TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: poseidon999 - Nisan 20, 2010, 04:27:40 ÖS

Başlık: Ruhsat değişimi hakkında bir soru.
Gönderen: poseidon999 - Nisan 20, 2010, 04:27:40 ÖS
Arkadaşlar yakın zamanda lpg yaptıracağım ve bildiğiniz gibi
ruhsatın bir sayfası değişecek. Aynı zamanda aracı farklı bir renge folyo kaplattırmak da istiyorum.
Bu durumda ruhsat işlemleri için ekstra bir maliyet biner mi yoksa
zaten ruhsat değişiyor ikisi de aradan çıkar mı diyorsunuz?
Başlık: Ynt: Ruhsat değişimi hakkında bir soru.
Gönderen: 38 hasan 38 - Nisan 20, 2010, 05:32:45 ÖS
folyoda araç muayeneye giricek bildiğim kadarıyla lpgde girmene gerek yok yanlış bilmiyorsam oyüzden bu işlemleri muayenen bitmeye yakın yaparsan daha karlı olursun diye düşünüyorum .
Gönderen: Melih-Ö - Nisan 20, 2010, 05:56:38 ÖS
Renk tespiti için tuvturke gidiyorsunuz tabiki ek1 kağıdını doldurarak. Lpg içinde bazı belgelerin olması gerekmekte diye biliyorum ikisini bir yapabilirsiniz gibigeliyor bana. 108 tl iki yaprak ruhsatın.
Gönderen: 06gny19 - Nisan 20, 2010, 06:26:38 ÖS
folyoda araç muayeneye giricek bildiğim kadarıyla lpgde girmene gerek yok yanlış bilmiyorsam oyüzden bu işlemleri muayenen bitmeye yakın yaparsan daha karlı olursun diye düşünüyorum .
lpg taktırdıktan sonra muayeneye gidiyorsun kardeşim..
Gönderen: poseidon999 - Nisan 20, 2010, 07:00:35 ÖS
Arkadaşlar zaten lpg takıldıktan sonra araç her halükarda muayeneye giriyor ve ruhsat değişiyor.
Ben bu renk değişimini ekstra bir maliyet çıkmadan yapabilir miyim onu merak ediyorum.
Gönderen: odemirel - Nisan 20, 2010, 08:56:53 ÖS
evet ikisini bir arada yapabilirsin 108 lira ruhsat parası ve 2 adette hem lpg için hem renk için ek-1 doldurtturman gerekiyor. o da 10 ardan 20 tl dosya parası doldurmaya sigortacılar değişken ücret alıyorlar.
Gönderen: poseidon999 - Nisan 20, 2010, 09:37:48 ÖS
evet ikisini bir arada yapabilirsin 108 lira ruhsat parası ve 2 adette hem lpg için hem renk için ek-1 doldurtturman gerekiyor. o da 10 ardan 20 tl dosya parası doldurmaya sigortacılar değişken ücret alıyorlar.

Bilgi için saol.
Umarım bir sorun çıkartmazlar.