TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: fthezber - Mayıs 10, 2009, 03:58:36 ÖS

Başlık: honda cıvıc sedan hakkında en guvenılır bilgiler lutfen ??
Gönderen: fthezber - Mayıs 10, 2009, 03:58:36 ÖS

selam arkadaslar  2007-2008   honda  cıvıc elegance otm. arac almak ıstıyorum yakıt  hakkında  kesın  bılgıler verırmısınız  ve  bu aracların  eksı  yönlerı  varsa  lütfen  belirtirmısınız  sımdıden  teşk.
Başlık: Ynt: honda cıvıc sedan hakkında en guvenılır bilgiler lutfen ??
Gönderen: couragepapillon - Mayıs 10, 2009, 10:30:49 ÖS
kardeş bir manuel kullanıcısı olarak  söylüyorum diyeceklerimi

çok sakin kullanımda 210 kuruş , deli kullanımda 400 kuruş yakıyor benim aracım.
artı yönlerini biliyorsundur zaten sormamışsın

eksi yönleri boya kalitessi, içeri biraz fazla ses alması.
Gönderen: nadirgoktan - Mayıs 21, 2009, 07:22:35 ÖS
2500-3000 devirde kullan 210-215 yakıyo

yaw vallahi eksi yönünü düşünüyorum yemin ederim bulamadım şu an. ses falan öle çok çok almıyo...
Gönderen: seferad - Mayıs 21, 2009, 08:13:07 ÖS
harika bir motoru var gerçekten bunu kullanırken anlıyorsun içeri o kadarda ses almıyor biraz abartıyorlar bence 6 yıl garantisi devam eden araç almaya bakın zevkli bir araç.(henüz honda civic aracım yok test sürüşü sonucu söylüyorum)
Gönderen: Quantum - Mayıs 21, 2009, 08:18:47 ÖS
otomatik vites te vites değişimini sadece devir saatinden anlayacaksın o kadar söyleyeyim..
4000 devirden sonra da koparsın gidersin!.. :)
Gönderen: firstcevher - Mayıs 21, 2009, 10:02:27 ÖS
Ben elegance otm kullanıyorum 2009 model ;) Sol ayağım zaten nirvanada, sürüş keyfi mükemmel, görsel olarak benide çok fazla olarak tatmin ediyor ;) Bu fiyata alınabilecek en güzel araç ;)

Yakıt olarak ben 300 yakıyorum ortalama genel olarak, ama psikopata bağlarsam 500 e kadar çıkıyor ;) Benzinin litresi 2.70 olduğunda 250kr görmüştüm oda aşmıştım kendimi :D Altınızda bu canavar varken zaten rahat duramıyacaksınız emin olun ;)

Eksi yönlerine gelince : Arkadaşlarında dediği gibi boyamız malesef çok ince, ama yanıltmasın sadece bizim araçlar değil, piyasada artık yeni araçların bazılarında çevreye duyarlı sağlıklı boya diye tanımlanıyor bu ince boyalardan kullanılıyor... Ne derece gerçektir bilinmez ama boya sıkıntı ;) Uzun yolda öndekine fazla yaklaşmayın...

Onun dışında hondanın otomatik şanzumanına sonsuz güvenirim, içiniz rahat olsun, eğer alırsanız motor bakımından falan hiç pişman olmayacaksınız ;) ufak tefek döşeme sıkıntıları çıkıyor ama herkesin başına gelir şeyler değil, onlar çok çok çok istisnai şeyler ;)