TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: honda121 - Temmuz 01, 2009, 05:01:54 ÖS

Başlık: İSTANBUL'DAN MALATYA'YA GİDEN ARKADAŞLAR
Gönderen: honda121 - Temmuz 01, 2009, 05:01:54 ÖS
Arkadaşlar yakın zamanda Malatya ya gitmeyi düşünüyorum. Fakat ilk kez kendi aracım ile karayolunu tercih ederek gidicem. Net ten araştırmalarım ve eş-dost-akraba-yakın çevreden edindiğim bilgilerle az çok fikir sahibi oldum. Fakat siz değerli dostlarımında bilgisini almak istedim. Yakın zamanda gidenler özellikle. Yol güzergahı Ankara- Kayseri - Malatya en cazip olanı imiş. Ankaraya gittik tamamda, Ankaradan sonra kayseri Kayseri tabelası verir mi ? Hangi güzergahı takip etmek lazım. Memleketi Malatya olan arkadaşlar giden-gelen ler tecrübelrini paylaşırlarsa yol hakkında sevinirim. Nerden geçilip nasıl gidilir, en uygun olan yollar. Honda civic 05.es.otm. aracım ile gidicem, umarım başıma bir sorun çıkarmaz. ( Aklımın ucundan dahi geçmiyor gerçi). Sabırla okuyup fikir beyan edip, tecrübelirini paylaşan dostlarıma şimdiden teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: İSTANBUL'DAN MALATYA'YA GİDEN ARKADAŞLAR
Gönderen: Ser-G - Temmuz 09, 2009, 09:22:14 ÖÖ
uzun yola çıkarken aracı bi servise yada bi ustaya göstermek lazım ne olur ne olmaz. Bolu Ankara yolundan  Kırşehir Kayseri Gürün Malatya diye biliyorum Sivaslıyım Sivas Malatya  tarafına çok gittim.

bu arada Malatyanın neresindensin :)
Gönderen: honda121 - Temmuz 17, 2009, 04:07:45 ÖS
uzun yola çıkarken aracı bi servise yada bi ustaya göstermek lazım ne olur ne olmaz. Bolu Ankara yolundan  Kırşehir Kayseri Gürün Malatya diye biliyorum Sivaslıyım Sivas Malatya  tarafına çok gittim.

bu arada Malatyanın neresindensin :)

Yardımın için teşekkürler. memleketten döndüm. Belki gidicek olan arkadaş olur. O yüzden yol güzergahınıda yazmakta fayda var. BOLU-ANKARA-KIRIKKALE-KIRŞEHİR-KAYSERİ-PINARBAŞI-GÜRÜN-DARENDE-MALATYA. Diğer bir güzergah ise yozgat üzerinden sivas kangalı takip ederek hekimhandan malatya ya giriş yapabilirsiniz.
Gönderen: SoNGeNeRaL - Haziran 09, 2011, 07:20:58 ÖS
Selamun aleyküm  kardeş ben  malatyalılıyım  bu kurban  bayramında  gittim bende  honda  accord  var  yolları  çok  süper  yapmışlar. BOLU-ANKARA-KIRIKKALE-KIRŞEHİR-KAYSERİ-PINARBAŞI-gürün  malatya...  yola  gece  2 3  arası  çıkarsan arabayı  bakıma da  götürürsen  rotbalansa  falan  yolda  bas  radar  yok  gündüz  kayserinin  girişine  dikkat  et  kirve  orda  radar  var  %90  herkez  orda  radara  giriyıor. süratı  seviyorsan  sana  tavsiyem  arabayı  rotbalansa  götür  çünkü  biz  giderken  araba140  geçince  camlardan arabanın arkadan  ses  geliyordu  gittik  istanbula  geldik  meğerse  balansı  bozukmuş  ondan  dolayı  yaptırmanı  tavsiye  ederim.