TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: Time-R - Kasım 24, 2009, 08:38:02 ÖÖ

Başlık: 24 Kasim Ogretmenler Gunu
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 08:38:02 ÖÖ
Atamizin ilk ogretmenliginde, ilan ettigi Ogretmenler Gununu bugun devam ettiren tum ogretmenlerimizin ogretmenler gununu cani gonulden en icten dileklerimle kutlarim...

Hicbir zaman yorulmadilar bize a'yi b'yi ogretmekten :con  :con yasa sen ogretmenim.. :) 
Başlık: Ynt: 24 Kasim Ogretmenler Gunu
Gönderen: HonDaGırL - Kasım 24, 2009, 08:41:11 ÖÖ
eLi öPüLesi insanLar onLar geLecek teminatımızın temeL ustaLarı..başöğretmenimizi birkez daha saygıyLa anarken onun izinden geLen tüm öğretmenLerimizin öğretmenler gününü kutLarım :)
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 08:42:02 ÖÖ
eLi öPüLesi insanLar onLar geLecek teminatımızın temeL ustaLarı..başöğretmenimizi birkez daha saygıyLa anarken onun izinden geLen tüm öğretmenLerimizin öğretmenler gününü kutLarım :)

cok guzel konustun tebrik etmemek elde degil
Gönderen: callme35 - Kasım 24, 2009, 08:42:51 ÖÖ
ÖĞRETMENİM

Güler yüzlü öğretmenim,
Bir tanesin, canım benim.
Masallarla bilmeceler,
Anlatırsın neler neler...

Kalemimi tutamazken
Kitabımı açamazken
Bir de baktım yazıyorum,
Sular gibi okuyorum.

Çalışıp iyi olmayı,
Koşup el ele vermeyi,
Bu güzel yurdu sevmeyi
Sen öğrettin öğretmenim.

Bizde pek çok emeğin var,
İçimizde çok yerin var
Yetiştirdin hepimizi,
Ver öpelim elinizi

Süleyman KARAGÖZ
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 08:43:31 ÖÖ
ÖĞRETMENİM

Güler yüzlü öğretmenim,
Masallarla bilmeceler,

Kalemimi tutamazken
Kitabımı açamazken
Bir de baktım yazıyorum,
Sular gibi okuyorum.

Çalışıp iyi olmayı,
Koşup el ele vermeyi,
Bu güzel yurdu sevmeyi
Sen öğrettin öğretmenim.

İçimizde çok yerin var
Yetiştirdin hepimizi,
Ver öpelim elinizi

Süleyman KARAGÖZ

Tesekkurler bu guzel anlamli siiri bizimle paylastigin icin..
Gönderen: deniz - Kasım 24, 2009, 08:43:50 ÖÖ
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım :)
Gönderen: callme35 - Kasım 24, 2009, 08:48:34 ÖÖ
ÖĞRETMENİM

Güler yüzlü öğretmenim,
Masallarla bilmeceler,

Kalemimi tutamazken
Kitabımı açamazken
Bir de baktım yazıyorum,
Sular gibi okuyorum.

Çalışıp iyi olmayı,
Koşup el ele vermeyi,
Bu güzel yurdu sevmeyi
Sen öğrettin öğretmenim.

İçimizde çok yerin var
Yetiştirdin hepimizi,
Ver öpelim elinizi

Süleyman KARAGÖZ

Kızım biraz önce öğretmenler günü ile ilgili bu şiri defterine yazıyordu. Hoşuma gitti paylaşayım istedim:)
Gönderen: ufuk - Kasım 24, 2009, 08:49:12 ÖÖ
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.... İyiki varsınız ....
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 08:49:42 ÖÖ

Kızım biraz önce öğretmenler günü ile ilgili bu şiri defterine yazıyordu. Hoşuma gitti paylaşayım istedim:)

vay masallah optuk onuda gozlerinden :)
Gönderen: emince - Kasım 24, 2009, 08:51:24 ÖÖ
Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz
Gönderen: Beach - Kasım 24, 2009, 08:53:39 ÖÖ
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum ve bir kez daha teşekkür ediyorum onlara :)
Gönderen: yasansu - Kasım 24, 2009, 09:20:31 ÖÖ
sağolun varolun.bugün okula öğlen vardığımda öğrencilerimin sarılmaları karşısında ağlamamak için kendimi zor tutacağımı biliyorum.Öğrencileriniz size sarılınca inanın tüm dertler bitiyor sanki.

Bende beni yetiştiren bugünlere ulaşmamda emeği geçen tüm öğretmenlerimin bu mutlu gününü  kutluyorum.
Gönderen: mturk78 - Kasım 24, 2009, 09:32:39 ÖÖ
Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. (Eflatun)
Tüm Öğretmenlerimizin,Öğretmenler günü kutlu olsun.  :cicek
Gönderen: hondaduman - Kasım 24, 2009, 09:37:46 ÖÖ
''bana bir harf öğretenin 40yıl kölesi olurum'' (hz. ali) bu söz okadar anlamlı bir sözki başta başöğretmenimiz mustafa kemal ATATÜRK'e ve bütün öğretmenlerime öğretmen  adayı arkadaşlarıma eğtimci olan herkese türk vatandaşı olarak teşekkür ederim ve öğretmenelr gününü kutlarım ayrıca sitemizin üyelrinden aydın hocamın da lisede bize öğrettiği bilgiler içinde teşekkür ederim hocam öğretmenler gününüz kutlu olsun
Gönderen: AL-BAYRAK - Kasım 24, 2009, 09:58:42 ÖÖ
arkadaşlarımızın hepsine içten duygularından dolayı teşekkür ederimm
Gönderen: bashcantlee - Kasım 24, 2009, 10:09:55 ÖÖ
tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.. :cicek :cicek :cicek :cicek
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Kasım 24, 2009, 11:01:17 ÖÖ
tum dunyadaki ve ozellikle turkiyedeki tum ogretmenlerimin ogretmenler gununu kutlar saygiyla selamlarim
Gönderen: ENG - Kasım 24, 2009, 12:53:54 ÖS
öğretmenler günümüzü kutlayan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Gönderen: AL-BAYRAK - Kasım 24, 2009, 12:59:02 ÖS
engin arkadaşların hemen hepsi msj attı sağolsunlar
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 01:19:50 ÖS

engin hocam ogretmenler gunun kutlu olsun, siz birbirinizi kutlamiyor musunuz :)
Gönderen: ENG - Kasım 24, 2009, 01:31:41 ÖS
biz telefonda kutladık sametcim. ama birkez de burda olsun. Aydın hocam değerli meslektaşım öğretmenler günün kutlu olsun. dostluğumuz daim olsun birlikte nice öğretmenler günü görürüz inşallah. emekliliğimizdede tuning shop açarız :)

engin hocam ogretmenler gunun kutlu olsun, siz birbirinizi kutlamiyor musunuz :)
Gönderen: ENG - Kasım 24, 2009, 01:32:28 ÖS
sağolsunlar ne mutlu bize :)
engin arkadaşların hemen hepsi msj attı sağolsunlar
Gönderen: Time-R - Kasım 24, 2009, 01:41:58 ÖS
biz telefonda kutladık sametcim. ama birkez de burda olsun. Aydın hocam değerli meslektaşım öğretmenler günün kutlu olsun. dostluğumuz daim olsun birlikte nice öğretmenler günü görürüz inşallah. emekliliğimizdede tuning shop açarız :)

emeklilikte tuning shop, harika bir hayal :)
Gönderen: AL-BAYRAK - Kasım 24, 2009, 01:43:05 ÖS
açarız samsun şubesi benden

Gönderen: ENG - Kasım 24, 2009, 01:43:52 ÖS
senide yanımıza alıcaz. işten anlayan lazım ;) ;)

emeklilikte tuning shop, harika bir hayal :)
Gönderen: hondaduman - Kasım 24, 2009, 01:47:31 ÖS
engin abi benide alın yerleri süpürürüm bakkala giderim çöpleri dökerim fazla maaşta istemem bi karnım doysun altıma evo9 verin bi yt bide kat başka hiçç bişey istemem :D
Gönderen: ENG - Kasım 24, 2009, 01:50:08 ÖS
estagfurullah. sen mağaza müdürüsün :) evo 9 nedirki ozmana evo 19 çıkar herhalde onu alırız mustafacım olmas mı :)
engin abi benide alın yerleri süpürürüm bakkala giderim çöpleri dökerim fazla maaşta istemem bi karnım doysun altıma evo9 verin bi yt bide kat başka hiçç bişey istemem :D
Gönderen: hondaduman - Kasım 24, 2009, 02:04:16 ÖS
s4en öyle diyorsan niye olmasın abii
Gönderen: zedrix - Kasım 24, 2009, 02:27:20 ÖS
Öğretmenler günü bir açıdan da hüzün günü oluyor sevilmese yapılacak meslek değil
şartlar gerçekten çok zor düşünsenize öğretmenler gününde gazete de dunyanın en cok calısıp en az kazananlar listesinde
türkiye deki öğretmenler olduğundan bahsediliyor hala kadro alamayan mezun olduktan sonra işe başlayabilmek için
devletin sen öğretmen oldun ama sana inancım yok birde şu sınavlara gir bakalım diyip ezildiği bir ülkedeyiz
ha devletimiz sınavı kazanamayanlar içinde güzellik yapıyor kadro açaçağına sözleşmeli öğretmen alıp bir çok haktan mahrum ederek çalıştırıyor, geçim derdi ile uğraşan beyinlerden eğitimcilik beklemek o kadar yanlış ki, işte burada da ders hanelere gün doğuyor. Arkadaşlar Türkiye nin geleceğini yetiştiren kurumlarda gerçekleşenler o kadar vahim ki organize sanayisindeki fabrikadan bahsetmiyoruz burda, bu insanlar işçi değil öğretmendirler.
Aydınlık yarınların aydın öğretmenleri için hayatla mücadelede daha adil yarınlar dilerim...
Gönderen: ebruLi - Kasım 24, 2009, 02:38:23 ÖS
Bir Ulusun Cagdas Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Ogretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. BizLeri bu seviyeye qetiren öğretmenlerimizin öğretmenler gününü içtenlikle kutlarım :) :)
Gönderen: onuriskenderun - Kasım 24, 2009, 03:51:42 ÖS
ben de bir öğretmen olarak sitemizin üyelerinin bu güzel dileklerine teşekkür ediyorum.
Gönderen: HAKAN739 - Kasım 24, 2009, 04:16:15 ÖS
hehhee 3 kardeşim var biri öğretmen diğer ikisininde eşleri öğretmen ;) bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutluyorum ;)
Gönderen: teachers71 - Kasım 25, 2009, 02:01:16 ÖS
bende hem öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutlarken bu gün bizi hatırlayıp kutlayan herkesede teşekkür ederim. forumda kaç öğretmen varız acaba?
Gönderen: mali - Kasım 25, 2009, 05:22:35 ÖS
öğretmenler günü kutlu olsun
ne güzel bir meslek :)
bişeyler öğrettiğin insanları gün gelip biyerlerde bir mevki sahabi olarak karşında görmenin mutluluğu hiçbirşeyle ölçülmese gerek :)
biz anca insanları gazetelerin 2. sayfasında görebiliyoruz
Gönderen: Time-R - Kasım 25, 2009, 05:24:31 ÖS
öğretmenler günü kutlu olsun
ne güzel bir meslek :)
bişeyler öğrettiğin insanları gün gelip biyerlerde bir mevki sahabi olarak karşında görmenin mutluluğu hiçbirşeyle ölçülmese gerek :)
biz anca insanları gazetelerin 2. sayfasında görebiliyoruz

dun neredeydin mali abi ;D izin yaptin anlasilan ;D
Gönderen: teachers71 - Kasım 25, 2009, 07:14:26 ÖS
bende hem öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutlarken bu gün bizi hatırlayıp kutlayan herkesede teşekkür ederim. forumda kaç öğretmen varız acaba?
bununla ilgili bir başlık açtım.öğretmen arkadaşları bekliyorum. forumdaki öğretmenlerin sayısını öğrenelim.sohbet kısmında...