TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: alkan - Aralık 15, 2009, 06:40:59 ÖS

Başlık: gazı kesme
Gönderen: alkan - Aralık 15, 2009, 06:40:59 ÖS
2001 honda cıvıc 1.6 ies voltran lpg kiti takılı fakat enjektorler catlak dıe degiştım adam tartarınıye takılanlardan taktı fakat araba gazı kesıyor gazdan ayagımı cekıp bırakınca duzelıor sonra tekrardan  adam bu enjektorler bu arabaya buyuk kucugunu takmak lazım dedi ne kadar dogrudur bu 1. sorumdu 2. sorum arabamın sıcaklıgı 90 derceye gelıor fakat henuz gaza geçmıyor 15 dereceye ayarladı servıs ama nafile geçmıyor bu neden olabılır tskler
Başlık: Ynt: gazı kesme
Gönderen: denizce2 - Şubat 10, 2010, 02:04:32 ÖÖ
abi bırak voltran felan en kötü atiker kullan yıpratma arabanı bende atiker var bir yıl oldu hiç bir sorun yaşamadım maşşalahı var tavsiye derim yoksa çok başın ağrır
Başlık: Ynt: gazı kesme
Gönderen: asvtec - Şubat 10, 2010, 04:39:52 ÖÖ
İlk sorununuzun sebebi takılan enjektörlerin nozzzle larının doğru ölçüde olmaması ve de voltranın ayar sayfasındaki temel çarpanının doğru girilmeyip doğru ayar yapılamaması ile alakalı.
2.sorununuzun sebebi ise regulatorun üzerindeki ısı sensörünün arızalı olması ile alakalıdır.

2001 honda cıvıc 1.6 ies voltran lpg kiti takılı fakat enjektorler catlak dıe degiştım adam tartarınıye takılanlardan taktı fakat araba gazı kesıyor gazdan ayagımı cekıp bırakınca duzelıor sonra tekrardan  adam bu enjektorler bu arabaya buyuk kucugunu takmak lazım dedi ne kadar dogrudur bu 1. sorumdu 2. sorum arabamın sıcaklıgı 90 derceye gelıor fakat henuz gaza geçmıyor 15 dereceye ayarladı servıs ama nafile geçmıyor bu neden olabılır tskler