TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: cagatay58 - Mart 10, 2010, 10:33:23 ÖÖ

Başlık: Honda CİVİC almak istiyorum ama kafamda bağzı sorular var
Gönderen: cagatay58 - Mart 10, 2010, 10:33:23 ÖÖ
merhabalar arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum arkadaşlar hemen soruma geçmek istiyorum 2002 2003 model honda civic almayı düşünüyorum otomotik vites öncelikli tercihim honda civic otomotik vites hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim araştırmalarıma göre honda otomotik vites sıkıntı yaşatmayacak derecede kaliteliymiş arkadaşlar sizden ricam önerilerinizi yazmanız ve ben alırken aracın nelerine dikkat etmmem hususunda aydınlatmanız demişler ya alacaksan honda gideceksen japonya onun için honda kalitesine güveniyorum genede kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum bu arada fiyatta 18000 ve 19000 tl arası nda gidip geliyo aydınlatırsanız sevinirm...
Başlık: Ynt: Honda CİVİC almak istiyorum ama kafamda bağzı sorular var
Gönderen: canguder - Mart 10, 2010, 10:49:47 ÖÖ
sorunsuz otomatik bir araç istiyorsanız kesinlikle civic derim.Bİr mercedes kadar sorunsuz ve uzun yıllar binilecek bir araç.Ben 2 yıldır kullanıyorum maşallah tık demedi.Bakımlarını yaptırdıktan sonra 400-500 bin km'lere dayanır.Benim şahit olduğum 430 binde civic ex vardı.Daha kapak açılmamış.
Gönderen: by_etiket_06 - Mart 10, 2010, 10:59:12 ÖÖ
otomatikte en önemli şey şanzuman bence dik bi rampa da kaçırmıyosa iidir heralde tabi daha ii bilen arkadaşlar vardırr :)
Gönderen: angaramos - Mart 10, 2010, 12:33:52 ÖS
honda hayat onda demişler güzel bir tercih yapmıssın otomatık pek tercıhım degıldır hondalarda otamatık alacaksan sıfır al 2. elı nı alma demıslerdı ben almadan once benımkı manuel ama niye oyle soyledıler hıc sormak aklıma bıle gelmedı