TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: honda121 - Eylül 18, 2009, 04:26:51 ÖS

Başlık: Helal olsun Hyundai'ye
Gönderen: honda121 - Eylül 18, 2009, 04:26:51 ÖS
Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, bir kez daha müşterilerinin yanında olduğunu ispatladı. Hyundai, İstanbul ve Trakya  Bölgesi’nde yaşanan doğal afet nedeniyle araçları zarar gören müşterileri için “Servis Destek Kampanyası” isminde özel bir kampanyayı uygulamaya başladı. Hyundai bu kampanya dahilinde kaskosu olmayan araçlara  ücretsiz onarım imkanı sunuyor.

Servis Destek Kampanyası 16 – 30 Eylül 2009 tarihleri arasında, İstanbul ve Trakya  Bölgesi’nde sel felaketinden mağdur olan  tüm Hyundai araçları için geçerli olacak.

Kaskosu olmayan veya sigorta poliçesi kapsamında sel (doğal afet) yer almayan Hyundai müşterilerinin araçları, kampanyaya katılan yetkili servislerde parça ve mekanik kaporta-boya dahil olmak üzere tüm işçilikler ücretsiz olarak sağlanacak. Bu kapsamda, araçtaki parça ve işçilik olarak toplam hasar bedelinin, aracın kasko sigorta değerinin yüzde 50’sini aşmayacak şekilde olması aranacak. Kaskosu olan araçlarda ise, tüm parça ve işçiliklerde yüzde 30 oranında indirim sağlanacak.

Hyundai, İstanbul ve Trakya  Bölgesi’nde Yetkili Servis’lerinde yaptığı bu çalışmaların haricinde, bu bölgede bulunan büyük alışveriş merkezlerinin açık otoparkında  özel kontrol alanları kurdu. Araçlarında problem olan müşteriler, bu alanlardaki Hyundai yetkili teknisyenlerine araçlarını ücretsiz olarak kontrol ettirip, gerektiği durumlarda en yakın yetkili servise yönlendirilecek. Bu sayede, selden dolayı mağdur olan Hyundai müşterilerinin araçlarına en kısa sürede müdahale edilip, sorunların doğru şekilde çözümlenmesi sağlanacak.

Hyundai mağdur olan tüm müşterilerini, bu kampanyadan yararlanmaları için kampanyaya dahil olan  Yetkili Servisleri’ne bekliyor.

http://otomobil.mynet.com/haberler/1645-hyundaiden-sel-magdurlarina-destek
Başlık: Ynt: Helal olsun Hyundai'ye
Gönderen: mali - Eylül 18, 2009, 04:44:43 ÖS
tebrikler

amaç sorun çözmekse ortaya güzel sonuçlar çıkabiliyor
Gönderen: Jumper - Eylül 18, 2009, 10:11:58 ÖS
ayakta alkışlanır
Gönderen: statik - Eylül 18, 2009, 10:15:52 ÖS
İşte budur.. Helal olsun..
Gönderen: L3v3nT - Eylül 18, 2009, 11:10:08 ÖS
Gerçekten helal olsun adamlara,

Ayrıca uzun vade de kesin getirisi olan bir durum Hyundai için ;)
Gönderen: mustican - Eylül 18, 2009, 11:13:42 ÖS
bravo! hic honda nin servislerine cekmemisler :)
Gönderen: honda121 - Eylül 18, 2009, 11:39:54 ÖS
Haberi ilk okduğumda fake sandım ama, adamlar harbiden böyle bir işe soyunmuşlar. Paylaştım sizinle. Gerçekten tekrar sölüyorum helal olsun. Ayrıca L3v3nT  in de dediği gibi uzun solukta kesinlikle geri dönüşü olur.
Gönderen: adrenaliinn - Eylül 18, 2009, 11:54:00 ÖS
helal olsun gerçekten.diğer markaların örnek alması gereken bi davranış  >=ok
Gönderen: kacaman - Eylül 19, 2009, 12:07:25 ÖÖ
tebrikler yani >=ok
Gönderen: voodoo_xv - Eylül 20, 2009, 04:32:16 ÖS
Arkadaşlar bir Hyundai kullanıcısı olarak gurur duyuyorum... Davranış çok olgun ve kaliteli. Fırsatçı ve kısa vadade ticari kaygılarla iş yapan bir firma olmadıklarını ortaya koydular. Tabiki L3v3nT in de söylediği gidi uzun vadede getirisi iyi olacaktır. Bu arada tün THT katılımcılarının bayramlarını kutlarım... saygılarımla
Gönderen: xeline - Eylül 24, 2009, 06:18:05 ÖS
arkadaşlar bende bunu okuduğumda çok şaşırdım ama helal olsun dedim destek buna denir bizim honda kendi yetkili servisindeki aracın arkasında durmaktan aciz! şimdi sorarım size hangisi büyük
Gönderen: Ser-G - Eylül 29, 2009, 08:48:22 ÖÖ
begenmediğimiz çin malı hyundai SEN BİR NUMARASIN.

bizim arkadaslarımız da aracını bi şekle sokmak için milyarlar harcasın servis bırakın karsılamayı ilgilenmesin bile...
Gönderen: voodoo_xv - Eylül 30, 2009, 09:57:21 ÖS
begenmediğimiz çin malı hyundai SEN BİR NUMARASIN.

bizim arkadaslarımız da aracını bi şekle sokmak için milyarlar harcasın servis bırakın karsılamayı ilgilenmesin bile...

Hyundai Güney Koreli bir üreticidir... Bilgilerine...
Gönderen: Ser-G - Ekim 02, 2009, 11:01:20 ÖÖ
aydnlattqn icn saol arkadsm bilmiodum gercekten. bu markayla cokta fazla bi bilgiye sahip değilim ama yine de müşterilerine tabiri caizzse sahip çıkıyor. honda gibi bir markanında mağdur müşterilerine aynı şeyi yapmasını bekleriz.
Gönderen: voodoo_xv - Ekim 02, 2009, 11:11:43 ÖÖ
aydnlattqn icn saol arkadsm bilmiodum gercekten. bu markayla cokta fazla bi bilgiye sahip değilim ama yine de müşterilerine tabiri caizzse sahip çıkıyor. honda gibi bir markanında mağdur müşterilerine aynı şeyi yapmasını bekleriz.

Rica ederim inş.. Hondadanda bu tarz yaklaşımları görürüz. İyi günler diliyorum