TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Karşılaştırmalar => Konuyu başlatan: seferad - Eylül 13, 2010, 05:37:03 ÖS

Başlık: süper b civic
Gönderen: seferad - Eylül 13, 2010, 05:37:03 ÖS
1,4 tsı motor super b aradıgım araçta konfor sessizlik kalite sizce hangisi hemen hemen aynı fiyat sayılıur.
Başlık: Ynt: süper b civic
Gönderen: vtec_07 - Eylül 13, 2010, 06:48:58 ÖS
süper b zaten civic in üst segmentine tekamül ediyor bi üst segment aracı olduğu için civic den çok daha komforludur üstüne birde alman üretimi olmasınıda sayarsak civic iyi bi tercih olmaz süper b nin yanında.
Gönderen: seferad - Eylül 13, 2010, 07:01:45 ÖS
dimi teşekkürler yorum için civic her aracı yıkattıgımda canımı sıkıyor tavan ince göçükler olmaya başladı.daha 2009 model araba satarsam alacam süper b gemi gibi araba
Gönderen: NeFeR - Eylül 13, 2010, 09:54:30 ÖS
Üst sınıf oldugu için süperb derim.Ayrıca 2000 octaviam vardı ondan cok memnundum superb i düşünemiyorum.Ama octavia civic desen tabiki civic hayırlısı olsun
Gönderen: erdemmm - Kasım 03, 2010, 12:36:00 ÖÖ
octavia 1.4 122 beygir tsi aldım civic de test ettim o segmentteki her arack test ettim nerdeyse.
oktavia tam bir canavar .suber b ye gelince bence passattan bile cok üstün
Gönderen: alican_07 - Kasım 03, 2010, 05:46:18 ÖS
süper b çok iyi bi araç passat ile aynı motora ve aynı donanıma sahip heleki son kasası bence çok çok güzel birde birde beyaz renkte ve bi xenon olursa tadından yenmez
Gönderen: avans - Kasım 03, 2010, 08:18:42 ÖS
dostum sole solım bu arabayı aldım bayan kendıne super b almıs benım aracıda satla cıkarmıstı...bende ondan aldım ama kadın hondanın  yakıtından sıkayetcıydı 6 ayda 8000km yapmıs hesabını sen yap yanı.. super b dızelıne almıs..
Gönderen: cobra34 - Kasım 03, 2010, 08:23:17 ÖS
1,4 tsı motor super b aradıgım araçta konfor sessizlik kalite sizce hangisi hemen hemen aynı fiyat sayılıur.
bence super B
Gönderen: yalçınn - Kasım 03, 2010, 10:06:50 ÖS
octavia 1.4 122 beygir tsi aldım civic de test ettim o segmentteki her arack test ettim nerdeyse.

bence siz bu işten anlamıyorsunuz...
biri vw diğeri skoda....Karşılaştırmayın bence pasat la falan....
Gönderen: alican_07 - Kasım 03, 2010, 10:39:04 ÖS

dostum aynı segmentte aynı grubun ürettiği araçlar nası oluyorda karşılaştırılamıyor?  şimdi diyeceksiniz neden ozaman passat süper b den pahalı diyeceksin çünkü dediğin gibi biri vw biri skoda vw adını satıyor git bi süper b yi incele ne demek istediğimi anlıyacaksın.
Gönderen: erdemmm - Aralık 22, 2010, 05:50:25 ÖÖ
  bilip bilmeden yorum yapmanın anlamı yok.
vw super b nin passatı sollamasından dolayı superb nin özelliklerini kısacağını resmi olarak açıkladı.
yeni kasa (2011) passat super b ye oranla cok kötü.
superb de dunyanın en iyi çeliği (çek çeliği) kullanılıyor. ayrıca lazer kaynak teknolojisi ile üretiliyor (vw sadece poloda kullandı bunu) yeni nesil passat da kullandı mı bilmiyorum. bu ne demek peki?
yıllarca aracın kabininde tıkırtı cızırıtı sesi olmadan kullanilabilmesi demek.
ben sahsen octi ile passatı kıyaslarım.
super b passati coktan geçti. heleki yeni kasa passat beklentilerin cok cok altında

Gönderen: adyobatik - Aralık 22, 2010, 05:54:39 ÖÖ
tabiki superb, hem üst segmen bir araç,hem motor yeni teknoloji,üstelik fena konfor var,yeni octavia mı civicmi derseniz bile yeni octavia derim, burada civiği sevmediğim için değil,ben kesinlikle honda taraftarı bir insanım,ama bir yandan da objetif olmak lazım,araç gerçekten çok güzel,sadece bence superb nin kasası daha güzel olabilirdi,yeni octavia daha güzel
Gönderen: battalgazi - Aralık 22, 2010, 06:42:35 ÖÖ
Suberb müthiş bir araba oturumu, görüş açısı, donanımı,motoru çok güzel,park pilot bile standart araçda,içi zaten tam anlamıyla üst sınıf verilen parayı fazlasıyla hakediyor
Gönderen: seferad - Aralık 22, 2010, 07:34:51 ÖÖ
bakıyorumda baya objektif olmuş ilk defa bir araç hondanın önüne geçti yorum yazanlara tebrikler
aracı test ettim.güzel araba ancak otomatige alıştık şimdi onu alsam manuel vites gerçekten parasına göre harika araç tsı motor yeterli uzun yolda uzuyup gidiyor