TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: angaramos - Aralık 09, 2009, 02:23:49 ÖS

Başlık: jvc teyp
Gönderen: angaramos - Aralık 09, 2009, 02:23:49 ÖS
arkadaşlar jvc teyp alacam sıfır  .birtane 130 liraya buldum özellikleri blututh ve lpod adöptörlerine uygun .ön aux girişi .hs_ivi tuner.3band parametrik ekolayzır .mosfet amfi.24 bit dac.değişebilir renk aydınlatması bunlar arkadaşlar birde Aux girişi noluyor bilen varmı dostlar
Başlık: Ynt: jvc teyp
Gönderen: Ozgu_Akcan - Aralık 09, 2009, 10:19:28 ÖS
Araba teybinizin CD  Changer çıkışlarına takacağınız bu ürün, teybinize bir AUX girişi sağlar. Bu AUX girişine bağlayacağınız her hangi bir ses aygıtının ( MP3/MP4 player, I Pod, CD Player, Cep Telefonu vs.) sesini araba teybinizden alabileceksiniz
Gönderen: yalçınn - Aralık 09, 2009, 11:06:06 ÖS
Araba teybinizin CD  Changer çıkışlarına takacağınız bu ürün, teybinize bir AUX girişi sağlar. Bu AUX girişine bağlayacağınız her hangi bir ses aygıtının ( MP3/MP4 player, I Pod, CD Player, Cep Telefonu vs.) sesini araba teybinizden alabileceksiniz
ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi....
Gönderen: Ozgu_Akcan - Aralık 10, 2009, 03:21:01 ÖÖ
ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi....

tesekkurler
Gönderen: angaramos - Aralık 10, 2009, 11:41:36 ÖÖ
sagolun arkadaşlar tesekkur ederım
Gönderen: Time-R - Aralık 10, 2009, 11:54:02 ÖÖ
jvc guzel, bi zamanlar pahaliydi baya simdi ucuzlamis anlasilan
Gönderen: angaramos - Aralık 10, 2009, 08:12:56 ÖS
yav bu medya mart açıldı ankarada ordan aldım bugun arkadaslar guzel bır teyıp pıyasada 200 ustuymus
Gönderen: mali - Aralık 13, 2009, 01:24:05 ÖÖ
çok iyi bir fiyata bulmuşsun
yav bu medya mart açıldı ankarada ordan aldım bugun arkadaslar guzel bır teyıp pıyasada 200 ustuymus