TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Diğer Honda Modelleri => Konuyu başlatan: Yavuz UYAN - Temmuz 12, 2009, 08:04:28 ÖS

Başlık: CR-V' YE HANGİ MARKA LPG SİSTEMİ TAM UYUMLUDUR?
Gönderen: Yavuz UYAN - Temmuz 12, 2009, 08:04:28 ÖS
Merhaba arkadaşlar,

1999 CR-V sahibiyim. 135.000 km de ve benzinli. Artık LPG sistemi taktırmak istiyorum.

1- Hangi marka'(nın yazılımı ) en uyumludur?
2- Masanın altına max kaç litrelik simit takılabilir?
3- Atiker'in yazılımının Hondalara çok uyumlu olduğunu duydum. Önerir misiniz?

Şimdiden çok teşekkürler cevaplarınız için.

Yavuz UYAN
İçerenköy - İstanbul
Başlık: Ynt: CR-V' YE HANGİ MARKA LPG SİSTEMİ TAM UYUMLUDUR?
Gönderen: Fitos - Temmuz 12, 2009, 09:22:49 ÖS
2000 CRVde bende Milano vardı ( Lovato ) çok sorun yaşadım, hatta sanayiden çıkamadım diyebilirim...simit 40 litrelik oluyo sanırım, onun da max. 36 litresi doluyo. Diğer markaları bilmiyorum ama ben artık LPG yanlısı değilim...
Gönderen: vw.bora - Temmuz 13, 2009, 10:18:34 ÖÖ
benim 2003 crvde lavato takılı sorun olmadı hiç sanırım 50 60 bin km yapılmıştır
Gönderen: albaysali - Temmuz 13, 2009, 11:58:11 ÖÖ
brc >=ok
Gönderen: vw.bora - Temmuz 13, 2009, 05:08:50 ÖS
brc de olur lavato da olur en iyisi prince markalı olanı
Gönderen: oflisimsek - Temmuz 28, 2009, 12:40:51 ÖS
bende 2000 crv var lovato var yakıt performans süper hiç sıkıntı yaşamıyorum ve şu an arazide kullanıyorum aracı çok memnunum tabi lpg nin takıldığı yerde önemli işinin ehli olması gerekiyor.masanın altına 40 litre simit taktırdım şamandırayı ayarlattım 40 litrenin tamamını alıyor ama masayı hafif yukarı kaldırdı isede rahatsız etmiyor.
Gönderen: Fitos - Temmuz 28, 2009, 12:58:35 ÖS
bende 2000 crv var lovato var yakıt performans süper hiç sıkıntı yaşamıyorum ve şu an arazide kullanıyorum aracı çok memnunum tabi lpg nin takıldığı yerde önemli işinin ehli olması gerekiyor.masanın altına 40 litre simit taktırdım şamandırayı ayarlattım 40 litrenin tamamını alıyor ama masayı hafif yukarı kaldırdı isede rahatsız etmiyor.

evet montajı yapan yer gerçekten çok önemli...aynı araç ve aynı marka lpg kiti bende de vardı ve sanayiden çıkamıyodum...