TeamHondaTurkey.Com

FREE ZONE - TUNING SHOP => İlanlar => Arananlar => Konuyu başlatan: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 09:26:37 ÖS

Başlık: 1.4is Manuel Hatchback Aranıyor... ( Ankara )
Gönderen: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 09:26:37 ÖS
Öncelikle merhaba yaklaşık 2-3 aydır araba arıyorum ancak bi türlü bulamadım öğrenciyim sadece internetten baktığım kadarıyla bulamadım diyorum.
Eşinde,dostunda,tanıdığında,çevresinde,yan apartmanın bahçesinde satılık 1.4is Manuel Hatchback gören varmı? varsa lütfen yazsın 12.500tl param var 13bin tl diyenlede bi pazarlığa tutuşurum.
Beyaz renk tercihimdir öncelikle...
Bulduğunuz,bildiğiniz araç varsa lütfen paylaşın konun altında yetti artık 3 aydır sahibinden.com daki ilanları ezberledim bakmaktan...  <783^2

Herkese iyi forumlar iyi haberlerinizi bekliyorum...  :ağlaa
Başlık: Ynt: 1.4is Manuel Hatchback Aranıyor... ( Ankara )
Gönderen: LION - Ocak 18, 2011, 09:41:49 ÖS
kardeşim öncelikle hayırlısı olsun ama söylediğin fiyatlara biraz zor, o fiyata bulsan bile aradaki fark kadar masraf çıkarır sana, o fiyatlara si baksan daha iyi olur ;) satılık arkadaşlarımın 1.4 is leri var ama kimse o fiyata vermez temiz aracını
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Ocak 18, 2011, 09:44:39 ÖS
13000 e 1.4is bulunmazsa eyvah piyasa ucmus :)
Gönderen: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 09:45:54 ÖS
aradığım araç zaten oldukca stok olsun hiç farketmez boyalı olsun büyük kazası olmadığı sürece o da fark etmez bayanlar falan satıyorya hani otomatik almak için bana o tarz bişey lazım yani bir nevi düş eş olurda forumdaki arkadaşlarımızın çevresinde varsa diye bi konu açiyim dedim hayırlısı demek lazım ama gerçekten yaşlarına göre piyasası yüksek ve bir o kadarda güzel araçlar
Gönderen: LION - Ocak 18, 2011, 09:48:36 ÖS
aynen bilader piyasası hep böle gözden düşmüyor, inşallah gönlüne göre bişey bulursun ;)
Gönderen: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 09:50:41 ÖS
13000 e 1.4is bulunmazsa eyvah piyasa ucmus :)
Mahir bey gerçekten Ankarada 2 tane baktım sizde bi göz atın:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-satilik-acil-kacirmayin-honda-civic-1-4-s-klimali-orjinal-39030375/detay/
bu birinci araç göstergeler falan açılıp mph ye çevrilmiş araçta değişen varmı sahibi bilmiyor 2-3 parça boyalı denildi 5 parça boyayı gözlerimle tespit ettim km de biraz düşürülmüş gibi açıkcası

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-coupe-39742068/detay
buda diğeri araç bel altı komple boyalı ama baktıkça ahh bide beyaz olsaydın diyorum bu araça yakından inceleyemedim araçı aslında direklerine falan bakamadım satılık yazsını gördüm ve yoldan geçerken inceledim 2 gün sonra ilanını gördüm aracın
Gönderen: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 09:51:38 ÖS
aynen bilader piyasası hep böle gözden düşmüyor, inşallah gönlüne göre bişey bulursun ;)
Yatıp kalkıp bu arabaya stok binenler artık gözden düşürsünler diye Allaha dua ediyorum :) Amin saolasınız :)
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Ocak 18, 2011, 09:58:48 ÖS
19000 yazan var susuyorum :)
Gönderen: Berkay29 - Ocak 18, 2011, 10:39:12 ÖS
19000 yazan var susuyorum :)
Ben hak etmeyenlere gülüyorum :D
Bu forumdan bi araba var satılık beyaz füme yada siyah jantlı vtı tamponlu falan 14küsür istiyo otomatik o araba harbi verirlir para olsa :)
Gönderen: esrefyuruklu - Ocak 19, 2011, 03:14:47 ÖÖ
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-orjinal-vti-gorunumlu-38185274/detay
Gönderen: Yamazaki - Ocak 19, 2011, 06:40:41 ÖÖ
buda bizim şirketten arkadaşın satılık
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-honda-civic-1-4-is-147-000-km-de-2000-model-kazasiz-boyasiz-36762944/detay
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Ocak 19, 2011, 09:12:32 ÖÖ
buda bizim şirketten arkadaşın satılık
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-honda-civic-1-4-is-147-000-km-de-2000-model-kazasiz-boyasiz-36762944/detay
Eğer ilanda yazdıgı gibi ise aracın durumu gercekten temizligi sebebiyle düşünülebilir sende bir fiyat ver bence ;)
Gönderen: NusretA - Ocak 19, 2011, 09:47:19 ÖÖ
aradığın fiyata çok temiz arabalar bulabilirsin ama biraz sabretmen lazımm..
aramaya dewam et bulacaksın kesin :)
Gönderen: mcolgecen - Ocak 19, 2011, 05:48:21 ÖS
kardeşim benim aracım var bir bak istersen fiyatta yardımcı olurum ama söylemiş olduğun fiyatada veremem tüm bakımları yapıldı sorunsuz. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-jdm-bu-yasta-boylesi-zor-34174500/detay
Gönderen: Berkay29 - Ocak 19, 2011, 09:02:57 ÖS
@esref bey aracınız gerçekten çok temiz Allah kaza bela vermesin ancak fiyat malum şöyle bir açıklama yapiyim ben öğrenciyim üniversite öğrencisiyim sırf araba almak için babamın ayırdığı 12.000tl nin üstüne çıkmam gerekiyor araçın piyasası ortada o yüzden hafta sonları otoparkcılık yapıyorum sırf paramı biriktiriyim diye o yüzden hani o fiyata malesef çıkamam ama ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

@Yamazaki paylaştığınız araç gerçekten çok temiz ve kusursuz görünüyor ancak 15.000tl benim için çok büyük bir miktar ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim

@NusretA inşallah bulurum 3 aydır arıyorum ama malesef 12.500e bulduklarımızda değişenli kazalı arabalar kelepir olsun boya olsun ama değişen olunca gözüm korkuyor, İnşallah dediğiniz gibi bulabilirim bu fiyata

@mcolgecen Aracınız tam benim zevkimde sade şık ve diri görünüşlü ama dediğiniz gibi 12.500e vermessiniz çok haklısınız, vermeyinde bence oldukca güzel bir aracınız var, bana ancak jantsız lastiksiz kelepir bişey bulurum 12.500e elime para geçtikcede arabama harcarım

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yine aklınızda bulunsun Berkay kardeşiniz olurda ihtiyacı olan yada araç fazlası olan tanıdığınız , gördüğünüz , denk geldiğiniz biri olursa benimle paylaşın herkese iyi forumlar dilerim :)
Gönderen: mcolgecen - Ocak 19, 2011, 09:12:35 ÖS
hayırlısı olsun kardeşim allah yüzünü kara cıkarmasın ej9 alacaksan kesinlikle beyaz veya kırmızı al aracı satarkende farkı olacaktır kafamda bir proje var bende 99-01 makyajlı kasa arıyorum makyajlı kasalar genellikle gümüş gri ve kırmızı şayet aradığım aracı bulursam beyaz veya sarı renge boyatmayı düşüyünüyorum hakkımızda hayırlısı inşallah istediklerimiz olur..
Gönderen: Berkay29 - Ocak 19, 2011, 09:37:42 ÖS
hayırlısı olsun kardeşim allah yüzünü kara cıkarmasın ej9 alacaksan kesinlikle beyaz veya kırmızı al aracı satarkende farkı olacaktır kafamda bir proje var bende 99-01 makyajlı kasa arıyorum makyajlı kasalar genellikle gümüş gri ve kırmızı şayet aradığım aracı bulursam beyaz veya sarı renge boyatmayı düşüyünüyorum hakkımızda hayırlısı inşallah istediklerimiz olur..
İnşallah hayırlısı olur.Ej9 düşünüyorum evet benimde tercihim kırmızı,beyaz yada çok nadir olan mor çünki jdm hastalığına yakalandım etrafımdada bir sürü yerle bir giden arkadaşlarımın arabası olunca doğal olarak banada bulaştı :)
Gönderen: esrefyuruklu - Ocak 20, 2011, 05:55:41 ÖÖ
hayırlısı olsun kardeşim umarım kafana göre araç bulursun. ama o fiyatlara gerçeken zor. Allah gönlüne göre versin.
Gönderen: baha38 - Ocak 20, 2011, 10:17:16 ÖÖ
Kardeşim çok zor ama istediğin gibi bulabilirsin var arablar bide pazarlık payını çok tut. Biz 14.750 den 12.500 e araba aldık ve inan hiçbir masrafı yok arkadaşımda beyaz civic HB. Yani şans ve sabır.LPG li almayada çalış LPG sonuçta taktırmaya kalksan 1000-1500 liraya maloluyor.Bunlarıda hesaba kat.
Gönderen: NusretA - Ocak 20, 2011, 10:25:54 ÖÖ
Arabanın değişenine fazla takma kafayı bence önemli olan motor araçtaa
benim aldığım arabanın belden aşağısı boyalı ve sağ kapı değişmiş ama o kadar başkada birşeyi yoktu 93 binde arabaydı aldığımda alalı 4 ay oldu tek bir sorun bile çıkarmadı mesela..
Gönderen: baha38 - Ocak 20, 2011, 10:27:26 ÖÖ
Bu arada kardeşim ben bu arabamı almadan bu adamı aramıştım arabanın iyi olduğunu iddaa ediyo eğer dediği gibiyse bakmaya değer bi ara konuş fiyat iyi 1.000 lira harcasan yaylar ekler filan gayet güzel olur.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-almanyan-pisman-34378025/detay

birde şu ilana bak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bakmadan-gecme-bedava-klimali-kazasiz-tertemiz-40784317/detay
Gönderen: Berkay29 - Ocak 20, 2011, 09:08:48 ÖS
@esrefyuruklu amin teşekkür ederim.Pazarlıkla falan birşeyler bulmaya çalışıyorum bakalım bütçe malesef bu kadar

@baha38 evet sabır diyorum bekliyorum yapcak bişey yok sonuçta herşeyden kısıp benim için çok büyük bir miktarı o arabya yatıracağım ayriyeten lpg kesinlikle göz önünde bulunduruyorum malum öğrenci halimle benzin giderimi karşılamam imkansız, paylaştığınız ilanlarlada yarın telefonla görüşeceğim ancak il dışı olması beni biraz sıkacak gibi ama babamla bi konuşalım bakalım patron ne derse o çok teşekkür ederim:)

@NusretA tek parça değişen benimde gözüme gelmezde 2 parça ve örneğin kaput ve sağ çamurluk yada arka camurlukla bagaj kapağı gibi yan yana olan parçalar değişince korkutuyor insanı umarım 4 ay değil 40sene boyunca aracınız sorun çıkarmaz inşallah
Gönderen: Berkay29 - Ocak 20, 2011, 09:09:54 ÖS
ahhh be ahhhh bu araba neden Ankarada değil :( :( :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-masrafsiz-honda-hayat-onda-40924782/detay
Gönderen: Antoni54 - Ocak 20, 2011, 09:17:43 ÖS

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-masrafsiz-honda-hayat-onda-40924782/detay

Ankarada oLmasına Gerek Varmı Dostum AtLa Otoßüse Git aL Araßayı :)) Zamanın Yoksa Gideßilcek ßirilerini Gönder VekaLet aLsınlar Gelip Sana Satışını Yapsınlar :)) 1.4 Sedan Düşünseydin Verebilirdim Aracımı Sana :))
Gönderen: Berkay29 - Ocak 21, 2011, 06:41:24 ÖÖ

il dışı olduğu için şimdi git 500km gel 500km bide araç sıkıntılıysa çektiğim eziyet yanıma kalır bide il dışında usta ara bul falan sıkıntı ankarada olsa sok computest e nedir ne değildir 6 sayfalık raporla inciğini boncuğunu öğren :)

Ankarada oLmasına Gerek Varmı Dostum AtLa Otoßüse Git aL Araßayı :)) Zamanın Yoksa Gideßilcek ßirilerini Gönder VekaLet aLsınlar Gelip Sana Satışını Yapsınlar :)) 1.4 Sedan Düşünseydin Verebilirdim Aracımı Sana :))
Gönderen: Berkay29 - Ocak 21, 2011, 07:11:32 ÖÖ
@Antoni54 atlayıp otobüse gitmesi bişey değilde orada usta bulmak v.s gözümü korkutuyor açıkcası nasıl yapsamki görünüşüde güzel sanki bitek kaputta bi orantısızlık var gibi ama sahibiyle telefondada görüştüm arkadaşımdan aldım aracı boyasına değişenine baktırmadım bilmiyorum açıkcası dedi mersine gidiyimmi sizce ?
Gönderen: Berkay29 - Ocak 26, 2011, 09:00:42 ÖÖ
ve mutlu son gittim aldım geldim 4 ustaya gösterdim orda 2 parça değişen komple boyalı araç vtı tampon ekleri tamponlarla birleştirilip macunlanarak tüzleştirilmiş ve boyatılarak bütünlük sağlanmış 17'' jant 40yanak lastik var üstünde oldukça gösterişli duruyor araç ufak ufak bakımlarını yaptırdım yağı termostadı bujileri kapı yayarları v.s v.s v.s sonu hayırlı olsun takıldığım konular olduğunda yardımlarını bekliyorum saygılar
Gönderen: esrefyuruklu - Ocak 28, 2011, 12:19:41 ÖS
way hadi hayırlı ugurlu olsun.
Gönderen: Berkay29 - Ocak 30, 2011, 01:47:46 ÖÖ
teşekkür ederim bugün 6.gün çok hoş bir araç bütün ilgileri üstüne çekiyor gerçekten harika en kısa zamanda 06 plakasıda takıldınmı tadından yenmiyecek :D

Konu silinebilir araç alındı :D
Gönderen: esrefyuruklu - Ocak 31, 2011, 01:03:06 ÖS
konuyu silme yaw. millet okusun her konu bi tecrübedir.
Gönderen: Berkay29 - Şubat 24, 2011, 10:59:53 ÖS
aracı alalı tam 1 ay oldu ilk kazamı yaptım arkadan vurdular Allah beterinden esirgesin 06 plakayıda taktım en kısa zamanda araç sanayiden çıkınca sizlerle paylaşılacaktır duyrulur :)
Gönderen: mcolgecen - Şubat 24, 2011, 11:03:16 ÖS
geçmiş olsun kardeşim allah beterinden saklasın..
Gönderen: Berkay29 - Şubat 24, 2011, 11:22:14 ÖS
Saolun Teşekkür ederim Mehmet bey arka tamponu zaten karşı tarafın sigortadan yaptırıyorum hazır el atmışken tampon bant iptallerinide aradan çıkartıyorum sırada jdm stop - jdm far ve panjur var azcık zaman epey bi nakit gerek :D
Gönderen: mcolgecen - Şubat 24, 2011, 11:28:39 ÖS
Saolun Teşekkür ederim Mehmet bey arka tamponu zaten karşı tarafın sigortadan yaptırıyorum hazır el atmışken tampon bant iptallerinide aradan çıkartıyorum sırada jdm stop - jdm far ve panjur var azcık zaman epey bi nakit gerek :D
ya iptaletme bantları benim pek hoşuma gitmiyor  şayet jdm olacaksa hiç elleme yalnız arka tampon boyanmadan önce arkaya jdm ek yaptırsan iyi olur derim
Gönderen: yserkanp - Şubat 25, 2011, 03:56:04 ÖS
ya bende beyaz var otomatik. değişensiz 96 mod. düz vitesle takaslamak istiyorumm aklınızda oolsun.
Gönderen: mcolgecen - Şubat 25, 2011, 10:19:26 ÖS
ya bende beyaz var otomatik. değişensiz 96 mod. düz vitesle takaslamak istiyorumm aklınızda oolsun.
:D :D bizde istiyoz sen daha yeni aldın dur bakalım ..
Gönderen: Berkay29 - Şubat 27, 2011, 02:33:52 ÖÖ
iptaller yapılsı Allah nasip ederse pazartesi günü öğleden sonra çıkacak gibi araç bantlar hiç hoşuma gitmiyordu benim tampon ekleri var üstünde aracın hemde bütünleştirilmiş halde body kit tarzı resimleri ekleyince daha net yorumlarınızı isteyeceğim :)
Gönderen: yserkanp - Mart 15, 2011, 01:22:55 ÖS
mcolgecen, sendekidemi otomatik ?

yenisimi kaldı 3 ay oldu yeter :) şaka bi yana ya satıp motor alıcam yada direk düzüyle değişicem.