TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: vtec_pu - Mayıs 29, 2006, 12:52:17 ÖÖ

Başlık: dikkat edin
Gönderen: vtec_pu - Mayıs 29, 2006, 12:52:17 ÖÖ
arkadaslar az önce mail geldi herkese geliyomus sakın tıklamayın msn niz heckleniyo benim kaç senelk msn m gitti çok siniriliyim su anda napıcam bilmyorm.....

mail hotmail ekibinden gelmiş gibi gözüküyo ama değil...dikkatli olun benmki gitti sizinkide gitmesin......................................
Başlık: Ynt: dikkat edin
Gönderen: vtec_pu - Mayıs 29, 2006, 12:55:01 ÖÖ
gidermi bu mail yaa.......vtec_1907.....evlat acısı gibi koydu offf herley üst üste...
Gönderen: Maverick - Mayıs 29, 2006, 01:49:49 ÖÖ
bu mailleri hotmail,yahoo vs. sayfasındamı acıyorsun yoksa outlook fln kullanıyormusun ben windows'un kendi outlook'unu kullanıyorum,office'den cıkanıda değil ve maillerimi kontrol ederken buradan bakıyorum zaten üstüne tıkladığında görülüyor mail acaba bende maili bu arada açmışmı oluyorum yani burada risk varmı bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. bu arada geçmiş olsun kardeşim o kadar senelik mail gidince koyar adama walla
Gönderen: bad_nightmare - Mayıs 29, 2006, 11:50:02 ÖÖ
geçmiş olsun kardeşim :(  geçen bir arkadaşıma da olmuştu aynısı ama maalesef  bi çözüm bulamadı oda
Gönderen: vtec_pu - Mayıs 29, 2006, 01:01:28 ÖS
aldım adresi geri ama nasıl aldım bilmiyorum...:)   allah dualarımı kabul etti euheuehhueu sanırım hotmail çözdü olayı
Gönderen: elagozlum - Mayıs 29, 2006, 03:47:13 ÖS
çok geçmiş olsun valla.inşallah bidaha olmaz kardeşş
Gönderen: bad_nightmare - Mayıs 29, 2006, 08:32:27 ÖS
çok geçmiş olsun kardeşim neyseki adresini almışsın ya onada şükür
Gönderen: Hüseyin - Mayıs 29, 2006, 09:05:32 ÖS
geçmiş olsunda nası geri aldın yaw ???  ???
Gönderen: enes - Eylül 22, 2006, 06:18:34 ÖS
arkadaşlar benimkide gitmişti adam hem hackerlemiş hemde kullanıyorhemen başka adres açtım dedim noterden tasdikli senı mahkemeye verecem dedim zorla şifreyi göndermiş kavuştumm geri nası yapıyorlar bende merak ettim programını elime geçirirsem herkese vericemm  ;D ;D