TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => New Civic 07 (FK) => Konuyu başlatan: ameros - Ekim 19, 2009, 05:37:09 ÖS

Başlık: yeni honda civic navigasyon dvd
Gönderen: ameros - Ekim 19, 2009, 05:37:09 ÖS
Arkadaşlar linkini gönderdiğim cihaza bakın ben taktırdım çok memnunum , ordaki fotolardan biride benim araçta çekildi ... özellikle çözünürlük ve menü geçişinde diğer cihazlara fark atıyor. kameranın çözünürlüğüde süper... düşüncelerinizi bekliyorum... ama niyetiniz varsa bence biraz pazarlık edin ben biraz daha uyguna aldım.. saygılar...

http://urun.gittigidiyor.com/Honda-Civic-icin-Navigasyon-dvd-bltooth-CAMERA_W0QQidZZ21267194
Başlık: Ynt: yeni honda civic navigasyon dvd
Gönderen: #KemaL - Ekim 19, 2009, 05:42:25 ÖS
hocam fiyatı ve markasını söyleyebilirmisiniz ?
Gönderen: ameros - Ekim 19, 2009, 05:45:09 ÖS
ben 1700 e aldım kamera dahil ... marka olarak bişey yazmıyor özel üretim ... arkadaşın n****** marka cihazıyla karşılaştırdık 3000 tl ye mal ettiği cihaz 2.sınıf kaldı ...
Gönderen: mrsn79 - Ekim 19, 2009, 09:10:03 ÖS
kardeşim bildiğim kadarıyla ithal ürün yabancı sitelerde var. garantisi yoktur herhalde bu arada navigasyon yüklü mü çerçevenin rengi tam uyumlumu, navitech3400 de tam uymuyor.navitech kamera dahil 2100 takıyorlar ama çözünürlük düşük tabii.
Cihazın araç üzerine takılmış fotoğraflarını gönderirsen sevinirim.. :)
Gönderen: ameros - Ekim 20, 2009, 01:42:58 ÖÖ
kardeşim bildiğim kadarıyla ithal ürün yabancı sitelerde var. garantisi yoktur herhalde bu arada navigasyon yüklü mü çerçevenin rengi tam uyumlumu, navitech3400 de tam uymuyor.navitech kamera dahil 2100 takıyorlar ama çözünürlük düşük tabii.

ben renk uyum problemi yaşamadım ..cihaz nav den çok çok üstün olduğunu montaj yapan usta kendi söyledi menü geçişlerinde bekleme yok,çözünürlük yeterli derecede iyi ..nav da yüklü ..dijital mak. tamir olsun hemen çekicem ..ceple çektim çok iyi olmadı... 1 sene fabrika garantisi var cihazın ..arkasındada tarihli garanti etiketi var benimkinde
bu arada kamera dahil 2100 e neresi takıyor hangi servis bilgi verirsen sevinirim, bana söyledikleri fiyat kamera dahil 2800-2900 du .
Gönderen: serdarsubasi - Ekim 20, 2009, 01:51:36 ÖÖ
ameros bende bu cihazdan taktırmayı düşünüyorum nerde yaptırdın bide markası ne?
Gönderen: ameros - Ekim 20, 2009, 09:58:42 ÖÖ
ben antalya servisinde montajını yaptırttım, bu ürünler özel üretim ürünler olduğu için bir marka yok, açıkcası marka olmaması çok da şık duruyo orjinal havası daha çok hissediliyor önemli olan cihaz özellikleri detay sorularını verdiğim linkten ilgili kişiye sorabilirsin..

http://urun.gittigidiyor.com/Honda-Civic-icin-Navigasyon-dvd-bltooth-CAMERA_W0QQidZZ21267194
Gönderen: mustafa071 - Ekim 22, 2009, 07:33:04 ÖS
bu cihazdan kalmamış heralde..:(
benim de niyetimde var böyle uygun bir cihaz almak
acaba aldıgın yerle irtibata geçebilecegimiz bir tel filan varmı..?
yardımcı olursan sevinirim...
Gönderen: mrsn79 - Ekim 23, 2009, 10:44:12 ÖÖ
bu cihazdan kalmamış heralde..:(
benim de niyetimde var böyle uygun bir cihaz almak
acaba aldıgın yerle irtibata geçebilecegimiz bir tel filan varmı..?
yardımcı olursan sevinirim...
bu cihaz ile ilgili olarak yakında bana haber gelecek bir arkadaşım satıyor. cihaz gümrükteymiş. fiyatını öğrendiğimde sizede haber veririm.2100tl takanlar navitech çözüm otakları.navitech sitesine gir ben izmir ve aydın dan fiyat almıştım.
bu linkten bakabilirsin:http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=15
Gönderen: mrsn79 - Ekim 23, 2009, 11:12:52 ÖÖ

ben renk uyum problemi yaşamadım ..cihaz nav den çok çok üstün olduğunu montaj yapan usta kendi söyledi menü geçişlerinde bekleme yok,çözünürlük yeterli derecede iyi ..nav da yüklü ..dijital mak. tamir olsun hemen çekicem ..ceple çektim çok iyi olmadı... 1 sene fabrika garantisi var cihazın ..arkasındada tarihli garanti etiketi var benimkinde
bu arada kamera dahil 2100 e neresi takıyor hangi servis bilgi verirsen sevinirim, bana söyledikleri fiyat kamera dahil 2800-2900 du .
2100tl takanlar navitech çözüm otakları.navitech sitesine gir ben izmir ve aydın dan fiyat almıştım.
bu linkten bakabilirsin:http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=15
Gönderen: dewir - Ekim 23, 2009, 11:22:57 ÖÖ
bence 1.700 tl 1 yıl garantili bir cihazdansa 400 tl fazla verip navi taktırmak ve 2 yıl garanti almak daha mantıklı gibi
Gönderen: mrsn79 - Ekim 23, 2009, 11:30:03 ÖÖ
bence 1.700 tl 1 yıl garantili bir cihazdansa 400 tl fazla verip navi taktırmak ve 2 yıl garanti almak daha mantıklı gibi
bana da öyle geliyor diğer cihazın çözünürlüğü daha iyi ve işlemcisi hızlı başka bir artısı yok.
Gönderen: nadirgoktan - Ekim 23, 2009, 12:46:57 ÖS
ameros arabada takılı bir fotosunu koyabilirmisin rica etsek?
Gönderen: ameros - Ekim 24, 2009, 02:10:27 ÖS
Arkaşlar navitech kamera dahil 2700 tl ye veriyor . burda cihaz 1800 tl kamera dahil pazarlık edin 1700 e alın .. Cihazın navitech ten üstün yanı HD 800*480ekranı, işlemci hızı, USB girişi, navitech takılı olan varsa ben kıyaslamaya razıyım .

Fotoları eklicem kısa zamanda..  linkini veriyorum gene cihazdan 1 adet kalmış..

http://urun.gittigidiyor.com/Honda-Civic-icin-Navigasyon-dvd-bltooth-CAMERA_W0QQidZZ21503409
Gönderen: ameros - Ekim 24, 2009, 04:27:50 ÖS
Arkadaşlar fotolar cep tlf ile çekildi  640*480 olarak ayrıca cihazın ekran koruyucu folyosunu da çıkarmadım bunlar biraz görüşü etkiledi. Ama genede bir fikir sahibi olursunuz.albüm için

(http://img301.imageshack.us/img301/1841/pict0032e.jpg)
(http://img251.imageshack.us/img251/1255/pict0012g.jpg)
(http://img301.imageshack.us/img301/4167/pict0013ts.jpg)
(http://img301.imageshack.us/img301/7189/pict0017t.jpg)
(http://img251.imageshack.us/img251/7822/pict0021e.jpg)
(http://img251.imageshack.us/img251/6917/pict0028p.jpg)
(http://img196.imageshack.us/img196/879/pict0029c.jpg)
(http://img12.imageshack.us/img12/1118/pict0030mm.jpg)
(http://img301.imageshack.us/img301/7153/pict0031n.jpg)

Cep telefonu ile bu kadar oldu, koruyucu folyoda var umarım yardımcı olurum arkadaşlar

Gönderen: abyildiz - Ekim 24, 2009, 06:17:19 ÖS
şimdi bu sistem bize 1700 liraya mı malolucak bu alette tv izlenyr mu yoksa ayrı bi aparat mı gerekyr bilgilendirirsenz sevnrm
Gönderen: fzthgosm - Ekim 24, 2009, 09:29:57 ÖS
cihaz montajını yetkili servisler yapıyor mu?tv izlenip yoluda dogru dürüst gösteriyorsa bence süper bişey ve fiyatıda çok uygun
Gönderen: hond@67 - Ekim 24, 2009, 10:12:19 ÖS
cihaz montajını yetkili servisler yapıyor mu?tv izlenip yoluda dogru dürüst gösteriyorsa bence süper bişey ve fiyatıda çok uygun

Gerçekten güzelmiş.
Ben de merak ettim, servisler montajını yapıyor mu? Ücret ne kadar alıyorlar?
Dışarıda taktırırsak garanti konusunda sıkıntı olur mu?
Gönderen: kacaman - Ekim 24, 2009, 10:24:29 ÖS
cihazı beğendim olabilir aslında telf irtibatı kurmak lazım yardımcı olurmusunuz.
Gönderen: invisibleagle - Ekim 24, 2009, 10:29:10 ÖS
çok yakışmış..fiyatına göre müthiş bir ürün fakat kişisel görüşüm navigasyonun orda olmaması gerekir..çünkü oraya bakarken kaza tehlikesi var...Oysa ön cama yapıştırılan navigasyonlarda ekrana bakarken bir yandan da yola bakıyorsunuz...
Gönderen: adrenaliinn - Ekim 24, 2009, 10:31:05 ÖS
güzelmiş gerçekten..orjinal gibi duruyor..görüntüsü de gayet net..
Gönderen: ameros - Ekim 24, 2009, 11:36:13 ÖS
 Arkadaşlar, ürünü ben honda eysaya montaj yaptırdım , çok güzel montaj yaptılar zaten aldığım arkadaş başka bi yerde montaj yaptırmamamı istemedi, ben montaja pazarlık ettim 150 tl verdim. Sanırım istanbul izmir de daha uydgun olur.

Cihaz hd 800*480 olduğu için çok net defalarca söyledim menü geçişleri çok çok hızlı ama tv araç seyir halinde iken çok verimli değil ama durduğunuzda özellikle yerleşim yerinde tatmin edici. Size ben aldığım arkadaşın satış linkini vericem ordan kontak kurabilir telefonunu isteyebilirsiniz. Bu arada geri kamerasını çekmeyi unutmuşum özellikle ondan da çok memnunum ayrıca görüntüler cep tel ile 640*480 çözünürlükte çekildi daha iyi bir makina elime geçer geçmez tekrar yazıcam.

http://urun.gittigidiyor.com/Honda-Civic-icin-Navigasyon-dvd-bltooth-CAMERA_W0QQidZZ21503409

ürün 1 adet kalmış duyrulur...
Gönderen: vankomicin - Ekim 27, 2009, 10:15:21 ÖÖ
Hayırlı olsun. Acaba direksiyonun kumandaları ile uyumlu mu?
Gönderen: ameros - Ekim 27, 2009, 10:26:39 ÖÖ
çok saolun benim araçta direksiyon kumandası yok ama bi arkadaş daha aldı ıspartada tam uyum sağladı, hiç bir sıkıntı yok
Gönderen: mrsn79 - Ekim 27, 2009, 09:44:10 ÖS
arkadaşlar ben de sipariiş verdim haftasonuna elimde olacak inşaalah.  :zipla taktırınca fotolarını koyarım..
Gönderen: bjk Ç@RŞI - Ekim 27, 2009, 11:14:15 ÖS
süper gülegüle kullan hayırlısı olsun
Gönderen: ameros - Ekim 28, 2009, 12:50:33 ÖÖ
arkadaşlar ben de sipariiş verdim haftasonuna elimde olacak inşaalah.  :zipla taktırınca fotolarını koyarım..

siz nerden ve ne kadara aldınız ?
Gönderen: mrsn79 - Ekim 28, 2009, 11:24:32 ÖÖ

siz nerden ve ne kadara aldınız ?

ben de netten aldım 950 tl ama senin aldığınla aynı mı bilmiyorum gelince göreceğiz..

http://www.sahibinden.com/honda_civic_07-08-09-10_dvd_multimedia_system_gps_navigasyon-61WQQaXQQ18028628WQQpXQQdisplayitem?keyword=civic
Gönderen: cagatay08 - Ekim 28, 2009, 10:35:15 ÖS
arkadaşlar bu ürün http://www.sahibinden.com/honda_civic_07-08-09-10_dvd_multimedia_system_gps_navigasyon-61WQQaXQQ18028628WQQpXQQdisplayitem?keyword=civic çok ucuz geldi bana. Acaba bir dalavere mi var demeden geçemedim. tüm arkadaşlar bir araştıralım eğer üründe sorun yoksa bence tüm hondalara alınabilecek kadar avantajlı ve iddialı bir fiyat...
Gönderen: KorhanKa - Ekim 28, 2009, 10:54:50 ÖS
banada fiatı çok uygun geldi ama marka yazmamış bide irtibat numarasını göremedim satıcının iade ve değişimde yok demiş kargoyla almak riskli gibi geldi sanki bana
Gönderen: ameros - Ekim 28, 2009, 11:45:15 ÖS
gerçekten bu fiyata aldıysanız yorumları bekliyorum..
Gönderen: ameros - Ekim 28, 2009, 11:54:05 ÖS
bu arada bu cihazı sordum usb girişi küçük ve ekran çözünürlüğünün muhtemelen 480*244 olduğunu söylediler .inşallah size de güzel bi cihaz gelir . kamera, tv anteni hariç fiyat dimi?
Gönderen: cagatay08 - Ekim 29, 2009, 06:33:11 ÖÖ
Arkadaşlar cihazla ilgili satıcıya mesaj yolladım. gelen cevabı paylaşıyorum. Anladığım kadarıyla garantili değil bu ürün. yorumu sizlere bırakıyorum: Önce benim yazdığım mail: "selam,
bu ürün gittigidiyor'da 1800TL olan ürüne çok benziyor. fiyat gerçekten bu derece ucuz mu? herhangi bir farklılığı var mı acaba bunun dediğim sitedeki cihazla... şimdiden teşekkür ederim..."
SATICININ CEVABI:
 "Sevgili çağatay kardeşim.Şimdi sana ne desem boş.Serbest piyasa denen birşey var dua et 2800 dememişler. Belkide garantili bir cihazdır o yüzden olabilir.Bu cihaz kalitesi oldukça yüksek bir cihazdır,şuana kadar kimseden bir şikayer gelmedi.geleceğinide sanmam. Karar senin"
Gönderen: kacaman - Ekim 29, 2009, 06:49:43 ÖÖ
evet olabilir, bu ürün yeni yeni bilinen bir ürün, cep telefonlarından yola çıkarsan alırken kaç paraya alıyoz aradan zaman geçip yeni modeller çıkınca yüzüne bakan olmuyor, bence bu tip ürünler giderek ucuzlayacaktır.
Gönderen: mrsn79 - Ekim 29, 2009, 02:59:39 ÖS
arkadaşlar ben cihazı 950 tl ye aldım tv anteni geri görüş kamerası yok. pazartesi elimde olacak inşaalah..
cihaz geldiğinde tüm sorularınızı cevaplayabilirim. ayrıva netten satın almak riskli değil get ile yani güvenli e ticaretle alıyorsunuz. cihaz size ulaşıyor. kargonuzu alıyorsunuz sonra onay veriyorsunuz para ondan sonra satıcının eline geçiyor..
Gönderen: cagatay08 - Ekim 29, 2009, 04:22:11 ÖS
Tamam Kardeşim sağolasın. Allah kazasız belasız ve sıkıntısız kullanmayı nasip etsin. Alınmışın kötüsü olmaz merak etme...
Gönderen: ocean0636 - Ekim 30, 2009, 03:36:21 ÖS
Bu cihaz honda servislerinde garantili olarak satılmıyor mu? Ben aracın elektronık aksamıyla ılgılı parçaları dışardan alma taraftarı degılım oncekı aracımda cok sorun yaşamıştım orjınal servıs garantısı en ıyısı hem urun garantısı hem montajdakı ıscılık garantısı..
Gönderen: cagatay08 - Ekim 30, 2009, 08:25:12 ÖS
Servis 2800TL istiyor. Biz 950 TL'ye alacaz inşallah. Diyelim ki arıza oldu. Aradaki 1800 TL'nin bir kısmını verip arızayı hallederiz diye düşünüyorum...
Gönderen: ocean0636 - Ekim 30, 2009, 09:01:48 ÖS
Off 2800 mü ben 2000 falandır dıye tahmın etmıstım çokmuş ya..
Gönderen: cagatay08 - Ekim 30, 2009, 09:45:34 ÖS
Ürün GittiGidiyor'da bile Navitech marka adı altında 2350TL'ye satılıyor. Servis her zaman normalin iki katına yakın fiyat isterken bunda yine insaflı davranmış. ben Mugen BodyKit sormuştum  benden 2500TL fark istediler Aracı sıfır alırken, ben 1000TL'ye hallettim tümünü.
Gönderen: ocean0636 - Ekim 30, 2009, 10:28:34 ÖS
Ürün GittiGidiyor'da bile Navitech marka adı altında 2350TL'ye satılıyor. Servis her zaman normalin iki katına yakın fiyat isterken bunda yine insaflı davranmış. ben Mugen BodyKit sormuştum  benden 2500TL fark istediler Aracı sıfır alırken, ben 1000TL'ye hallettim tümünü.
Anladım bakıcaz artık bır yoluna :)
Gönderen: ameros - Ekim 31, 2009, 04:05:16 ÖS
ben cihazı dışardan aldım ama servis ne parça takarsa taksın işcilik garantisi vermek zorunda, bu ürünleri serviste montajını yapıyor ,
işcilik garantiside verdiler bana.. inşallah alan arkadaşımda çok memnun kalır.. sonuçta aracı komple değiştiren bir cihaz ciddi sınıf atlatıyor bana sorarsanız...bu arada aracın talibi de çoğalıyor verdiğiniz para bir şekilde size satışta geri dönece,
bu arada çıkardığınız cd sistemi de sizde kalıyor ,, 2. el ederini bilen var mı civic n cd müzik sisteminin  ?
Gönderen: ameros - Kasım 04, 2009, 05:37:21 ÖS
arkadaşlar ben cihazı 950 tl ye aldım tv anteni geri görüş kamerası yok. pazartesi elimde olacak inşaalah..
cihaz geldiğinde tüm sorularınızı cevaplayabilirim. ayrıva netten satın almak riskli değil get ile yani güvenli e ticaretle alıyorsunuz. cihaz size ulaşıyor. kargonuzu alıyorsunuz sonra onay veriyorsunuz para ondan sonra satıcının eline geçiyor..
cihaz geldi mi elinize nasıl .. bir sıkıntı yoktur umarım ..
Gönderen: cagatay08 - Kasım 04, 2009, 07:03:21 ÖS
ya ben de pazartesiden bu yana haber bekliyorum ama yazan yok. alalım mı almayalım mı diye. Ameros sen ürünü inceledin mi nasıl sence. alınır mı. 1035TL olmuş fiyat bu arada...
Gönderen: shade - Kasım 04, 2009, 10:51:04 ÖS
servisten taktırmayı düşünüyorum fakat burdaki fiyatları görünce biraz ürktüm servisten.pazarlıkla ne kadara ineceklerini görmekde fayda var yinede.
Gönderen: ameros - Kasım 06, 2009, 06:00:10 ÖS
önemli olan ellerinde stok var mı yok mu? bazı tüccarlar çinden postayla gönderiyor bu ürünü de gümrükten çıkarmak imkansız bence .. bu ürünü alırken soracağınız şey ellerinde stok olup olmadığı  ve ürüne garanti verip vermedikleri... ben stoklu çalışan birinden aldığım için hiç bir problem yaşamadım garanti etiketi de üstünde .içim rahat doğrusu bakalım arkadaşın ürünü nasıl çıkacak...
Gönderen: cagatay08 - Kasım 06, 2009, 07:17:28 ÖS
ya ben son bir haftadır kafayı yemek üzeyim. çok albenili bir ürün, aracı harika bir havaya sokacak bundan yüzde yüz eminim fakat sahibinden.com'dan alan kimse yazmadı henüz burada. ya da alan kimse yok. mrsn79 nerdesin güzel kardeşim. ortaya bir laf attın aldım pazartesi geliyor dedin. o günden sonra yoksun ortalarda. ameros mesajın için teşekkürler bu arada, verdiğin numarayı aramadım henüz, önce ucuz olanına bakalım ne de olsa arada 800 TL fark var...
Gönderen: mrsn79 - Kasım 06, 2009, 10:43:03 ÖS
ya ben son bir haftadır kafayı yemek üzeyim. çok albenili bir ürün, aracı harika bir havaya sokacak bundan yüzde yüz eminim fakat sahibinden.com'dan alan kimse yazmadı henüz burada. ya da alan kimse yok. mrsn79 nerdesin güzel kardeşim. ortaya bir laf attın aldım pazartesi geliyor dedin. o günden sonra yoksun ortalarda. ameros mesajın için teşekkürler bu arada, verdiğin numarayı aramadım henüz, önce ucuz olanına bakalım ne de olsa arada 800 TL fark var...
kardeşim az daha bekle geldi gelecek... sabır...
Gönderen: cagatay08 - Kasım 07, 2009, 08:19:11 ÖÖ
:)
Gönderen: ameros - Kasım 07, 2009, 09:56:01 ÖÖ
ürün size çinden mi gönderiliyor...?
Gönderen: mrsn79 - Kasım 07, 2009, 11:24:55 ÖÖ
ürün size çinden mi gönderiliyor...?
evet bu da kargo bilgileri...

Gümrük çekim işlemleri tamamlandı Istanbul - Turkey09:56  Istanbul - Turkey
Konteyner varış noktasında Istanbul - Turkey09:30  Istanbul - Turkey
 Piece 1:JD012041130950016731
Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Leipzig - Germany04:32  Leipzig - Germany
Cuma, Kasım 06, 2009  Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Leipzig - Germany22:28  Leipzig - Germany
Konteyner varış noktasında Leipzig - Germany16:00  Leipzig - Germany
Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Hong Kong - Hub - Hong Kong04:25  Hong Kong - Hub - Hong Kong
Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Hong Kong - Hub - Hong Kong03:52  Hong Kong - Hub - Hong Kong
Konteyner varış noktasında Hong Kong - Hub - Hong Kong02:58  Hong Kong - Hub - Hong Kong
Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Hong Kong - Hong Kong02:31  Hong Kong - Hong Kong
Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Hong Kong - Hong Kong02:26  Hong Kong - Hong Kong
Gönderi, DHL tarafından teslim alındı 00:32  Hong Kong - Hong Kong
Gönderen: ameros - Kasım 07, 2009, 04:06:14 ÖS
Istanbul - Turkey
DHL kontrolü dışında gümrükte yaşanan gecikme
10:37

Istanbul - Turkey
Gümrük çekim işlemleri için gümrük komisyoncusu bilgilendirildi
14:47

ben kargo numarasından baktım sizden az sonra cihazı gümrükten geçirmemişler, bu işleri yapan şirketten bi arkadaşa sordum ürün gümrüğe takılmış dedi,
bu da ek masraf demek  veya ürünün geri gitmesi demek...

umarım ürünü sağ sağlim alırsınız ama ben önceki mesajımda demiştim stoklu çalışanlardan almak önemli diye.. umarım tüm olumsuzluklara rağmen ürünü alırsınız ..lütfen gelişmelerden bizi haberdar edin.. ürünün aynısı almak isteyen arkadaşlar var..
Gönderen: ERT - Kasım 07, 2009, 04:21:44 ÖS
gumrukde takılırsa masrafı odenırse neden gerı gıtsın kı veya neden gerı gonderılır kı ? topkapı gumrukdemı takılıyor urun bırde? ptt nın gumrugu ?
Gönderen: mrsn79 - Kasım 07, 2009, 05:55:54 ÖS
Istanbul - Turkey

Istanbul - Turkey

ben kargo numarasından baktım sizden az sonra cihazı gümrükten geçirmemişler, bu işleri yapan şirketten bi arkadaşa sordum ürün gümrüğe takılmış dedi,

umarım ürünü sağ sağlim alırsınız ama ben önceki mesajımda demiştim stoklu çalışanlardan almak önemli diye.. umarım tüm olumsuzluklara rağmen ürünü alırsınız ..lütfen gelişmelerden bizi haberdar edin.. ürünün aynısı almak isteyen arkadaşlar var..

satıcı ile konuştum. yaklaşık 300 tl masraf çıkacağını söyledi. yani cihaz 1250 tlye gelecek. cihaz hd görüntü gps ve tv anteni ipod usb kabloları da var..ne yapayım alayım mı arkadaşlar. navitech 1900 liraya taktırayım mı yoksa 1250+150işçilik:1400 liraya bu cihazı mı alayım..
Gönderen: ameros - Kasım 07, 2009, 06:02:02 ÖS
bence pazartesi dhl le görüşüp kesin masrafını öğren .. gerçekten 300 tl mi.. bu arada satıcı sizi bilgilendirmişmiydi bu masraf için...?
Gönderen: mrsn79 - Kasım 07, 2009, 06:26:12 ÖS
bence pazartesi dhl le görüşüp kesin masrafını öğren .. gerçekten 300 tl mi.. bu arada satıcı sizi bilgilendirmişmiydi bu masraf için...?

yarın toplam masrafın ne kadar olduğu faturası belgeleri bana gönderilecek. bana hiç bir masraf ödemeyeceksin demişti. o da bunu bugüne kadar gümrükte takılma olayı olmadığından söylemiş. sözde 7 ekimde yeni bir yasa çıkmış. bundan sonra gümrük hep alınacakmış.onun için fiyatıda yükseltecekmiş.cihazı alıp almamak konusunda kararsızım. ama böyle bir cihazda almak istiyorum.. daha uygun fiyata bulma şansımda yok... herhalde alacağım
Gönderen: mehmet1971 - Kasım 07, 2009, 08:20:41 ÖS
bugün servisten beni aradılar. Bir ürün ismi söyledi. Bölge bayiliğini almışlar. DVD bölümü samsung bi bölümü de sharp dedi ama tam hatırlamıyorum. Geri görüş kamerasıda dahil 1850 tl dedi. + taksit yaparız dedi. sanıırım bu üründen bahsediyor.Navitech den çözünürlüğü daha yüksek dedi. + servis taktığı için herşeyi garantili. Haftaya gidip bir bakacağım.
Gönderen: mrsn79 - Kasım 07, 2009, 10:03:01 ÖS
bugün servisten beni aradılar. Bir ürün ismi söyledi. Bölge bayiliğini almışlar. DVD bölümü samsung bi bölümü de sharp dedi ama tam hatırlamıyorum. Geri görüş kamerasıda dahil 1850 tl dedi. + taksit yaparız dedi. sanıırım bu üründen bahsediyor.Navitech den çözünürlüğü daha yüksek dedi. + servis taktığı için herşeyi garantili. Haftaya gidip bir bakacağım.

hangi servis kardeşim ismini ya da tel no verirsen ben de bir arayıp görüşmek istiyorum..servisin söylediği cihaz büyük ihtimalle budur:
http://www.navimaster.net/honda.html
Gönderen: kacaman - Kasım 07, 2009, 10:15:27 ÖS
gaziantep honda akcanlar
0 342 337 20 84
Gönderen: mehmet1971 - Kasım 07, 2009, 11:53:38 ÖS
Evet Akcanlar Antep
Gönderen: ameros - Kasım 08, 2009, 03:37:30 ÖÖ

hangi servis kardeşim ismini ya da tel no verirsen ben de bir arayıp görüşmek istiyorum..servisin söylediği cihaz büyük ihtimalle budur:
http://www.navimaster.net/honda.html
Verdiğiniz linki inceledim.. orda menü resimlerinide gördüm.. cihazın usb girişi küçük usb girişi ve resimlerden gördüğüm kadarıyla software yani yüklü programı bana çok renksiz ve kalitesiz geldi benim cihazımın menüsüyle alakası yok ..fiyatının 1700 tl olduğunu düşününce ben kendiminkini hala tercih ederim..

Bu arada çinden gelen cihaza gelince gümrük zaten hep vardı bana kalırsa gümrükte kalıcağı belliydi cihazın. tabii cihaz oraya kadar gelince biraz mecburiyet oluyor. cihazın garantisi var mı bu arada? çünkü satıcı iadesi yok yazmış ilana.. dikkatli olmakta fayda var..

bu arada cihazı alırsanız toplam maliyetini paylaşırsanız alacak arkadaşlara yardımcı olursunuz...
Gönderen: ameros - Kasım 10, 2009, 10:30:51 ÖÖ
Istanbul - Turkey

Istanbul - Turkey

satıcı ile konuştum. yaklaşık 300 tl masraf çıkacağını söyledi. yani cihaz 1250 tlye gelecek. cihaz hd görüntü gps ve tv anteni ipod usb kabloları da var..ne yapayım alayım mı arkadaşlar. navitech 1900 liraya taktırayım mı yoksa 1250+150işçilik:1400 liraya bu cihazı mı alayım..
cihazı teslim aldınız mı kaç liraya mal oldu .. herkes merakla bekliyor?
Gönderen: alper436 - Kasım 11, 2009, 12:42:42 ÖÖ
Bende tomtom marka navigasyon cihazı var,ilk çıktığı zamanlar almıstık 400 tl 'ye bu aletlerin güncellemek gerekiyor 2 ayda bir yeni bir köprü ya da yol yapılabiliyor sokak ismi değişebiliyor bu cihazı pazarlayanlar cihazı sattıktan sonrada milleti kazıklamayı iyi hesap etmişler bu alette durum ne aleti söküp pc ye bağlayıp güncelliyecek halimiz yok herhalde,birde bu tip cihazların servis dışı montajında herhangi bir sorun oluyormu,insan ister istemez arabasına servis dısında bir elin girmesini istemiyor ama hayat şartları bizleri bu duruma getiriyor maalesef....
Gönderen: ameros - Kasım 11, 2009, 09:33:02 ÖÖ
Merhaba,

Öncelikle, bu cihazlarda güncelleme yapmak için cihazı gövdeden sökmenize gerek olmadığını belirteyim. SD card'ı var, onu çıkarıp güncelliyorsunuz ve geri takıyorsunuz, bu kadar basit.
Navigasyon firmaları senede bir veya iki kez yeni harita yayınlıyor. Mesela sizin aldığınız tomtom marka cihazda da tahminim sistem benzerdir. Önemli olan tomtom'un kulandığı haritanın ne sıklıkta güncellendiğidir.
Navigasyon kullananlar bilir, ilk başta heves ile zaten bilinen yollarda açılır. İstatistikler hevesle izlenir. Belli bir mesafeyi kaç dakikada gitmişiz, ortalama hızımız kaç olmuş, yolun toplamında kaç dakika hareket halindeymişiz, kaç dakikasında durmuşuz (trafik ışıkları v.s. nedeniyle), özellikle uzun yolda bu bilgiler ilginç oluyor. Sonra esas amacı için daha çok kullanılmaya başlanır. Ama bence önemli olan, bilmediğimiz adreslere bu cihazların bizi götürüyor olduğu.
Bu arada bu cihazla ilgilenen arkadaşlar için benim satıcı arkadaşla irtibatım var. Benim vasıtamla ulaşabilirsiniz.
Gönderen: 983983 - Kasım 13, 2009, 09:02:16 ÖS
kardeşim ben taktırmak istiyorum bundan navitech neye patlar bizee bana cvp yazarsan sevinirim şimdiden teşekkürlerr
Gönderen: ameros - Kasım 14, 2009, 01:26:06 ÖS
benim taktırdığım cihaz navitech değil , navitech ten bi çok yönüyle üstün bi cihaz (çözünürlük, cihaz hızı, usb girişi)
1.2. sayfalarda fotolarını görebilirsin.. eğer bu cihazdan istersenarkadaşın elinde sanırım 1 adet stok var yardımcı olablirim özel mesaj da atabilirsin...
Gönderen: seferad - Kasım 15, 2009, 10:44:07 ÖÖ
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-DVD-Player-with-GPS-SWC-BT-Ipod-for-Honda-Civic_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZalgoQ3dSIQ26ituQ3dUCIQ252BUAQ252BFICSQ26otnQ3d20Q26poQ3dLVIQ26psQ3d63QQ_trksidZp3907Q2em263QQcategoryZ38649QQitemZ270485235697#shId
Gönderen: dewir - Kasım 15, 2009, 05:44:15 ÖS
evet seferad bu ilanı bende görmüştüm ama buraya teslimi ile kaça malolucak ve garanti durumu ne olacak oda var tabi sonuçta arada bir distribütör yok tam bir araştırma yapıp toplu bir şekilde alım yapabiliriz aslında fiyatta bence hakkı bu diğer fiyatlar çok abartılı mesela navitech ilk çıktığında 3.000 tl istiyorlardi şu anda 1.950 tl ye kadar düştü dahada düşecektir eminim
Gönderen: ameros - Kasım 16, 2009, 11:44:32 ÖÖ
navitech 1950 ye hangi bayiisi bırakıyor ben soruyorum bana verdikleri fiyat 2300-2400 ..
1950 diyen olmadı hiç..
Gönderen: dewir - Kasım 16, 2009, 12:35:51 ÖS
linki aşşağıya atıyorum incelersiniz hatta dün bir mesaj atmıştım kendilerine nakitte son fiyat ne olur diye 1.850 tl fiyat göndermişler

ameros senin taktırdığın cihazda ebay da 550$ civarında bakalım şimdi onunla ilgileniyorum nasıl getirtirim nakliye kaça malolur gibi eyer daha uygun oluyorsa yani 1.000 tl ye kadar düşerse rakam ebay dan getirtmeyi düşünüyoruz 2 arkadaş ama o olmazsada ben 1.850 tl ye markası olan bni ürünü yani navitech i tercih ederim sonuç ta ne olduğunu biliyoruz fason bir ürün değil 2 yıl garantili öyle değilmi

http://www.sahibinden.com/navitech_honda_civic_navigasyon_mp3_tv_divx_bluetooth-08WQQaXQQ15750651WQQpXQQdisplayitem
Gönderen: seferad - Kasım 16, 2009, 12:39:46 ÖS
evet seferad bu ilanı bende görmüştüm ama buraya teslimi ile kaça malolucak ve garanti durumu ne olacak oda var tabi sonuçta arada bir distribütör yok tam bir araştırma yapıp toplu bir şekilde alım yapabiliriz aslında fiyatta bence hakkı bu diğer fiyatlar çok abartılı mesela navitech ilk çıktığında 3.000 tl istiyorlardi şu anda 1.950 tl ye kadar düştü dahada düşecektir eminim
bence alınır cihaz arıza yaptıgı zaman zaten yandın demektir garantilide olsa sokecen arabadan garantıye yollıycan en iyisi bozulunca atacan bence alınır.ancak bi artısı gösteriş içinmi alıcaz bunu navigasyon bana yaramaz tv desen hareket halındeyken iyi göstermiyormuş ee ne kaldı geriye.
Gönderen: dewir - Kasım 16, 2009, 12:43:39 ÖS
bence alınır cihaz arıza yaptıgı zaman zaten yandın demektir garantilide olsa sokecen arabadan garantıye yollıycan en iyisi bozulunca atacan bence alınır.ancak bi artısı gösteriş içinmi alıcaz bunu navigasyon bana yaramaz tv desen hareket halındeyken iyi göstermiyormuş ee ne kaldı geriye.

valla seni bilmiyom ama ben araca aldığım herşeyi gösteriş aldım mod ne için yapılırki benim gözüme güzel görünsün die ben birde telefon için alıyorum konuşması rahat oluyo sürekli uzun yol yapıyorum navigasyonuda yeri geliyo  lazım oluyo aslında ama araca süper bi hava katıyo buda inkar edilemez :D :D :D
Gönderen: seferad - Kasım 16, 2009, 12:45:47 ÖS
ya bu civicigi bi ben sevemedim nedense
Gönderen: dewir - Kasım 16, 2009, 12:48:43 ÖS
herkesin sevgi anlayışı bir değildir bende çok seviyorum :D
Gönderen: ameros - Kasım 17, 2009, 03:19:50 ÖS
e bayda 550 $ ama türkiyeye getirtmesi mesele onu .ben şahsen öyle bir riske girmem cihaz arızalı çıksa yapıcağınız hiç birşey yok artı gümrükten alıp alamıyacağınız kaç lira masraf yapıcağınız belli değil. bi arkadaş başka bir konuda çinden 1000 tl ye getirtiyorum diyordu.. sonra 300 tl ek masrafı var ben ürünü çekince msj atıcam dedi sonra mesaj atmadı sanırım ürünü alamadı. bu sebeblerden ben yurtdışından getirtme fikrini kafamdsan silip stoklu birinden aldım ürünü...

sonuçta navitech te bu cihazı çinde yaptırıyor ki buna zaten fason denir.. garanti etiketi cihazın arkasında var bana söyledikleri bi problem olursa ben sadece gidiş kargo olan 90$ ı karşılıcam dönüş kargosu onlardan. Ayrıca elektronik eşyada ilk 2 ay önemlidir hepimiz kullanıyoruz genellikle bu tür video-audio cihazlarda 1-2 ay problemsiz geçerse kolay kolay bozulma olmuyor..
Gönderen: dewir - Kasım 18, 2009, 02:11:18 ÖÖ
yok ameros ebay dan alışveriş yapmak o kadarda riskli değil sen onay vermediğin sürece para karşı tarafın hesabına geçmiyor

navitech in garanti olayına gelincede yurt içinde yaygın bir servis ağı var ve nakliye felna vermiyorsun 90$ nakliye bedeli 135 tl ye tekabül eder 2 kez gönderdiğini düşünürsek 270 tl 1.700 tl de cihaza verdik oldumu 1970 tl navitech ten daha pahalıya gelmiş oluyor ve 1 yıl fazladan garanti bilmiyorum bence navitech daha mantıklı ama tekrar söylüyorum 2 cihazında ederi bu değil bence ikisinin fiyatıda olması gerekenden fazla
Gönderen: ameros - Kasım 19, 2009, 03:29:29 ÖS
ederinden fazla ama araca taktığımızda o değer de araca ekleniyor navigasyonlu araçlar her zaman 1500-2000 tl fazlasına alıcı buluyor. benim mantığım bu yöndeydi hem kullanıp hem satışta değerlendiriyorsunuz.

bu arada FORZA BEŞİKTAŞ
Gönderen: kacaman - Kasım 19, 2009, 04:21:55 ÖS
c. tesi randevu aldım navimaster cihaz takılacak.
acaba necvox ile arasında fark varmı bilen varsa lütfen cevap yazsın.
Gönderen: mrsn79 - Kasım 19, 2009, 06:27:50 ÖS
merak eden arkadaşlara duyurulur sonunda cihazı teslim aldım bana 1470 liraya mal oldu. fotoları ekleyeceğim henüz taktıramadım..
Gönderen: seferad - Kasım 19, 2009, 06:30:55 ÖS
kardes nerden kaça aldın garantisi varmı iyimi bilgi verirmisin
Gönderen: mrsn79 - Kasım 19, 2009, 06:46:21 ÖS
(http://img137.imageshack.us/img137/2798/fotoraf0382.jpg) (http://img137.imageshack.us/i/fotoraf0382.jpg/)
(http://img137.imageshack.us/img137/2798/fotoraf0382.jpg) (http://img137.imageshack.us/i/fotoraf0382.jpg/)
(http://img137.imageshack.us/img137/7817/fotoraf0383.jpg) (http://img137.imageshack.us/i/fotoraf0383.jpg/)
Gönderen: mrsn79 - Kasım 19, 2009, 06:52:08 ÖS
kardes nerden kaça aldın garantisi varmı iyimi bilgi verirmisin
montajı yapılsın gündüz fotolarıda koyacağım. açılışta honda logosu var oyun bile koymuşlar içine çözünürlüğü navitech ten çok iyi. dediğim gibi 1470 mal oldu tv anteni gps anteni ipod kablosu usb kablosu kumanda kalem ... tüm aksesuarları ile birlikte. servisle pazarlık edip 100 liaraya taktırmaya çalışacağım
Gönderen: TC 400 - Kasım 19, 2009, 06:56:07 ÖS
hayırlı olsun goruntu kalıtesı guzel olur umarım;) gece ve gunduz fotolarını cekersen cok ıyı olur ;)
Gönderen: tricky - Kasım 19, 2009, 07:05:07 ÖS
Hayırlı olsun... Cok guzel... Aman hocam camda fılm wardır umarım. Serefsızlere davetıye gondermemek lazm... Ozellıkle gece fotolarını beklıoruz :)
Gönderen: mrsn79 - Kasım 20, 2009, 06:54:51 ÖÖ
(http://img526.imageshack.us/img526/8226/fotoraf0386s.jpg) (http://img526.imageshack.us/i/fotoraf0386s.jpg/)
(http://img684.imageshack.us/img684/2083/fotoraf0385.jpg) (http://img684.imageshack.us/i/fotoraf0385.jpg/)
Gönderen: ameros - Kasım 20, 2009, 10:09:24 ÖÖ
hayırlı olsun inşallah montajı da biter güzel günlerde kullanırsınız.. benimkinden dış görünüş olarak farkı usb girişi ..bakalım  software farkı var mı?

bir kaç sorum olacak size..
sahibinden.com dan   aldığınız cihaz mı?
1470 kamera dahil mi?
garantisi / garanti etiketi var mı?

hayırlı günlerde kullanın ..kaskoya ekletmeyi unutmayın...
Gönderen: cagatay08 - Kasım 21, 2009, 06:27:28 ÖS
hayırlı olsun canım kardeşim...
Gönderen: ercelebi27 - Kasım 22, 2009, 09:41:17 ÖS
taktırdığımız navıgasyon 2.elde araca değer katarmı
Gönderen: nadirgoktan - Kasım 22, 2009, 10:00:07 ÖS
"""taktırdığımız navıgasyon 2.elde araca değer katarmı""" ödediğin miktar kadar katmasada katar tabiki.

hayırlı uğurlu olsun hocam güzel gözüküyo ama bu bizi kesmezz :P gece ve gündüz açık halde foto isteriz :)
Gönderen: mrsn79 - Kasım 23, 2009, 08:59:05 ÖÖ
"""taktırdığımız navıgasyon 2.elde araca değer katarmı""" ödediğin miktar kadar katmasada katar tabiki.

hayırlı uğurlu olsun hocam güzel gözüküyo ama bu bizi kesmezz :P gece ve gündüz açık halde foto isteriz :)

teşekkür ederim her şekilde foto koyacağım ama zamanım olmadığı için bayramdan sonra taktıracağım. biraz daha bekleyeceksiniz artık.
Gönderen: fzthgosm - Kasım 23, 2009, 10:10:12 ÖÖ
bende kafaya koymaya başladım bu navigasyon işini.bakalım arkadaş taktırsın memnun kalırsa herşeyi ile bende alayın bir tane
Gönderen: ercelebi27 - Kasım 23, 2009, 01:40:23 ÖS
hocam hayırlı olsun.bende 1 ay önce 2010 elegance(gümüş gri) otomatik aldım.servisten geri görüş kamerası dahil 3 gün önce 1900 fiyat verdiler.sizce nasıl?birde c.tesi kapı içi cıvıc  yazısı ve eksoz nıkelajı(ikili) 220 tl.ye takdırdım.sizce fiyatlar nasıl
navıgasyonu daha taktırmadım.
Gönderen: mrsn79 - Kasım 23, 2009, 03:15:29 ÖS
hayırlı olsun inşallah montajı da biter güzel günlerde kullanırsınız.. benimkinden dış görünüş olarak farkı usb girişi ..bakalım  software farkı var mı?

bir kaç sorum olacak size..
sahibinden.com dan   aldığınız cihaz mı?
1470 kamera dahil mi?
garantisi / garanti etiketi var mı?

hayırlı günlerde kullanın ..kaskoya ekletmeyi unutmayın...
sahibinden comdan aldığım cihaz
kamera dahil değil
garantisi var
Gönderen: mrsn79 - Kasım 23, 2009, 03:17:11 ÖS
hayırlı olsun canım kardeşim...
teşekkür ederim kardeşim daha güzeli ve ucuzu senin olsun....birçok firma aynı cihazı üretmeye başlamış yakında baya ucuzlayacak...
Gönderen: mrsn79 - Kasım 23, 2009, 03:20:12 ÖS
hocam hayırlı olsun.bende 1 ay önce 2010 elegance(gümüş gri) otomatik aldım.servisten geri görüş kamerası dahil 3 gün önce 1900 fiyat verdiler.sizce nasıl?birde c.tesi kapı içi cıvıc  yazısı ve eksoz nıkelajı(ikili) 220 tl.ye takdırdım.sizce fiyatlar nasıl
navıgasyonu daha taktırmadım.
navitech navigasyon için bana 2100 demişlerdi kamera dahil bence fiyat iyi ama birçok firma honda için üretime geçmiş. yakın bir zanmanda fiyatlar düşecektir.
Gönderen: cıvıcem - Kasım 24, 2009, 01:33:03 ÖS

valla dostum taktırdıktan sonra yorumlarını ve fotolarını dört gözle bekliyoruz... fiyatı biraz daha düşsün bende çok niyetliyim....
Gönderen: mrsn79 - Kasım 26, 2009, 04:53:33 ÖS
(http://img697.imageshack.us/img697/3300/fotoraf0466.jpg) (http://img697.imageshack.us/i/fotoraf0466.jpg/)
(http://img691.imageshack.us/img691/6652/fotoraf0451.jpg) (http://img691.imageshack.us/i/fotoraf0451.jpg/)
(http://img80.imageshack.us/img80/1358/fotoraf0463.jpg) (http://img80.imageshack.us/i/fotoraf0463.jpg/)
(http://img80.imageshack.us/img80/5761/fotoraf0452.jpg) (http://img80.imageshack.us/i/fotoraf0452.jpg/)
(http://img691.imageshack.us/img691/7082/fotoraf0456.jpg) (http://img691.imageshack.us/i/fotoraf0456.jpg/)
Gönderen: mrsn79 - Kasım 26, 2009, 04:56:06 ÖS
(http://img697.imageshack.us/img697/3300/fotoraf0466.jpg) (http://img697.imageshack.us/i/fotoraf0466.jpg/)
(http://img691.imageshack.us/img691/6652/fotoraf0451.jpg) (http://img691.imageshack.us/i/fotoraf0451.jpg/)
(http://img80.imageshack.us/img80/1358/fotoraf0463.jpg) (http://img80.imageshack.us/i/fotoraf0463.jpg/)
(http://img80.imageshack.us/img80/5761/fotoraf0452.jpg) (http://img80.imageshack.us/i/fotoraf0452.jpg/)
(http://img691.imageshack.us/img691/7082/fotoraf0456.jpg) (http://img691.imageshack.us/i/fotoraf0456.jpg/)
Gönderen: mrsn79 - Kasım 26, 2009, 05:01:46 ÖS
dvd-navigasyon+iki takım xenonu terakki hondada 150 tlye taktırdım..
Gönderen: hond@67 - Kasım 26, 2009, 06:31:16 ÖS
Hayırlı olsun arkadaşım...
Çok şık olmuş.
Gönderen: dewir - Kasım 26, 2009, 09:21:40 ÖS
çok hoş olmuş güle güle kullan
Gönderen: kacaman - Kasım 26, 2009, 09:36:10 ÖS
hayırlı olsun çok şık olmuş.
ben cihaz olayını bir müddet tehir ettim, ucuzlayabilir diye tahmin ediyorum
Gönderen: shade - Kasım 29, 2009, 11:24:08 ÖS
çok güzel olmuş,canlıda gördüm arabaya çok yakışıyor bu hınzır.
Gönderen: fzthgosm - Kasım 30, 2009, 12:02:14 ÖS
hayırlı olsu çok güzel olmuş güzel günlerde kullan insallah
Gönderen: mrsn79 - Aralık 01, 2009, 08:02:25 ÖÖ
iyi dilekte bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Gönderen: koluman - Aralık 01, 2009, 11:51:35 ÖÖ
abi gövdeyle ilgili renkte bi problem yaşadınmı? renk tonu tutmuyo diye bişi duydumda ondan soruyorum
Gönderen: mrsn79 - Aralık 01, 2009, 01:39:27 ÖS
abi gövdeyle ilgili renkte bi problem yaşadınmı? renk tonu tutmuyo diye bişi duydumda ondan soruyorum

bir ton açık kalıyor renk aynı durum navitechte de var. bariz bir renk ayrımı yok. bir kaç gün içinde gözünüz alışıyor zaten..
Gönderen: koluman - Aralık 01, 2009, 03:06:17 ÖS
memnunmusun abi? acaip zevklidir eminim arabanın havasını bile değiştirir
Gönderen: demir_vtec - Aralık 01, 2009, 05:23:11 ÖS
Hayırlı ugurlu osun güle güle kullan
Gönderen: mrsn79 - Aralık 01, 2009, 05:58:01 ÖS
memnunmusun abi? acaip zevklidir eminim arabanın havasını bile değiştirir
evet kardeşim gerçekten zevkli eskiden kaset çalarlar vardı. onlara adaptörle cd/mp3 çalar bağlardık sonra mp3 çalarlar çıktı artık dvd çalarlar var yakın bir zamanda mp3 çalarların da devri bitecek.. gören herkes hayran kalıyor... diğer arabalarıma müzik tesisattı yapmıştım ama içimde bir uhte vardı mutlaka dvd çalar almalıydım sonunda civic'e takamak nasip oldu...
Gönderen: mrsn79 - Aralık 01, 2009, 05:58:32 ÖS
Hayırlı ugurlu osun güle güle kullan
teşekkür ederim...
Gönderen: ercelebi27 - Aralık 05, 2009, 09:30:31 ÖÖ
ben 1650 montaj dahıl kamera hariç fiyat aldım.(navımaster) .sizce nasıl bu fiyat arkadaslar.birde bu geriş kamerası pek kafama yatmıyor.tamponda sırıtıyor.arkadan iri hafiif değirse kamera parçalanacaktır diye düşünüyorum.taktırsakmı acaba
Gönderen: tolga706 - Aralık 05, 2009, 12:07:23 ÖS
kameram parçalanır diye düşünüyorsan kaskoya ekletirsin. için rahat olur.
Gönderen: serdarsubasi - Aralık 06, 2009, 11:30:04 ÖÖ
cihaz güzel bişeye benziyo ama bence yinede navitech
Gönderen: shade - Aralık 10, 2009, 11:28:57 ÖS
1650 çok iyi fiyat.
Gönderen: ua23ua - Ağustos 16, 2012, 12:45:48 ÖS
ON NUMARA OLMUŞ VALLA KARDEŞİM MARKASI NEDİR ACABA BEN GÖRMEDİM YADA KAÇIRDIM
Gönderen: Mehmetttt - Ağustos 16, 2012, 01:13:37 ÖS
Hort :D