TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Karşılaştırmalar => Konuyu başlatan: avans - Mayıs 01, 2010, 03:47:47 ÖS

Başlık: yedıgım darbelerle sıgındım rabbımeee...
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 03:47:47 ÖS
arkadaslar bayadır yazdım sıfır premıuma gırdım beyaz oldu ıcın beklettıklerını falan bılen arkadaslar zaten bılıyorlar...nısan ayının 4 den berı sıfır premıumumu teslım edemedı..okadar beklettıler ha bugun ha yarın dedıler oyalıdılar..sonunda hondanın adapazarında..fabrıkasını aradım sıkayette bulundum..nısanın 27 falandı sonra honda ada pazarı.. honda plaza ısmını vermım..sabahı bana donus yaptı neden sıkayetcı oldunuz sole bole benı tekrara hondayı arayıp sıkayetımı gerı almamı ıstedıler..benım canım yanmıs ararmıyım dedım..onun akabınde 4 saat sonra bıda aradılar beyfendı aracınız beyaz ıstersenız mayıs 20 sıne kadar gelmez demezlermı..nasılbı sınır beynıme sıcradı anlatamam..yanı daha once sıkayet etseydım bu kadar beklemeye deymezmıs..dedım kaporayı gonderın lanet olsun...daha once favorılerıme ekledım beyaz elegance vardı..2010 8000 de gıtım baktırdım..ve onu aldım...beyler bunu nıye yazdım..herkez bılınclı olsun orda guleryuz tatlı soz..yacılık yapıp balamaya calısıyolar..paranızla rezıl olmayın..belkıde benım ıcın hayırlısı bole oldu 42500 premıumu alıcama..41000 e elegance aldım...dıkkat edın...
Başlık: Ynt: yedıgım darbelerle sıgındım rabbımeee...
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 03:52:22 ÖS
beyler  bu arada bu araba gercekten cokmu yakıyo yoksa banamı ole gelıyo...bı ara yakıt tuketımı 25 lerde falandı noluyo falan oldum enson 13 lere kadar dustu aksam cıkıcam bıraz bıde ole denıcem..bu arada 2 adet yakıt tuketımı var bu aracta bunun mantı nedır..vsa ozellıkle vırajlara salam gırdım ama ole hemen devreye gıren bı ozellık deyıl galıba...bıde f1 sanzuman buda bıraz karısık gıbı geldı d:ıken tıkladım fıtese gırdı bıaraz gaz verdım gene otomatıye gırdı..genel olarak bılgısı olup yazan varsa mutlu olurum..bıraz yakıtı korkutu benı..8000 de oldu ıcınmı yakar yoksa zamanla toparlanırmı bu..hepınıze tesekkuerler sımdıdıen..
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Mayıs 01, 2010, 03:53:28 ÖS
arabaya biraz alışın bence :)
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 03:55:11 ÖS
sabah teslım aldım zaten bırazda bende acelecılık var..neyse bakıcaz gorucez
Gönderen: pcvirus - Mayıs 01, 2010, 04:25:26 ÖS
helal olsun hocam hemen nasıl ölçtünüz yakıt tüketimini
:D
biraz yol yapın kilometrenize gore hesaplayın diğer türlü
tam anlamıyla tespit edemezsini ne kadar yaktıgını
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 04:28:17 ÖS
ıyı guzel dıyosunda dostum..aldımda fuulledım 48 km yol yaptım 2 dıs benzın ıbresı asa dustu hadı yakıt tuketımı sasırdı benzın ıbresıdemı sasırdı..neyse zaman lazım
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Mayıs 01, 2010, 04:29:19 ÖS
otomatik arac kullanıosunuz ve sanırım viteslerlede bir çözümleme yapmıssınız otomatik araclarda gaza basmanız bile benzin tüketimini etkileyecektir .
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 04:31:01 ÖS
daha oncekı aracımda vtec 2005 es otomatıktı otomatık arabaya yabancı deyılım..arda bayabı fark var...aldım bayanda satıp dızel baska bı araba almıs...
Gönderen: pcvirus - Mayıs 01, 2010, 04:33:09 ÖS
hocam güle güle binin zamanla alışır daha iyi kontrol edersiniz
kazasız cezasız kullanın
darısı bize inşallah
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 04:39:33 ÖS
allah daha ıyıleını versın dostum..gercekten bınıle bılınıcek olarak donanın olarak ve fıat olarak en mutavazı arac..wv gene falanda baktım golf jetta hatta passatada ama mutlu etmedı benı..eskı arabamı 36000 de sattım oda cok temızdı..bu arabayı 2007 snesınden berı nıyetlıydım bıraz hastalıklı gunlerım oldu evlılık subu derken bu gune kısmet oldu..ama nıyetıne gırınce mevlam nasıp edıyo..allah gonlunuze gore verır ınsallah...
Gönderen: pcvirus - Mayıs 01, 2010, 04:40:52 ÖS
hayırlısı olsun hocam bende 93 model kullanıyorum yaşıtlarına gore çok çok
güzel bi araba
Gönderen: atoz73 - Mayıs 01, 2010, 05:15:33 ÖS
Avas kardeşim hayırlı olsun... Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasib etsin. ( Tanıdın mı beni es 2005 otv.)
Gönderen: egc - Mayıs 01, 2010, 05:21:40 ÖS
hayırlısı olsun vardır bundada bi hikmet.Kazasız belasız günlerde inşallah.Ulkemizde malesf bisey ilgi gorur olunca hemen istifade ediliyor.Bayi ismini paylas herkes bilsin bu durumu.
Gönderen: focusn70 - Mayıs 01, 2010, 05:25:51 ÖS
hayırlı olsun Allah tabanını düz bastırsın bende çok kıl olduğum için bu tarz şeyler hep başıma gelir ama çözülmücek işler değil sağlık olsun
Gönderen: pcvirus - Mayıs 01, 2010, 05:30:56 ÖS
büyük bi topluluguz artık tht ailesi olrak
bu tür konularda ağırlıgımızı koymalıyız bence
honda türkiye ile görüşülebilir
bu gibi olumsuz durumlar
Gönderen: minorcontainer - Mayıs 01, 2010, 05:47:14 ÖS
pcvirus yorumuna katılıyorum. bireysel olarak olsa dahi honda tr' ye olayı anlatan bir yazı ile müracaat ederek cevap mutlaka alınmalı. "adam sende" cilik yaptığımız sürece haklarımızı savunamayız. bizler müşteriyiz gönül bağımız olsa da bizleri bu şekilde kullanmalarına izin vermememiz gerekir.

bu arada, arabanızı iyi günlerde kullan...
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 06:26:52 ÖS
tenıdım atılla abım tanımammı..
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 06:32:16 ÖS
beyler bu arada sıkaet var.com dıye bı adres var...tum kurumsal markaların hemen hemen uye oldu ve bı sıkayetınız basınızdan kotu bı durum gectıyse ordada paylasın..kurumsal markalar eyer oraya sıkayette bulunduysnız sıze kesınlıkle gerı donus yapıyolar..bılgınız olsun..derdınızı dınleyıp cozum uretıyolar..bızzat yasadım...yukardakı arkadasımın ddı gıbı gerekırse sıkayet vs..gıbı bı durum soz konusu olursa herzaman yanınızdayım..dunyanın en pahalı arabalarını alan mılletız..amerıkada yenı kasa hondanın fıatı 18500 dolar..nıhayetınde cıddı paralar verıyoruz..en ıyısını ıstemek hakkımız...
Gönderen: fikito - Mayıs 01, 2010, 07:43:34 ÖS
abicim hayırlı ugurlu olsun banada aynısını yaptılar haklısın bu servislerin çogu rezalet ;)
Gönderen: adrenaliinn - Mayıs 01, 2010, 08:11:35 ÖS
hayırlı olsun abi..kazasız belasız kullan İnşllah.Allah bi daha böyle bi sıkıntı vermesin.
Gönderen: pcvirus - Mayıs 01, 2010, 09:59:15 ÖS
evet arkadaşlar bundan sonra eğer  bu tür sorunlar yaşarsak bi konu açalım ve honda türkiyeye iletelim
bizim grubumuz tr deki en büyük grup
bizleri dikkate almamazlık edemezler
adminlerinde bu konuda görüşlerini merak ediyorum
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 10:28:13 ÖS
allah razı olsun dostlarım...her ne kadar yuz yuze sızı gormesemde tanıdım es dost akrabam gıbı burdakı arkadaslar..saolun var olun..
Gönderen: emre16 - Mayıs 01, 2010, 11:51:14 ÖS
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin gelin gibi araç almışsınız maşallah...yakıt konusuna gelince yeni civiclerde anlık tüketim varmı belki onda kalmıştır anlık tüketimde 25-30 gösteriyo ilk kalkışlarda bizim doblo da öle ama vtec2 ye göre yakıtı biraz daha fazla ama yinede diğer markalara göre müthiş bi araç HONDA HAYAT ONDA....
Gönderen: avans - Mayıs 01, 2010, 11:54:32 ÖS
evet dostum dedın dogru..kalkıslarda ole 20 30 gosterıyo..bu aksamda bıraz baktım 6,8 7,5 8,7 arası gordum zamanla toparlıcam...arabayla ıletısımı kuvvetlendırım..beraber fıkır alıs verısı yapmak ısterım...
Gönderen: pcvirus - Mayıs 02, 2010, 12:01:03 ÖÖ
allah razı olsun dostlarım...her ne kadar yuz yuze sızı gormesemde tanıdım es dost akrabam gıbı burdakı arkadaslar..saolun var olun..
forumdaki çoğu arkadaşımız sizin gibi hissediyor inanın
sizde sağolun
Gönderen: emre16 - Mayıs 02, 2010, 12:02:30 ÖÖ
7-7.5-8.0 çok çok iyi bizim doblo bile 6.5 lt yakıyo ş.içi...arabanızın keyfini çıkartın çünü araba değil uçak mübarek gerçekten sınıfının en iyisi hatta bi üst sınıfları bile zorluyo...
Gönderen: avans - Mayıs 02, 2010, 12:05:30 ÖÖ
http://forum.donanimhaber.com/m_14312937/mpage_1/key_/tm.htm..beyler bu sıteyede bakın bıraz eskı ama..bırcok bılgı var..
Gönderen: pcvirus - Mayıs 02, 2010, 12:09:27 ÖÖ
http://forum.donanimhaber.com/m_14312937/mpage_1/key_/tm.htm
düzeltiim
beyleride eklimişsin hocam :D
Gönderen: avans - Mayıs 02, 2010, 12:11:25 ÖÖ
eyvallah dostum..eksık olma...
Gönderen: avans - Mayıs 02, 2010, 12:20:07 ÖÖ
yukardakı adreste 9,sayfada bı yakıt tuketımı var..buyuk ıhtımalle foto shop parma var galıba..ınanılır gıbı deyıl...
Gönderen: alican_07 - Mayıs 02, 2010, 11:11:56 ÖÖ
hayırlı olsun.
Gönderen: adyobatik - Mayıs 06, 2010, 04:07:29 ÖS
yetkili satıcıların yaptıkları malesef bunlar, yine aynı şehirde birden çok yetkili satıcı var ise şanslısınız,mesela bizim burda ( adanada) tek satıcı var,adamlar ne derse eyvallah diyor millet,yeminler ede ede vergi indiriminin son günlerinde 44500 liranın altına inmedikleri elegance civiği,gittik maraştan 42250 liraya aldık,oda çok çökmedik pazarlığa,servis olayındada bir kaç tanıdığım zor günler geçirmiş,3 gün dedikleri aracı 16-17 günde teslim etmişler,öyle alttan alim,bir özür dileyim falan yok,adamı birde açık açık tehdit etmişler dahada bekleyebilirsin uzatma diye ,yani bu yetkili servislerin ortak problemi şımarıklık,ama işini hakkaniyetiyle yapan bir çok serviste vardır,onları bu gruptan ayıralım
Gönderen: mehmet1971 - Mayıs 07, 2010, 11:52:16 ÖS
Hayırlı olsun güle güle kullanın
Gönderen: kacaman - Mayıs 08, 2010, 12:02:15 ÖÖ
yukardakı adreste 9,sayfada bı yakıt tuketımı var..buyuk ıhtımalle foto shop parma var galıba..ınanılır gıbı deyıl...
hayır o resim fotoshop değil resim atmasını bir türlü beceremiyorum fakat kendi çektiğim bir resmi atmaya çalışacağım 4,5 gösteriyordu hemde 500km yol yapmışken bekleyin atmaya çalışayım.
Gönderen: kacaman - Mayıs 08, 2010, 12:19:38 ÖÖ
(http://file:///D:/m.a.k/G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC026.jpg)
Gönderen: kacaman - Mayıs 08, 2010, 12:20:00 ÖÖ
file:///D:/m.a.k/G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC026.jpg
Gönderen: kacaman - Mayıs 08, 2010, 12:20:43 ÖÖ
ben bu resim gönderme işini yapamıyorum en iyi avatarıma ekleyeyim
Gönderen: avans - Mayıs 08, 2010, 10:57:28 ÖS
ya dostum anlamıyorum arabayı alalı bır hafta oldu depoyu fuledım sehır ıcı 325 km yol yaptım arabada ceyrek depo benzın kaldı...ama sunu ıyı anladım yakıt tuketımı dosruları pek aksettırmıyor..2010 cıvıcle bır depoyla sehır ıcı kac km rapan var..su anda ceyrek depoda bı ısık yansın tekrar fulleyıp n kadar yaktını cıkarıcama ama bu araba yakıyo beyler...
Gönderen: nisay - Mayıs 14, 2010, 11:46:51 ÖÖ
Hayırlı olsun üstat. Allah kaza bela vermesin. Yeni kasalarda yakıt performansı beklemeyeceksin. Kime konuşsa yeni kasaların yakıtından muzdarip.
Gönderen: avans - Mayıs 15, 2010, 11:40:58 ÖÖ
evet dostum haklısın yapıcak bıse yok...burdan bılmeyenlerede solım...sehır ıcı yakıt tuketımı..1 km rede 403 tlye takabbul edıyo...http://www.doganlaroto.com/olPrcCnt.php?ID=9..isteyen burdan bakıp kendı aracınıkınede baka bılır..
Gönderen: apo akar - Mayıs 22, 2010, 04:05:56 ÖS
Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah kazasız belasız binersin. Bu arada ben de füme premium'u 23 gündür bekliyorum, üç beş günleri kaldı. Bakalım Ne olacak...