TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: GhostRider - Ağustos 02, 2010, 02:02:00 ÖS

Başlık: acil araç bilgisi !!!
Gönderen: GhostRider - Ağustos 02, 2010, 02:02:00 ÖS
arkadaşlar bu aracı bilen varmı araca talibiz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-civic-sinifinin-en-temiz-araclarindan-biri/detay
Başlık: Ynt: acil araç bilgisi !!!
Gönderen: canguder - Ağustos 02, 2010, 02:10:26 ÖS
araç temiz görünüyor ama 10 bin lira fazla gibi geldi. piyasası 7-8 diye biliyorum
Gönderen: GhostRider - Ağustos 02, 2010, 02:38:18 ÖS
aracı tanıyan bilen varmı arkadaşlar
Gönderen: GhostRider - Ağustos 03, 2010, 07:20:50 ÖÖ
güncell
Gönderen: GhostRider - Ağustos 04, 2010, 09:12:50 ÖÖ
güncell yokmu bilgisi olan??
Gönderen: Salih6993 - Ağustos 04, 2010, 09:15:06 ÖÖ
ben biliyorum ama sizin beklentileriniz ney bu araçtan spor bir araç olarak alıyosanız tavsiye etmem
Gönderen: ultrakif - Ağustos 04, 2010, 10:01:38 ÖÖ
ben biliyorum ama sizin beklentileriniz ney bu araçtan spor bir araç olarak alıyosanız tavsiye etmem
tek kapılı honda zaten spor bir araçdır neden tavsiye etmiyorsunuz....
Gönderen: GhostRider - Ağustos 04, 2010, 10:18:20 ÖÖ
arkadaşlar sanırım tam olarak derdimi anlatamadım. bu aracın spor olduğunu biliyorum :):)

ben hondaya biniyorum. bu aracı tanıyan varmı aracın bir kazası varmi diye bilgi almak için soruyorum aracı bir arkadaşıma almak istiyoruz. yoksa hondanın ne olduğunu iyi biliyorum. :)
Gönderen: tarantino - Ağustos 04, 2010, 11:34:54 ÖÖ
arkadaşlar sanırım tam olarak derdimi anlatamadım. bu aracın spor olduğunu biliyorum :):)

ben hondaya biniyorum. bu aracı tanıyan varmı aracın bir kazası varmi diye bilgi almak için soruyorum aracı bir arkadaşıma almak istiyoruz. yoksa hondanın ne olduğunu iyi biliyorum. :)
hahhaha abi herkes senin ihtiyar olduğunu anlamış hahaha çok güldüm ama

abi araç güzel ama bu araca bu para çok düz olsa tamam da araç otomatik 163 bin de yani şanzuman sıkıntısıyla karşılaşabilirsiniz benim görüşlerim bunlar(ihtiyar olduğun da buna dahil puhahaha)
Gönderen: GhostRider - Ağustos 04, 2010, 01:01:43 ÖS

hahhaha abi herkes senin ihtiyar olduğunu anlamış hahaha çok güldüm ama

abi araç güzel ama bu araca bu para çok düz olsa tamam da araç otomatik 163 bin de yani şanzuman sıkıntısıyla karşılaşabilirsiniz benim görüşlerim bunlar(ihtiyar olduğun da buna dahil puhahaha)
sel gül gül ben seni güldürecem...

güncel arkadaşlar araç hakkında bilgisi olan varmı?