TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:10:19 ÖS

Başlık: mat siyah vinil kaplama ve komple boyama fiyatları nedir???????????
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:10:19 ÖS
arabamı mat siyah kaplattırmak istiyorum uygun fiyata güzel mat siyah kaplayan varmı bildiğiniz fiyatları nedir nekadardan başlar aynı zamanda komple boyama fiyatları nedir bunlada ilgili bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.
Başlık: Ynt: mat siyah vinil kaplama ve komple boyama fiyatları nedir???????????
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:12:55 ÖS
ben civici kaplatacaktım mat siyah fakat çok kir gösterdiği için vazgeçtim. istanbulda bi yer adını unuttum 750 tl ye yapıyordu. 3 yılda garanti veriyordu.

komple boyama da 2000 tl civarından başlar diye düşünüyorum
Başlık: Ynt: mat siyah vinil kaplama ve komple boyama fiyatları nedir???????????
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:18:19 ÖS
oo iyimiş ya 750 nerde orası bulabilirsen çok sevinirim acelesi yok 2 ay sonra falan yaptırtırım  bide bu kaputa hava girişleri açıyolar köpekbalığı yüzgeçleri gibi yapıyolar nekadara yapıyolar öyle bişeyi
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:21:24 ÖS
paşa bulabilirsem eve gidince pm olara yollarım sana siteyi. şuan laptoptan giriyorum çok yavaş girebiliyorum.

o dediğin köpekbalığı yüzgeci 2 yolla yapılıyor
1-kaput alıp kaputun üzerinde oynama yaptırıyorsun
2-istediğin şeklin üzerine folyo kaplama yapılıyor, folyo onu tutuyor, pek sağlıklı olmuyor ama bu .
sen tam düşündüğün modelin resmini koy, belki daha iyi fikir verebilirim.
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:29:01 ÖS
resmi hangi siteden yapıp gönderiyoduk foruma biyerden değiştiriyodun ya unuttum
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:30:30 ÖS
imageshack sitesinden . oraya upload ediyosun .
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:37:03 ÖS
(http://img340.imageshack.us/img340/1966/ben028.th.jpg) (http://img340.imageshack.us/i/ben028.jpg/)
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:37:24 ÖS
şu skyline ın kaputundaki çıkıntılardan istiyorum açıkcası
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:37:41 ÖS
http://img340.imageshack.us/img340/1966/ben028.jpg
Gönderen: digalo - Ocak 17, 2010, 09:38:11 ÖS
Komple boya işini bir Honda yetkili servisinde merak edip sormuştum 1500-2000 TL arası birşey tuttuğunu söylemişlerdi.
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:39:32 ÖS
evet aynı dediğim 2 şekilde yapabilirsin
1- kaput aynı bu şekle sokulabilir
2- mat siyah çekilip yüzgeç kısımları doldurulur (orjinal kaput üzerine)

ayıptır sorması mat siyah düşündüğünüz araç nedir ?
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:42:01 ÖS
98 honda prelude
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:43:20 ÖS
çok güzel olur.

ama dediğim gibi kapalı garaj olmadan mat siyah kaplatmak akıl karı değil.
çünkü normal boyaya nazaran 4 kat daha fazla tozu gösterir.
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:44:18 ÖS
(http://img684.imageshack.us/img684/7382/hondaprelude.jpg) (http://img684.imageshack.us/i/hondaprelude.jpg/)
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:45:17 ÖS
kaplatıp branda kullanmayı düşünüyorum
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 09:49:08 ÖS
beyaz folyo ile de güzel olabilir.
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 09:50:53 ÖS
evet onuda düşündüm mat beyazda aklımdan geçti falan ama mat siyaha takıldım çünkü bu arabanın mat siyahını görmedim hiç
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 10:02:31 ÖS
bilgileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar bu arada
Gönderen: couragepapillon - Ocak 17, 2010, 10:03:37 ÖS
rica ederim ne yaptım ki
Gönderen: leventokan - Ocak 17, 2010, 10:14:37 ÖS
olsun fikirlerinizi bile paylaşmanız bişeydir benim için. şu kaplamayla ilgili neresii 750 ye yapıyomuş onuda müsait bir zamanında söyleyebilirsen çok sevinicem
Gönderen: couragepapillon - Ocak 18, 2010, 12:16:08 ÖÖ
http://www.protackaplama.net
Gönderen: Burak VTEC - Ocak 18, 2010, 12:21:37 ÖÖ
İstanbulda maxxcar 1400 gibi bir fiyat verdi bana sedan vti ı mat beyaz kaplamak için. Pazarlık vs ile 1200lere iner o sizinkinde de + -100tl oynar boyutları benzer araçlar çünkü.Protac 2.000tl civarı fiyat verecek tahminen sizin aracınız için. Ankara da da bu işi iyi yapan GMG garaj var fiyat tahmini olarak maxxcar la benzer olacaktır.Bu üç yer işini hakikaten iyi yapan müşterisinin memnun olduğu yerler.Bu işde ucuza kaçmayın bence çünkü kalitesiz folyo kullanılırsa aracınızın boyasına zarar verme ihtimali yüksek.Yer seçimini iyi araştırın o yüzden;)

Boya işleminde iyi bir işçilikle 2500-3.000 tl civarı tutacaktır.

Aracınızın mat siyah kaplanmış kırmızı ufak tefek ayrıntıları kırmızı yapılmış bir versiyonunu görmüştüm yabancı bir sitede fakat bu aralar b16 parçalarını araştırıp öğrencem diye 10-15 forum inceledim hangisi bulamadım şimdilik ama bulursam size özel mesajdan linkini atarım.
Ben şahsen mat siyahı bu araçta beğenmedim mat beyaz yaptırmanızı tavsiye ederim.Çok hoş duracaktır.
Gönderen: Burak VTEC - Ocak 18, 2010, 12:25:43 ÖÖ
http://www.protackaplama.net

Eren şu an Protac 750ye kaplamıyor.Fiyatları 2.5 3e katladı.Kaliteleri çok iyi ama fiyatta bence çok fazla.

750ye ilk açtıkları zaman isim duyurmak için kaplıyorlardı:)
Gönderen: couragepapillon - Ocak 18, 2010, 12:32:14 ÖÖ
hadi ya : )  valla dedim ya ben kaplatmayı düşünüyordum araştırmıştım etmiştim fiyat almıştım burdan . sağlık olsun :)
Gönderen: Burak VTEC - Ocak 18, 2010, 12:34:38 ÖÖ
750 olsa şimdi yola çıkar yarın sabaha İstanbulda olur günün ilk müşterisi olurdum:)
Gönderen: nadirgoktan - Ocak 18, 2010, 12:47:00 ÖÖ
e biz sizi duymadık bizede duyurun diye gitsek 3-4 kişi olmaz mı? :)
Gönderen: Burak VTEC - Ocak 18, 2010, 12:51:16 ÖÖ
Yiyeceklerini hiç sanmıyorum Nadir abi :D

Ayrıca sen kaplatmaktan önce bi jant alsana:) Teneke spec sıkmadı mı artık:)
Gönderen: couragepapillon - Ocak 18, 2010, 01:06:18 ÖÖ
nadirin tarzı o :))):):):)
Gönderen: nadirgoktan - Ocak 18, 2010, 01:13:45 ÖÖ
o kapak değil o bir yaşam tarzı :)
Gönderen: nadirgoktan - Ocak 18, 2010, 01:29:33 ÖÖ
hop hop hop hop yandan çekme kardeş önden çek foto çekeceksen :)
Gönderen: couragepapillon - Ocak 18, 2010, 01:42:21 ÖÖ
ahah :D 
Gönderen: leventokan - Ocak 19, 2010, 12:00:21 ÖÖ
vay be abi fiat uçmuş desenize hayal kırıklığına uğradım oturda para biriktir şimdi :D jant ta almam lazım mat siyah şimdilik hayal oldu desenize.
Gönderen: couragepapillon - Ocak 19, 2010, 12:59:25 ÖÖ
sağlık olsn :)
Gönderen: zeynelata - Temmuz 12, 2010, 11:28:49 ÖÖ
Araç kaplamada bu firma cok guzel. Kendı aracımı kaplattım cok guzel yaptılar. Fıyatıda ıyı

http://www.ikiadam.net (http://www.ikiadam.net)
Gönderen: aktarct_34 - Temmuz 14, 2013, 05:13:49 ÖÖ
Slm 750 tl ye nerde yapiliyor acaba bide ne kadar kaliteli sizce bu yer..??