Çıkma Renkli bijon arıyorum ..
Gönderen: mcolgecen - Şubat 25, 2011, 11:54:56 ÖS
arkadaşlar teneke jantlara takmak için uzun renkli bijon arıyorum elinde olup kullanmayan arakadaşlar satarsa pm atmaları rica olunur..
Başlık: Ynt: Çıkma Renkli bijon arıyorum ..
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Şubat 26, 2011, 12:10:07 ÖÖ
http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/d1_spec_racing_nut_renkli_uzun_bijon_super_fiyat-t48375.0.html (http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/d1_spec_racing_nut_renkli_uzun_bijon_super_fiyat-t48375.0.html)
Gönderen: mcolgecen - Şubat 26, 2011, 12:34:10 ÖÖ
http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/d1_spec_racing_nut_renkli_uzun_bijon_super_fiyat-t48375.0.html (http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/d1_spec_racing_nut_renkli_uzun_bijon_super_fiyat-t48375.0.html)
mahir ilginden dolayı teşekkürler ilandada belirtiğim gibi çıkma arıyorum şimdi diyeceksindir bijonunda çıkmasımı olur pintilik yapma sıfır al ama taktığım teneke jantlar lastikleriyle 50 tl etmez bu jantlara 100 tl lik bijon alırsak adama gülerler  biraz bekleyelim sıfır almak son care :D :D
Gönderen: mcolgecen - Şubat 26, 2011, 11:15:01 ÖÖ
güncel..
Gönderen: mcolgecen - Şubat 26, 2011, 05:12:15 ÖS
güncel yokmu bu kardeşinize bir güzellik yapacak :D :D
Gönderen: Jumper - Mart 02, 2011, 12:40:38 ÖS
ya benim çıkardığım bi takım vardı ama hala tam takım duruyolarmı emin değilim bakmadan umutlandırmim seni ama bulabilirsem zaten gebzedesin buluşur bi ara veririm sana renkleride kırmızı arabana uyar
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 09:18:15 ÖS
ya benim çıkardığım bi takım vardı ama hala tam takım duruyolarmı emin değilim bakmadan umutlandırmim seni ama bulabilirsem zaten gebzedesin buluşur bi ara veririm sana renkleride kırmızı arabana uyar
walla çok makbule geçer toplayacağım gebzeyi inşallah :D :D
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 09:24:15 ÖS
[/quotesattınmı jantlatı mehmet.
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 09:30:20 ÖS

Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 09:32:27 ÖS

ne varmış bu izmirde ya banada solede bende arklarla gidiyım:)hep izmire gitmeyı düşünüyosun.:)bu arada spor yay denk düşerse haberım olsun kardeşim 5 cm benim araca uyan
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 09:40:48 ÖS
yok tolga arabayı satmadan jantları satmayı düşünmüyorum yakın zamanda arkadaşlarla izmire gitmeyi düşünüyoruz uzun yolda ani kasılmalarda ve dönüşlerde önler sürtme yapıyor onun için önlere beyaza boyadığım teneke jantları takıcam bir nebze olsun hoş gözüksün diye renkli bijon takmayı düşünüyorum enistende çeki demiri alıcam jdm misali :D :D :D
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 09:45:38 ÖS

ne varmış bu izmirde ya banada solede bende arklarla gidiyım:)hep izmire gitmeyı düşünüyosun.:)bu arada spor yay denk düşerse haberım olsun kardeşim 5 cm benim araca uyan

war tatlı bir takıntımız gidiyoruz kardeşim aman sende bulaşma :D :D :D tamam aracı evdekiler kullanmıyorsa 5cm takalım biraz araştıralım cıkma illaki buluruz..
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 09:48:15 ÖS

war tatlı bir takıntımız gidiyoruz kardeşim aman sende bulaşma :D :D :D tamam aracı evdekiler kullanmıyorsa 5cm takalım biraz araştıralım cıkma illaki buluruz..
hayırlııı işlerrrrr kardeşim sana izmirde kim tutar seni yakışırrr..:)evdekıler nadir ya yaza kadar takıyım diyorum orjınal jantlarını değiştirmicem zaten güzel jantları.arabayı basınca güzel gosterıyo bu arabalar bilirsin sende:)
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 09:56:24 ÖS
aynen yay olmazsa ben binmem arabama satırım yeni kasaların orjinal yaylarda oldukca iyi duruyor bizim arbalar yaysız leylek gibi duruyor gerçi arkadışın paylaştığı yeni kasa civic çokda basık değil sıkıntı olacağını sanmıyorum yayların gıcırtısıda yaylara hortum geçirilerek çözülebilir gıcırtı yapmaz ama ön takımına kısa sürede olmasada uzun sürede zarar verecektir..
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 09:58:20 ÖS
ya bizim kasalarda arkası biraz yukarda kalıyo arkaları düşürmenın yolu varmı acaba..nasıl yapsakkı ya
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 10:07:03 ÖS
ya bizim kasalarda arkası biraz yukarda kalıyo arkaları düşürmenın yolu varmı acaba..nasıl yapsakkı ya
yok tolga sadece arkaları düşürme öyle hoş olmaz şahin gibi olur önler arkaya göre daha basık olmalı 5cm yay taksan bile ön arka eşit olmaz zaten olmasında :D :D :D
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 10:08:39 ÖS
evet takan arkadaşlarda farkettım onu.bu arada cahilliğimide tatlı yolla vurdun yuzume he insan çaktırmadan pm atar aaaa:)
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 10:17:46 ÖS
evet takan arkadaşlarda farkettım onu.bu arada cahilliğimide tatlı yolla vurdun yuzume he insan çaktırmadan pm atar aaaa:)
yok canım ne cahilliği estağfurullah benimde yeterince bilgim yok sadece fikrimi söyledim seninde benim görüşümde olduğuna sevindim bu cumartasi hava güzel diyorlar bir çay içiriz inşllah..
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 10:19:16 ÖS
top sende kardeşim bana uyar buluşalım..sen ayarla haberda et benide
Gönderen: mcolgecen - Mart 02, 2011, 10:23:38 ÖS
top sende kardeşim bana uyar buluşalım..sen ayarla haberda et benide
1 aydır arabayı yıkatmıyorum gebzeden fatih abileri bir arayayım bakalım olmadı sadece 2 araba izmite veya caddeye gideriz en geç cuma günü haber veririm
Gönderen: tolgaacar - Mart 02, 2011, 10:24:50 ÖS
tamam kardeş gideriz bi yerlere cuma günü bellı olur zaten iş güç tam olarak zamanı ayarlarız