TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: polatcorleone - Eylül 17, 2010, 04:48:08 ÖS

Başlık: Yeni araç aldım.İlk kullanım hakkındaki önerileriniz?
Gönderen: polatcorleone - Eylül 17, 2010, 04:48:08 ÖS
Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın konuyu doğru yere mi açtım ve daha önceden bu konu açıldımı bilmiyorum aradım ama bulamadım(yeni üyeyim)
2gün önce 2011 premium honda civic aldım.Aracı kullanmaya başlarken ne tavsiyelerde bulunursunuz.Nelere dikkat etmeliyim.Şimdiden teşekkürler.
Başlık: Ynt: Yeni araç aldım.İlk kullanım hakkındaki önerileriniz?
Gönderen: TUNÇ99 - Eylül 18, 2010, 05:43:25 ÖS
ilk 1000 km agresif kullanma.ani fren yapma.başkada bişeye gerek yok.zaten 1000 km bakımında sana servis bilgi verir.kitapçığını da okumanı tavsiye ederim.üşenme oku.güle güle kullan-kazasız belasız.
Gönderen: polatcorleone - Eylül 18, 2010, 06:05:17 ÖS
Tşkkurler hocam.
Gönderen: doan - Eylül 18, 2010, 08:32:50 ÖS
dar dönüşlerde mesela otoparkta falan park etmeye çalışırken aracın önüne dikkat edin diyebilirim farklı olarak. malum aracın ucu gözükmediği için mazallah küçük sürtmeler yaşamayın ilk günlerden :) aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın
Gönderen: polatcorleone - Eylül 19, 2010, 02:29:02 ÖÖ
tşk hocam.Evet bende  onu düşünüorm.birçok araba sürdüm ama honda birazdaha garip geldi.Sanki ben ona diilde o bana hakimmiş gibi :)Ama ona da alışırız artık.Bide ben bi iki forumda milletden şöyle bi şikayet duydum.işte adam arabayı almış 1 yıl flan geçmiş satmaya calısırken ekspertz e arabayı baktırmıs ıste bı kac bolgede boya atılmıs denmıs aama adam ben atmadım dıo bana boyalı araba sattılar dıo boyle bısı olabılrmı yaf :S benım ıcıme kurt dustu lutfen cıkartın :)
Gönderen: polatcorleone - Eylül 19, 2010, 02:29:51 ÖÖ
adam sıfır araç almış onu eklemeyı unutmusum