TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Type R - Civic / Integra (DC,EP,FK) => Konuyu başlatan: devrimbilek - Mart 25, 2010, 05:33:54 ÖS

Başlık: fn2 1.8 civic için spoiler yardım lütfen
Gönderen: devrimbilek - Mart 25, 2010, 05:33:54 ÖS
Arkadaşlar 1.8 civic aracım için type R spoiler taktırmak isitiyorum fakat ölçüleri uyarmı ve nerede bulurum kaç liradır.
Başlık: Ynt: fn2 1.8 civic için spoiler yardım lütfen
Gönderen: redmrt - Haziran 15, 2010, 04:55:49 ÖS
25 Mart ta yazmışsın.Bulabildin mi acaba?Ben de arıyorum.(edit:reklam içerikli kelime)de olduğunu biliyorum ama nasıl bir şey resminden pek anlaşılmıyor.Bulduysan veya bulursan buraya yazarsan ben de faydalanmış olurum.Teşekkürler...
Gönderen: hilmi - Haziran 15, 2010, 05:04:29 ÖS
arkadaşlar ben type-s için getirttim ve montajını yaptım, bu işlerden pek anlamasam da...
herhangibir problem yok, dogrudan oturuyor...
boyasız almıştım, boyatma dahil yaklaşık 350 tl ye mal oldu...
Gönderen: devrimbilek - Haziran 15, 2010, 08:41:40 ÖS
arkadaşlar ben type-s için getirttim ve montajını yaptım, bu işlerden pek anlamasam da...
herhangibir problem yok, dogrudan oturuyor...
boyasız almıştım, boyatma dahil yaklaşık 350 tl ye mal oldu...

nereden aldınız bilg, verirmisiniz
Gönderen: hilmi - Haziran 16, 2010, 10:56:21 ÖÖ
ebay üzerinden satın alıp, 1 hafta sonra teslim alabildim, malzeme olarak fiber, boyasız olarak elime ulaştı...
boyanmış olarakta satışı var fakat boyasız daha ekonomik oluyordu.
montajında herhangibir sıkıntı yok dediğim gibi, yurt dışı uygulamalarında vida kullanan da olmuş fakat ben sitedeki arkadaşların da fikrini alıp sadece yapıştırarak yaptım, yüksek hızlarda sıkıntı olur mu acaba diye düşündüğüm olmuştu fakat defalarca 200 km üzeri yaptım hiçbir problem yok...