TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: delimanyak - Temmuz 21, 2009, 11:20:16 ÖÖ

Başlık: katalizor yok :S
Gönderen: delimanyak - Temmuz 21, 2009, 11:20:16 ÖÖ
oncelıkle herkese slm lar  gecen hafta ıcı aracıma katalızor yerıne ara boru koydurup performans almak için egsozcuya gıtım aracı kanala cektık adam altına gırdı cıkması bır oldu ne oldu usta dedım adam bunda katalızor yok dedı :S inanamadım usta bılmıyodur dedım ıcımden hıc kanala ben ınmeden aracı alıp gıtım dun yıne bu işlem ıcın bı yetkılı servıse gıttım usta aracı lıftle kaldırdı ve katalızor yok :S ustanın cevabı su oldu bu serıde katalızor yok. Arkadaslar bu dogrumu yoksa benım arcta daha onceden ıptalmı edılmıs :S Yoksa Honda bana ozel bı serı si mi ürettı :) bu arada araç 92 model sedan civic si
Başlık: Ynt: katalizor yok :S
Gönderen: mar1lyn - Temmuz 21, 2009, 11:28:44 ÖÖ
si larda yok diye biliorm bende
yada hepsi iptal :)
ama d serisinde headers düz boru ve egzoz yapılınca durulmuyor sesten :S
Gönderen: Melih-Ö - Temmuz 21, 2009, 01:30:53 ÖS
katalizör yokmuş demekki :S bende birşey öğrenmiş oldum :)
Gönderen: delimanyak - Temmuz 21, 2009, 04:09:02 ÖS
ewt cok sasırdım  benı masraftan kurtardı :)
Gönderen: DOHC _06 - Temmuz 21, 2009, 04:26:40 ÖS
arkadaşlar bemde 2000 civic var ama aldığım kişi katalizör ü iptal ettirmiş bi zarar ı olurmu neden iptal ettirmiş olabilir.
Gönderen: delimanyak - Temmuz 21, 2009, 04:53:03 ÖS
arkadaşlar bemde 2000 civic var ama aldığım kişi katalizör ü iptal ettirmiş bi zarar ı olurmu neden iptal ettirmiş olabilir.

hıç bı zararı olmaz aksıne arac cıldırır :) yenısı 1000-1500 Tl oldugundan arızalanınca cıkartmıstır