TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Karşılaştırmalar => Konuyu başlatan: nisay - Ağustos 13, 2009, 01:18:35 ÖS

Başlık: Avrupa montaj yada japon veya x ülke montaj olması yerli montajdn dahamıiyidir ?
Gönderen: nisay - Ağustos 13, 2009, 01:18:35 ÖS
Araç alırken avrupa montaj yada japonya montoj diye araçlar övülür hep. şahit olmuştur kimimiz.

Mesela kendisinden x markasını almasını beklemediğim bi tanıdığıma hayırlı olsun dediğimde ilk dediği bu avrupa montaj demesiydi.

Yada sanayideki ustam aynı model aynı markanın yerlileri avrupasından daha çok sorun çıkarıyor dedi.

Bide eski model japonlara falan biniyorsun hiçbiryerinden tık ses gelmiyor. Bizimkiler öylemi ?...

Başlık: Ynt: Avrupa montaj yada japon veya x ülke montaj olması yerli montajdn dahamıiyidir ?
Gönderen: 34GB4525 - Ağustos 13, 2009, 03:42:28 ÖS
Bununla ilgili bi konu açılmıştı şasi numaralarından ne üretimi olduğunu anlıyorsun. Arkadaş söyle bi cünle kurmuştu yerli üretimler japon üretiminden 1 puan düşük almış yani kalite olarak aynı sayılır gibisinden... Benimki 1.4 hb suzuka/japonya 
Başlık: Ynt: Avrupa montaj yada japon veya x ülke montaj olması yerli montajdn dahamıiyidir ?
Gönderen: DOHC _06 - Ağustos 13, 2009, 03:54:32 ÖS
yalnız kardeş her arabanın türkiye montajı yoktur mesela wolkswagen caddy nin montajını türkiyenin yapmasını istemedi diye duydum , bizim hondaların türkiye montajları olup olmadığını bilmiyorum geçenlerde böle bi konu açıldı ama konu kesinlik kazanmadı şase numarasından nasıl anlaşılacağı daha kesinleşmedi bende mrk ediyorum nasıl anlıyacaz.
Gönderen: 34GB4525 - Ağustos 13, 2009, 05:06:28 ÖS
Hondanın var konuyu bulamadım bulsam koycam linkini şasi nosundan anlaşılıyor kesin ;)
Gönderen: nisay - Ekim 07, 2009, 02:32:10 ÖS
Bununla ilgili bi konu açılmıştı şasi numaralarından ne üretimi olduğunu anlıyorsun. Arkadaş söyle bi cünle kurmuştu yerli üretimler japon üretiminden 1 puan düşük almış yani kalite olarak aynı sayılır gibisinden... Benimki 1.4 hb suzuka/japonya 

bir puan düşük çıkması ilginçmiş. doğrumuki acaba ???
Gönderen: 34GB4525 - Ekim 07, 2009, 02:35:18 ÖS
Neden ilginç olsun ki her zaman yerli üretimlerimizin kalitesi düşük değilmi bu ülkede ama orda ki kurduğu cümleye göre 1 puan çok önemsenicek bi puan değil yani aynı kalite sanırım