TeamHondaTurkey.Com

FREE ZONE - TUNING SHOP => İlanlar => Arananlar => Konuyu başlatan: zack - Ekim 30, 2009, 10:03:53 ÖÖ

Başlık: K.Atatürk Sticker İmza
Gönderen: zack - Ekim 30, 2009, 10:03:53 ÖÖ
K.Atatürk Sticker imza arıyorum.

1 adet beyaz
1 adet kırmızı
35cm x 10cm
Başlık: Ynt: K.Atatürk Sticker İmza
Gönderen: Tekos - Ekim 30, 2009, 10:07:08 ÖÖ
Toplantıda sorarız arkadaşlara mutlaka bilen çıkar izmirden alırız.. Orhanın arabasında vardı o yardımcı olur bize sanırım...

1 adet beyaz
1 adet kırmızı
35cm x 10cm

Gönderen: zack - Ekim 30, 2009, 10:15:54 ÖÖ
Toplantıda sorarız arkadaşlara mutlaka bilen çıkar izmirden alırız.. Orhanın arabasında vardı o yardımcı olur bize sanırım...

1 adet beyaz
1 adet kırmızı
35cm x 10cm

Tamam Murat o zaman simdilik ilanı askıya alayım ben geçici bir süreliğine. Pazar gunu konusuruz ozaman.
Gönderen: zack - Ekim 30, 2009, 10:16:29 ÖÖ
İLAN GEÇİCİ BİR SÜRE DURDURULMUŞTUR.
Gönderen: Fusion35 - Ekim 30, 2009, 11:11:57 ÖÖ
İlkan Bu tarz Sticker işlerinde haberim olsun ;) Çalıştığım bankanın yanında Can Fotokopi diye bir yer var. Aram çok iyidir onlarla. Herşeyi yaptırırız orda. Akşam üstü bi gidicem, Gittiğimde sorar buraya yazarım ;)
Gönderen: blackbull - Ekim 30, 2009, 11:13:40 ÖÖ
reklamcıya gidiver yaparla 5dk
Gönderen: zack - Ekim 30, 2009, 11:23:03 ÖÖ
İlkan Bu tarz Sticker işlerinde haberim olsun ;) Çalıştığım bankanın yanında Can Fotokopi diye bir yer var. Aram çok iyidir onlarla. Herşeyi yaptırırız orda. Akşam üstü bi gidicem, Gittiğimde sorar buraya yazarım ;)

Valla cok sevinirim Onur cevabını beklıyorum.
Gönderen: zack - Ekim 30, 2009, 11:24:52 ÖÖ
reklamcıya gidiver yaparla 5dk

Hocam bir kaç kere yaptırdım fakat su degmesınden attı stickerlar birde laserle kesım yapmadılar o seklın etrafından o yzuden yapabılırmı bılmıyorum. Onur dan cevap beklıyorum olursa gıdıcem.
Gönderen: Fusion35 - Ekim 30, 2009, 06:21:12 ÖS
ÖM Atıyorum ;)