TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 06, 2010, 06:28:50 ÖS

Başlık: NasıL YapmaLıYıM..!
Gönderen: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 06, 2010, 06:28:50 ÖS
s.a arkadaşlar 99 model sedan aracımda mini cooper s tarzı amerikan sinyaller bulunuyor ve sadece 2 cm lik alanda ışık yanıyor. ışık üst taraflara ilerliyor fakat istediğim gibi deil .size sorum sizce bu amerikan sinyalden ek alarak 2-3 adet ışık eklemekmi daha iyi olur yoksa aracımda junyan marka angel eyes farlar var onları amerikan sinyallerimi takmalımıyım?
 bence amerikanları farlara ,cooper s tarzı oln yan sinyalerede başka bi hat çekmek daha iyi olur diye düşünüyorum benim bildiğim kadarıyla amerikan sinyalden ek felan alamıyosun ama sizlere sormak istedim?

eğer yan sinyallere ayrı bi hat çeersem normal ampullermi daha iyi olur yoksa beyaz led mi çektirsem daha iyi olur?
şimdiden teşekkürler... :kaşı <783^2
Başlık: Ynt: NasıL YapmaLıYıM..!
Gönderen: güney55 - Temmuz 06, 2010, 06:30:48 ÖS
(http://i1007.hizliresim.com/2010/7/6/5360.jpg)
Gönderen: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 06, 2010, 06:35:16 ÖS
http://img708.imageshack.us/img708/2995/14876279y3o.jpg

bunLarı kasdetmiştim.! yinede sağolun...
Gönderen: güney55 - Temmuz 06, 2010, 06:40:14 ÖS
bence kardeş normal ampul daha güzel olur
led bi ara güzel tutuldu ama bence hiç bi güzel artısı yok aksine neon lambalar gibi hiç de güzel durmuyor . . .
bende olsa o sinyaller kesinlikle ampul takardım . . .
Gönderen: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 06, 2010, 06:45:19 ÖS
bence kardeş normal ampul daha güzel olur
led bi ara güzel tutuldu ama bence hiç bi güzel artısı yok aksine neon lambalar gibi hiç de güzel durmuyor . . .
bende olsa o sinyaller kesinlikle ampul takardım . . .

durum vaziyet onu gösteriyo kardeş yok 1 ay olmadan patladı bzuldu çıktı ben dakka başı onları sökememki! bende normal ampul takmaya karar verdimde pederede söylemem lasım ! :D fakat yapınca çok güzel olacak bence :D gece giderken farlar zenon sisler yanıyor önlerde sarı var arkalarda kırmız sinyaller bir tatlı oluyorki tadından yenmez :D
Gönderen: alican_07 - Temmuz 07, 2010, 07:40:07 ÖÖ
kesinlikle kendi ampulleri kalmalı yoksa hoş olmaz.
Gönderen: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 07, 2010, 05:04:21 ÖS
kesinlikle kendi ampulleri kalmalı yoksa hoş olmaz.
anlamadım amerikanlarınmı farları kalmalı? eğer amerikan kalacaksa bence kalmasın çünkü ben onun yerine 3 yada 2 tane ampul takıam boydan boya ışık yetişsin diye durum vaziyet 2 tane gibi geliyo ama görücez?
Gönderen: insomniac - Temmuz 07, 2010, 05:47:19 ÖS
dostum yeni citroen ds3 te de benzer bir aydınlatma var ve led çok basit olmuş. bence normal ampul tak en iyisi...
Gönderen: PearL GreY MoNsteR - Temmuz 08, 2010, 04:15:04 ÖS
dostum yeni citroen ds3 te de benzer bir aydınlatma var ve led çok basit olmuş. bence normal ampul tak en iyisi...

gidişhaT onu gösteriyo... cvabın için saoL..!