TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 07:54:13 ÖÖ

Başlık: ACİL !!!!HONDA EURO ACCORD HARARET SORUNU...
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 07:54:13 ÖÖ
arkadaşlar 2000 model honda euro accord aracım dün akşam üzeri sürerken hareetinin yükseldiğini gördüm ve aracı kenara cekip dalgınlıkla kontağı kapattım ve tekrar açtım..bu sırada radyotör ile motor arasındaki hortum büyük bir patlama ile patladı..
bugün ben daha görmedim ama o hortum tekrar araca takılmış ve biraz sürülmüş yarım saatte çalışır durumda kalmış ve b,r değişiklik gözlenmemiş..
acaba conta yakmış olabilir mi veya başka bir problem söz konusu olabilir mi..acil yorumlarınızı bekliyorum...
Başlık: Ynt: ACİL !!!!HONDA EURO ACCORD HARARET SORUNU...
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 08:00:12 ÖÖ
,
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 08:07:45 ÖÖ
yok mu fikir söyleyecek acil dedik arkadaşlar...
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 08:26:29 ÖÖ
,
Gönderen: Adem YILMAZ - Eylül 27, 2010, 08:38:16 ÖÖ
kesinlikle contanızı kontrol ettirin, ayrıca devir daim pompasıda zara görmüştür..geçmiş olsun.
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 09:04:32 ÖÖ
yalnız arac hararet göstergesi tam kırmızı bölgeye gelmedi yinede contaya zarar vermiş olabilir mi..
Gönderen: LiHoN-F - Eylül 27, 2010, 09:43:54 ÖÖ
yalnız arac hararet göstergesi tam kırmızı bölgeye gelmedi yinede contaya zarar vermiş olabilir mi..

devirdaime termostata baktırın hararet yükseldiğinde devam etmediysenız conta yanmamıs olabılır ilk başta dediklerimlke başlayıon contaya girmeden cözümlemeye çalışın fazlda masrafı olmaz demekte fayda var
Gönderen: playboy_07 - Eylül 27, 2010, 11:45:28 ÖÖ
inşallah..yoksa araçtan iyice soğuyacağım...sucu yokken...