TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: ertunc_93modelci - Temmuz 31, 2010, 06:37:39 ÖS

Başlık: benım triger kayısından korkuyorum yardım pls
Gönderen: ertunc_93modelci - Temmuz 31, 2010, 06:37:39 ÖS
beyler benım araba uzun bır sure tavan kapagından yag sızdırdı ve araba yag ıcendeydı bı arkadas bu yagın kayısı yaglanmadan dolayı kayıs yerınden cıkabılecegını soyledi ve arabaya buyuk zaralar verebılcegınıde bende ılk aldıgım adama sordum ve kayıs yenı oldugu o hıc degıstırmedıgını soyledı acaba ne yapmalıyım kayıs salamda duruyu bı yardımcı olursanız sevınırım cvb larınız ıcın sımdıden cok tsk ler <^^Seyt
Başlık: Ynt: benım triger kayısından korkuyorum yardım pls
Gönderen: tarantino - Ağustos 02, 2010, 05:04:30 ÖÖ
beyler benım araba uzun bır sure tavan kapagından yag sızdırdı ve araba yag ıcendeydı bı arkadas bu yagın kayısı yaglanmadan dolayı kayıs yerınden cıkabılecegını soyledi ve arabaya buyuk zaralar verebılcegınıde bende ılk aldıgım adama sordum ve kayıs yenı oldugu o hıc degıstırmedıgını soyledı acaba ne yapmalıyım kayıs salamda duruyu bı yardımcı olursanız sevınırım cvb larınız ıcın sımdıden cok tsk ler <^^Seyt
200 tl den kaçıp 2000 tl ödemek var o yüzden ufak şeylerde hemen yaptırmak işin en mantıklı yoludur