TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: Co Black - Haziran 08, 2010, 03:29:50 ÖS

Başlık: Honda civic bu sene yeni kasa olarak satılmayacakmış
Gönderen: Co Black - Haziran 08, 2010, 03:29:50 ÖS
Merhaba az önce istanbulda bi honda bayisini aradım.Yeni kasa civic lerin ne zaman geleceğini sordum, yeni kasa civic bu yıl yok, bu yılda aynı kasa satılacak dedi.
Benim gibi yeni kasa bekleyenler için üzücü .
Renk olarakda mavi ya da kırmızı gelirmi diye sordum.Honda 3 yıldır civic modeli için bu iki rengi üretmiyor dedi
Başlık: Ynt: Honda civic bu sene yeni kasa olarak satılmayacakmış
Gönderen: CAGLAR28 - Haziran 08, 2010, 03:56:55 ÖS
2012 de kasa değişecek diye biliyorum.
Gönderen: dewir - Haziran 08, 2010, 06:03:31 ÖS
ben bekleyenlerden biriyim ve bende bursa bayii ile görüştüm oda yeni kasaların 2012 model olacağını ancak kesin bir geliş tarihi olmadığını söyledi zaten mantıklı düşünürsek bu yıl gelme ihtimali yok 8. aydan sonra 2011 modeller giriyo piyasaya ve 2012 ler önümüzdeki senenin 8. ayında başlıyor ve yine yeni kasa olacaklarını zannetmiyorum dikkat edin yeni kasa çıkartan araçlar o modelde 2 kasayıda satıyor yani 2012 modelde mevcut kasa ve gelecek kasada olacağına göre 2011 yılı 8. aya kadar yeni kasanın gelme ihtimali yok
Gönderen: kacaman - Haziran 08, 2010, 09:46:40 ÖS
arkadaşlar hangi araç olursa olsun ilk kasaları mekanik ve mühendislik kusurları oluyor
bi kaç yıl üretilip makyajlanınca almak gerek
ben 2008 in haziran sonunda 2008 civic aldım az bekleyip 2009 almadım sabredemedim kısacası
2009 üç ağustosta 2010 civic aldım süspansiyan daha iyi, direksiyon tepkileri iyileşmiş, motor sanki ivmelenmeye daha istekli fibi feldi, ekstra eklenen donanımlarını saymıyorum bile her neyse ben bunu ilk yazdığımda 2010 yaygınlaşmadığından herkes psikolojiktir demişti, şimdilerde herkes aynı fikre iştirak eder durumda, bence ilk kasa almak hata olur yinede siz bilirsiniz.
Gönderen: emre16 - Haziran 10, 2010, 11:04:23 ÖS
en erken 2011 sonu veya 2012 başları daha çok var ama nasıl olacağı ve nasıl motorlar koyacaklarını sabırsızlıkla bekliyorum inş dizelde olur.Ama bu kasayı çok sevdiğim için gitmesine çok üzülücem aynısını vtec2 ler içinde diyordum. :D :D
Gönderen: kurnaz1903 - Haziran 11, 2010, 05:25:27 ÖÖ
Arkadaşlar, ben de geçenlerde araştırdım yabancı sitelerde forumlarda falan, 2011 8. aydan sonra ama büyük olasılıkla daha öncede olduğu gibi 2012 model olarak 2 kasa olacak yani 2012 Şubat ya da Mart sonrasına sarkacak yeni kasa...

Kaynak olarak wikipedia yı gösterebilirim, ingilizceniz varsa bir göz atın...

Saygılar...
Gönderen: couragepapillon - Haziran 11, 2010, 12:46:25 ÖS
ya bu yeni civicin hiç spy fotoları yok mu ya...