TeamHondaTurkey.Com

MULTIMEDIA => Videolar => Konuyu başlatan: aRas - Ocak 17, 2011, 03:24:44 ÖS

Başlık: Honda S2000 AEM CAI...
Gönderen: aRas - Ocak 17, 2011, 03:24:44 ÖS
http://www.youtube.com/watch?v=jMgUXR6bmek

Budur
 :lovee  >=ok
Başlık: Ynt: Honda S2000 AEM CAI...
Gönderen: hakangunister - Ocak 21, 2011, 07:05:45 ÖÖ
Paylaşım için teşekkürler.

Bende de var AEM CAI cidden sesi çok güzel :)
Gönderen: aRas - Ocak 21, 2011, 09:58:32 ÖÖ
Paylaşım için teşekkürler.

Bende de var AEM CAI cidden sesi çok güzel :)

Bir videoda sen çekte izleyelim o zaman Hakan Abi :) Şöyle bol yardırmalı :D
Gönderen: trancebabe - Ocak 21, 2011, 10:00:12 ÖÖ
bende konuyu görür görmez aklıma Hakan abi geldi,dicektim Hakan abi gelsede bi yorum yazsa gelmiş bile kacırırmı :) abi sendende güzel video bekliyoruz ;)
Gönderen: hakangunister - Ocak 21, 2011, 04:21:13 ÖS
Kardeşim bol yardırmalı bir video çekeriz de adam kamerayı nereye koymuş :) Bende oraya bağlamak için aparatlar yok ki :)
S2000 ci bir abi böyle bir video çekmişti.
Ona sorayım eğer onda varsa o aparatlar bakalım benden de aynı konseptte bir video görebilirsiniz :)
Gönderen: trancebabe - Ocak 21, 2011, 04:28:11 ÖS
Kardeşim bol yardırmalı bir video çekeriz de adam kamerayı nereye koymuş :) Bende oraya bağlamak için aparatlar yok ki :)
Ona sorayım eğer onda varsa o aparatlar bakalım benden de aynı konseptte bir video görebilirsiniz :)

heycanla bekliyorum abi eyww :)
Gönderen: aRas - Ocak 21, 2011, 04:40:19 ÖS

Tanpona koymasanda olur ya.Yanında Co-Pilot olsun kamerayı sağlam tutsun yeter :) Yada kamerayı açıyı güzel gösterecek konsola bağlayacaksın öyle de olabilir.
Gönderen: hakangunister - Ocak 21, 2011, 04:46:03 ÖS

Tanpona koymasanda olur ya.Yanında Co-Pilot olsun kamerayı sağlam tutsun yeter :) Yada kamerayı açıyı güzel gösterecek konsola bağlayacaksın öyle de olabilir.

Arasçım car mount aldım. Pazar günü takacağım inşallah. s2000 de koltukların arasında cam var bilirsin. İşte oraya bağlanıyor.

Bende Sony'nin bir fotoğraf makinası var. 720p video da çekiyor. Çok güzel bir çekim olacak diye ümit ediyorum :)  :)

Pazar günü bağladıktan sonra bir video çeker koyarım Allah nasip ederse :)
Gönderen: aRas - Ocak 21, 2011, 05:11:59 ÖS
Oooo iyimiş o zaman.Sabırla bekliyoruz :)