TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: toprakyalin - Mayıs 26, 2009, 11:41:40 ÖS

Başlık: 2005 Model Honda Civic Almak İstiyorum Önerileriniz Lütfen
Gönderen: toprakyalin - Mayıs 26, 2009, 11:41:40 ÖS
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benimde artık honda alma zamanım geldi diye düşünenlerden birisi olarak 2004 - 2005 model makyajlı kasa IES veya ILS almak istiyorum.

Bütçem 19.000TL

Devamlı araştırma içerisindeyim bir tane ILS buldum. Özellikleri:

2005 model ILS, 80000 KM, 1600 cm³, 105 BG (77 KW), Gümüş Gri, Düz Vites, CD-Mp3 Çalar, Elektrikli Cam, ESP, Klima, Park Sensörü, Hidrolik Direksiyon, Merkezi Kilit, Elektrikli Ayna, ABS, Hava Yastiği (Sürücü), Hava Yastiği (Yolcu), Alaşım Jant, Yol Bilgisayarı, Metalik Boya, Direksiyon Ayarı, Far Sensörü, Film Camlar...

19.000TL anlaştık. Araç kazasız, darbesiz.

Not: Kapı kolları siyah, Marşpiyel yok şimdi bu Türk yapımı mı oluyor benim için bir eksisi olur mu?

Sizce bu fiyata alsam mı?

Yoksa siz değerli hondacı arkadaşlarım bana bu fiyata IES veya daha iyi bir özellikte ILS bulabilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler...
Başlık: Ynt: 2005 Model Honda Civic Almak İstiyorum Önerileriniz Lütfen
Gönderen: schauffsen - Mayıs 27, 2009, 10:12:39 ÖÖ
yanlışım varsa düzeltin ama honda civic araçlarda yazdığın sene ki modellerde  IES yada ILS die bir model yok. ES yada LS. Beygir gücü de 110 HP. sanırım kapı kolları siyah ve marşbiyel olmadığına göre Senin almak istediğin araç Japonya'dan gelenlerden yani ithal. Görüntü dışında bir eksisi olduğunu tahmin etmiyorum. fiat olarak bence iyi...
Gönderen: rallier_61 - Mayıs 27, 2009, 02:47:36 ÖS
o araç bence 2005 model civic vtec Ls ve japon üretimi..ils,v.s. gibi yapılan yanlışlıklar ilanı veren kişinin hatası,ayrıca ESP yok o araçta EPS var,ayrıca yol bilgisayarı da yok büyük ihtimalle..darbe kaza yok ama ufak çizik vs. nedenleri öne sürerek birçok parçayı boyatan kişiler var..bence gerekli kontrolleri bilen bir kişiye yaptır..
Gönderen: et302gti - Mayıs 27, 2009, 03:00:41 ÖS
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benimde artık honda alma zamanım geldi diye düşünenlerden birisi olarak 2004 - 2005 model makyajlı kasa IES veya ILS almak istiyorum.

Bütçem 19.000TL

Devamlı araştırma içerisindeyim bir tane ILS buldum. Özellikleri:

2005 model ILS, 80000 KM, 1600 cm³, 105 BG (77 KW), Gümüş Gri, Düz Vites, CD-Mp3 Çalar, Elektrikli Cam, ESP, Klima, Park Sensörü, Hidrolik Direksiyon, Merkezi Kilit, Elektrikli Ayna, ABS, Hava Yastiği (Sürücü), Hava Yastiği (Yolcu), Alaşım Jant, Yol Bilgisayarı, Metalik Boya, Direksiyon Ayarı, Far Sensörü, Film Camlar...

19.000TL anlaştık. Araç kazasız, darbesiz.

Not: Kapı kolları siyah, Marşpiyel yok şimdi bu Türk yapımı mı oluyor benim için bir eksisi olur mu?

Sizce bu fiyata alsam mı?

Yoksa siz değerli hondacı arkadaşlarım bana bu fiyata IES veya daha iyi bir özellikte ILS bulabilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler...

bahsettiğin araç civic ls japon üretimi, aynısı bende var. dediğin gibi marpiyerler yok, kapı kolları boyasız buna ek olarak yarım stepne var. döşeme rengide yerli üretimlere göre farklı..
benim arabamdan hiç bi şikayetim yok ama fırsatın varsa bütceni biraz daha zorla ve es modelini almaya çalış. yol bilgisayarı bu modellerde zaten çok naidr görülen bişey vede yeterli fonksiyonu yok bence gereksiz. ama ben keşke sunroof um olsa diyorum. diğerleri olmasada olur, bikere alıyosun, almışken istediğin özellikleri olsun. benim gibi düşünüyosan mutlaka sunrooflu bi model bul.
aldığın arabayıda test merkezine götürme şansın varsa mutlaka götür, sadece kaporta değil motro içinde adam akıllı bilgisayara girsin, için rahat etsin. alıcan araç şimden hayırlı olsun.
Gönderen: toprakyalin - Mayıs 27, 2009, 05:53:04 ÖS
Ya inanmıyorum arkadaşlar adamla konuştuk akşam üzeri arabayı görmeye gelecem dedim. tamam dedi aradım tam gidiyordum araba satıldı dedi.

çok moralim bozuldu bu fiyata bu araba kaçtı gitti :gulegule

napalım hayırlısı olsun, nasip değilmiş. inşallah sizlerin sayesinde belki ES sini bu fiyatlara buluruz arkadaşlar.

sizleri tanıdığıma sevindim.. araba yerine arkadaş kazanmış oldum.. hepinize teşekkürler.

Gönderen: Sencer_EP2 - Haziran 17, 2009, 12:46:25 ÖS
Hayırlısı artık maalesef oluyor böyle şeyler, istersen bide benimkine bak linkler altta
Gönderen: emre16 - Haziran 17, 2009, 11:31:26 ÖS
güzel araç fiyatı da iyi ama ayrıntılı olarak ustalara baktır biz aldık memnunuz....
Gönderen: et302gti - Haziran 18, 2009, 02:52:24 ÖÖ
sağlık olsun, inşş daha iyisini bulursun...
Gönderen: alkan - Haziran 18, 2009, 08:02:35 ÖÖ
sen bakmaya gidince satıldı fılan demeleri laga luga o arabada hayır yoktur ki öyle demiş 2002 2003 fiyatına veriyo arabayı zaten ıyıykide almamıssın basına iş alırdın hayırlısı
Gönderen: serkansobe - Haziran 18, 2009, 08:20:19 ÖÖ
böylesi daha hayırlı olmuş boşver vardır o arabanın bir hatası. daha düzgün daha iyi araçlar bulursunuz inşallah.