TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: melih2323 - Mayıs 28, 2010, 05:34:15 ÖS

Başlık: Bende LPG li oldum
Gönderen: melih2323 - Mayıs 28, 2010, 05:34:15 ÖS
İstemeye istemeye aracıma LPG taktırdım ama hiç pişman olmadım. Tek pişman olduğum keşke daha önceden taktırsaydım oldu :) ECOTECH marka taktırdım. Geçişleri felan hiç belli değil. Ayrıca kesiciye girsem bile benzine geçmiyo ve motorda hiç bişey belli değil sadece LPG Beyni görülüyo. Depoyuda ince uzun depo taktırdım cuk diye oturdu. Çekişindede pek bişe anlamadım açıkcası ki az bişey düşşe bile pek önemi yok
Başlık: Ynt: Bende LPG li oldum
Gönderen: statik - Mayıs 28, 2010, 05:53:17 ÖS
Güzel yorumlar benim için :) 1500 lirayı yan yana getirebilsem aynen direk lpg cideyim :D
Gönderen: melih2323 - Mayıs 28, 2010, 05:55:12 ÖS
kredi kartına taksitle taktırdım:) 1500 TL yi bende yan yana getiremedim ki :)
Gönderen: patagon - Mayıs 28, 2010, 08:51:52 ÖS
hayırlı olsun sorunsuz binmeniz dileğiyle ben alıştım lpg ye sağladığı tasarrufa ve her depoyu dolduruşumda yüzümde gülücükler belirmesine :) lpg siz araca binemiyorum artık ecotech i duymamıştım daha önce menşei nedir neresidir biraz bilgilendirirseniz memnun olurum
Gönderen: statik - Mayıs 28, 2010, 09:03:33 ÖS
kredi kartına taksitle taktırdım:) 1500 TL yi bende yan yana getiremedim ki :)

Taksitlerim bi azalsa ah.. Televizyon almam lazım bide. Arkasındada ps3 ister yeni tv.. dünya işi bitmiyorki...
Gönderen: melih2323 - Mayıs 28, 2010, 09:06:12 ÖS
hayırlı olsun sorunsuz binmeniz dileğiyle ben alıştım lpg ye sağladığı tasarrufa ve her depoyu dolduruşumda yüzümde gülücükler belirmesine :) lpg siz araca binemiyorum artık ecotech i duymamıştım daha önce menşei nedir neresidir biraz bilgilendirirseniz memnun olurum

Aslında biraz farklı adıyamanda bulunuyorum ben burda meşhur bi usta var Fethi usta diye http://www.mgsgas.com regülatör kendi tasarımı dökümünü felan kendi yaptırıyo beyin denilecek bi usta. kendi regülatörü ile ecotech denen italyan sıralı sistem parçalarını bi araya getirerek yaptı :) aklımda ? işaretleri vardı ama usta kendisine güvenmemi sağladı. Arıza lambası felan yakmadı. benzinle bi farkını görmedim. Yorum yapmak içi erken daha biraz binmek lazım. akşam benzinli civic i olan arkaadaşım benim araca bindi ve şimdi benzindemi diye sordu :)
Gönderen: fzthgosm - Mayıs 28, 2010, 09:21:01 ÖS

hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermeden güle güle uzun ömürler boyunca sorunsuz kullanmanı nasip eder inşallah

Aslında biraz farklı adıyamanda bulunuyorum ben burda meşhur bi usta var Fethi usta diye http://www.mgsgas.com regülatör kendi tasarımı dökümünü felan kendi yaptırıyo beyin denilecek bi usta. kendi regülatörü ile ecotech denen italyan sıralı sistem parçalarını bi araya getirerek yaptı :) aklımda ? işaretleri vardı ama usta kendisine güvenmemi sağladı. Arıza lambası felan yakmadı. benzinle bi farkını görmedim. Yorum yapmak içi erken daha biraz binmek lazım. akşam benzinli civic i olan arkaadaşım benim araca bindi ve şimdi benzindemi diye sordu :)
Gönderen: 23korg23 - Mayıs 29, 2010, 10:49:16 ÖS
üreten adamları seviyorum.. fethi ustanız işi bilmese regülatörü tasarlayıp üretime gecemezdi
Gönderen: melih2323 - Mayıs 29, 2010, 11:02:59 ÖS
üreten adamları seviyorum.. fethi ustanız işi bilmese regülatörü tasarlayıp üretime gecemezdi

öyle valla GAKGO