TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: ersinkuyucu - Ocak 09, 2011, 10:31:49 ÖÖ

Başlık: İZMİRDE BRC
Gönderen: ersinkuyucu - Ocak 09, 2011, 10:31:49 ÖÖ
DAHA ÖNCEKİ LPG FORUMLARINA GÖZ ATINCA  ARACIMA BRC MARKA KİT TAKTIRMAK MANTIKLI GİBİ GELİYOR. İZMİRDE GÜVENLİ VE İŞİN USTASI BRC MARKA LPG NEREDE TAKILIR-FİYATI NE KADAR?AYNI ZAMANDA RUHSAT İŞLEMİNİ DE HALLEDİYORLAR MI?2009 MODEL 1.8 CİVİC HB OTOMATİK İÇİN BAŞKA BİR ÖNERİNİZ VAR MI?TESEKKURLER.........
Başlık: Ynt: İZMİRDE BRC
Gönderen: trancebabe - Ocak 09, 2011, 10:36:03 ÖÖ
lpg işinden pek anlamam ama ben hastanede calısıyordum hemşiresi doktoru alayı sıfır araçlara gaziemirdeki honda servisinin hemen yanında olan lpg cide yaptırdılar sanırrım zavolli istersen bi araştır bi fiyat al konus ;)
Gönderen: rotasızKAPTAN - Ocak 10, 2011, 02:25:43 ÖS
lpg işinden pek anlamam ama ben hastanede calısıyordum hemşiresi doktoru alayı sıfır araçlara gaziemirdeki honda servisinin hemen yanında olan lpg cide yaptırdılar sanırrım zavolli istersen bi araştır bi fiyat al konus ;)
evet zavoli takıyolar.berke lpg.bende oradan taktırdım 2007 civicime gayet memnunum
Gönderen: ersinkuyucu - Ocak 10, 2011, 03:32:28 ÖS
fiyat nekadar biliyor musunuz?tel var mı ya da?
Gönderen: sakleylek - Ocak 10, 2011, 05:06:25 ÖS
Benim aracım vtec 2 bende BRC var ama , sizin aracınız için ATİKER tavsiye ediyorum. Terakkiden araç alanlara atikeri direkt takıp garantiyide esnetebiliyorlar...