TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Organizasyonlar, Buluşmalar, Yarışmalar ve Yayınlar => Geçmiş Buluşmalarımız => Konuyu başlatan: armi - Nisan 20, 2009, 09:00:32 ÖS

Başlık: 18.04.2009 izmir buluşma fotosu...
Gönderen: armi - Nisan 20, 2009, 09:00:32 ÖS
arkadaşlar yıkılmadık ayaktayız 3ncü buluşmamızda ümit ediyorumki izmir canlanır..hakan abim v bn yanlızdık olsun 2 kişide olsak buluşma yapılmıştır..inanın keyifli muhabbetler yaşandı gecede teşekkürler gelen abime ayrıyetten gelmiyen izmirlilere...!!

(http://img519.imageshack.us/img519/5853/sdc10848a.jpg)
Başlık: Ynt: 18.04.2009 izmir buluşma fotosu...
Gönderen: merburvehan - Nisan 20, 2009, 09:09:10 ÖS
Olsun arkadaşım zamanla herşey inan daha güzel olur 2 kişide olsa bu buluşmayı yapmak çok güzel...
Gönderen: armi - Nisan 20, 2009, 09:13:11 ÖS
aynen burhan abi.. zmnla izmir büyür işl..
Gönderen: GhostRider - Nisan 20, 2009, 09:15:36 ÖS
armağan kardeşim, hakan ve senin yüreğine sağlık diyorum. 2 kişi olsun 5 kişi olsun kişi sayısı önemli değil önemli olan yüreği güzel insanların bir çatı altında olması sizde bunu başarıyorsunuz. teşekkür ediyorum ikinizede sevgiyle kalın.
Gönderen: dewir - Nisan 20, 2009, 09:24:02 ÖS
medeni cesaretinizden  dolayı ikinizide tebrik ediyorum ya 2 kişi buluşmamı olurmuş deyipte gitmeyebilirdinizde ama siz gittiniz ve buluşmayı gerçekleştirdiniz ama ben birdahaki  buluşmada çok daha fazla olacağına eminim katılımcıların.

ben kemal beyin iki eli kandada olsa geleceğini düşünüyordum ama beni  uatndırdı :(:(:(:(:(:(

bence herkes şu sözü bilmeli gerçekten çk anlamlı bir söz

DUANLA DOĞMADIMKİ BEDDUANLA ÖLEYİM.......
Gönderen: BLACK ORANGE - Nisan 20, 2009, 10:10:54 ÖS
en kısa sürede sayınızın artması ve eğlenceli buluşmaların başlaması dileğiyle ...
Gönderen: Quantum - Nisan 20, 2009, 11:56:48 ÖS
Hani Kemal Hocam gelmemiş? :))

Biz de Hakan la bu akşam görüştük.. :)
İzmirde olmam sebebi ile kendisi ile İzmir buluşması Volume.2 yaptık :))

Çok keyifli bir akşam geçirdim, çok memnun oldum tanıştığıma Hakan seninle, teşekkürler sohbetin için :)

Armi bir dahakine seninle de görüşeceğiz umarım :)
Gönderen: CioBassWorLd - Nisan 21, 2009, 12:14:28 ÖÖ
kanka bende gelicektim ama ne yalan söliim balçova bana cok uzak bide 18inde dısarı cıktım otomatıkman :)
Gönderen: firstcevher - Nisan 21, 2009, 12:35:07 ÖÖ
sohbet güzel olsun varsın iki kişi olsun ;) kazanılan bir dostluk bir dostluktur... nicelerine ermek dileğiyle ;)
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Nisan 21, 2009, 01:10:07 ÖÖ
Ayagınıza muhabbetinize sağlık ;)
Gönderen: Kemall - Nisan 21, 2009, 01:28:19 ÖÖ
medeni cesaretinizden  dolayı ikinizide tebrik ediyorum ya 2 kişi buluşmamı olurmuş deyipte gitmeyebilirdinizde ama siz gittiniz ve buluşmayı gerçekleştirdiniz ama ben birdahaki  buluşmada çok daha fazla olacağına eminim katılımcıların.

ben kemal beyin iki eli kandada olsa geleceğini düşünüyordum ama beni  uatndırdı :(:(:(:(:(:(

Gelmeyi çok istiyordum; ama daha öncede açıkladım, sayı az olunca içim burkuluyor, aslında armiyi eleştirmek istemiyorum ama sanki zamanlama ve yar konusu farklı olsa veya tartışmaya açılsa katılım daha çok olabilirdi gibime geliyor, pazar günü mesela bi piknik şeklinde düzenlenseyidi, millet eşini dostunu ailesini alıp gelir kalabalık oluşurdu, olmadık markaların buluşmasında bile 8-10 araba katılıyor, .. ne diyeyim valla; inşallah zamanla çoğalır sayı
Gönderen: dewir - Nisan 21, 2009, 01:55:32 ÖÖ
valla kemal bey bu pazar olayı daha öncede tartışılmış sanırım dikkat ettiyseniz buluşmalar özel bir durum olmadıkça c.tesi akşamları oluyo özellikle şehir içindeki bölgesel buluşmalar pazar günü buluşma yapılırsa adamın diyeceği tekşey amaaannn bir pazarım var onuda bu iş için harcayamam yatacam ben dinlenmeye ihtiyacım var
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:13:57 ÖÖ
arkadaşlar yıkılmadık ayaktayız 3ncü buluşmamızda ümit ediyorumki izmir canlanır..hakan abim v bn yanlızdık olsun 2 kişide olsak buluşma yapılmıştır..inanın keyifli muhabbetler yaşandı gecede teşekkürler gelen abime ayrıyetten gelmiyen izmirlilere...!!

(http://img519.imageshack.us/img519/5853/sdc10848a.jpg)
bencede herşey çok keyifliydi,bende sana teşekkür ederim herşey için...napalım armi emeksiz yemek olmuyoo..kolay hiç birşey yok zaten,birde şöyle düşünmek lazım,thtye üye olan herkes gelecek diye birşey yok,kimisi sitede forum boyutunda kalmakta isteyebilir,saygı duymak gerekir.Eeee üçüncüye,nerede yine ikimiz buluşucağız :D
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:17:20 ÖÖ
armağan kardeşim, hakan ve senin yüreğine sağlık diyorum. 2 kişi olsun 5 kişi olsun kişi sayısı önemli değil önemli olan yüreği güzel insanların bir çatı altında olması sizde bunu başarıyorsunuz. teşekkür ediyorum ikinizede sevgiyle kalın.
saol dostum çok ama çok teşekkür ederim.
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:25:52 ÖÖ

Saol dostum,çok teşekkürler duygu,düşünceleriniz için.Valla bide arabasız buruk gittim,araba serviste!Bi baktım armi kardeşim sisleride yakmış gelio,şekilli şekilli ;) bütün burukluğum gitti.
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:28:05 ÖÖ
en kısa sürede sayınızın artması ve eğlenceli buluşmaların başlaması dileğiyle ...
saol,dostum teşekkürler...
Gönderen: dewir - Nisan 21, 2009, 02:29:51 ÖÖ

Saol dostum,çok teşekkürler duygu,düşünceleriniz için.Valla bide arabasız buruk gittim,araba serviste!Bi baktım armi kardeşim sisleride yakmış gelio,şekilli şekilli ;) bütün burukluğum gitti.

bütün şekiller sizinle olur inşallah herşey gönlünüzce olsun bence bu emekleriniz karşılıksız kalmaz katılımlara olacak artışla emeklerinizin karşılığını alacaksınız tabi katılımcılarda sizlerin dostluğunuzu kazanacak
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:33:49 ÖÖ

Çok keyifli bir akşam geçirdim, çok memnun oldum tanıştığıma Hakan seninle, teşekkürler sohbetin için :)

baba muhabbet güzel olduda,ama mono oldu :D abi hep ben konuştum,çenem düştü seni esir aldım valla :) birde bunu evde anlattım vah zavallı quantum vah dediler :D
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:37:35 ÖÖ
sohbet güzel olsun varsın iki kişi olsun ;) kazanılan bir dostluk bir dostluktur... nicelerine ermek dileğiyle ;)
ii dileklerin için teşekkürler saol dostum...
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 02:39:15 ÖÖ
Ayagınıza muhabbetinize sağlık ;)
teşekkürler,saolun...
Gönderen: mturk78 - Nisan 21, 2009, 07:41:35 ÖÖ
Ayağınıza sağlık.2 kişi demeyip buluşmuşsunuz süper olmuş.Bence en bomba buluşma sizinki kimse bunu yapamaz.Dosluk ve muhabbetiniz daim olsun inşallah.
Gönderen: neco - Nisan 21, 2009, 08:01:58 ÖÖ
2 Kişi dahil olsa en isiini yapmısınız ve beraber olmanız en iyisi diyebilirim. Özel nedenlerden dolayı gelemedim gerçi henüz bir hondam yok ama izmirde cok kosturuyorum bir dahaki bulusmaya büyük katkılarda inş. bulunacağım ve arkadaslarımla beraber sizlerle olacağım tekrardan daha ii buluşmalara diyelim ;)
Gönderen: RaMsEs - Nisan 21, 2009, 08:54:41 ÖÖ
Kimse keyfinizi bozmasın.Kişi sayısı artacaktır bundan eminim..Kemal Bey'in kişi az diye üzülüp gitmemesini saçma buluyorum..Aksine DESTEK  olmasını beklerdim..İkinizin de emeğine ve ayağına sağlık..
Gönderen: bashcantlee - Nisan 21, 2009, 09:02:42 ÖÖ
Katılanların ayağına sağlık.. İzmir de Honda çok gördüm.. sayınızın artacağından hiç kuşkum yok.. güzel beraber günlere İzmir...
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 09:03:01 ÖÖ
Ayağınıza sağlık.2 kişi demeyip buluşmuşsunuz süper olmuş.Bence en bomba buluşma sizinki kimse bunu yapamaz.Dosluk ve muhabbetiniz daim olsun inşallah.
eyvalla,dostum saolasın.valla Quantumun dediği gibi Volume.2 bile yaptık :D
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 09:07:05 ÖÖ
2 Kişi dahil olsa en isiini yapmısınız ve beraber olmanız en iyisi diyebilirim. Özel nedenlerden dolayı gelemedim gerçi henüz bir hondam yok ama izmirde cok kosturuyorum bir dahaki bulusmaya büyük katkılarda inş. bulunacağım ve arkadaslarımla beraber sizlerle olacağım tekrardan daha ii buluşmalara diyelim ;)
eyvalla neco saolasın kardeşim düşüncelerin için,inşaallah en kısa bir zamanda honda sahibi olursun,eee artık bi dahaki buluşmada görüşmek üzere diyelim...
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 09:08:25 ÖÖ
Kimse keyfinizi bozmasın.Kişi sayısı artacaktır bundan eminim..Kemal Bey'in kişi az diye üzülüp gitmemesini saçma buluyorum..Aksine DESTEK  olmasını beklerdim..İkinizin de emeğine ve ayağına sağlık..
saol dostum teşekkürler,allah razı olsun
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 09:15:25 ÖÖ
Katılanların ayağına sağlık.. İzmir de Honda çok gördüm.. sayınızın artacağından hiç kuşkum yok.. güzel beraber günlere İzmir...
saol dostum teşekkürler,dediin gibi izmir trafiği sanki sadece hondalarla akıyo,ama işte...
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 21, 2009, 09:31:26 ÖÖ
Bir anekdot,Armi dediki:abi istanbula gittim,arabamda THT'nin logosu var diye trafikteki arabalardan korna ile hep merhaba aldım hep kıyak yaptılar yol verdiler..Vee bende dedimki;1 hafta önce izmirde bir honda trafikte üzerime sürdü,kendimi iice sağa atıp canımı zor kurtardım..
BU DA BÖYLE BİŞİ!!!
Gönderen: fikito - Nisan 21, 2009, 03:41:30 ÖS
>=ok >=ok >=ok >=ok >=ok
Gönderen: sinem - Nisan 21, 2009, 03:44:28 ÖS
grcktn helal olsn ıkı kısı bulusması bnce gayet gusel olms daha rahat takılmısınızdır ama kalablık ortmda baska oluo tabı ama ıns kısa surede sayınız artar toplu sekıldede gorurus bu karelerı ıns..
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:19:13 ÖS
evet dostlar 2 kişisde olsa izmir buluşmamızı yaptık gerçekten çokkkk keyifli oldu ben gelemeyen arkadaşalrıma kızmıorum eet ceetsi günüydü haklısınız ama hafta içi herkes çalışıo o yuzden ya cuma ya da ctesi gecesi 1-2 saat ayırıcaz artık..
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:23:23 ÖS

Gelmeyi çok istiyordum; ama daha öncede açıkladım, sayı az olunca içim burkuluyor, aslında armiyi eleştirmek istemiyorum ama sanki zamanlama ve yar konusu farklı olsa veya tartışmaya açılsa katılım daha çok olabilirdi gibime geliyor, pazar günü mesela bi piknik şeklinde düzenlenseyidi, millet eşini dostunu ailesini alıp gelir kalabalık oluşurdu, olmadık markaların buluşmasında bile 8-10 araba katılıyor, .. ne diyeyim valla; inşallah zamanla çoğalır sayı

kemal bey amcacığım sana ilk başta saygılarımı 1 zarfa koyup iletiyorum...
biz tht olarak dier markalara bakmıoruz onlar istediklerini istedikleri kadar araçla sayıyla yapabilirler bnde bikiyorum hafta sonuna denk getirmeyi bnde çok istiyorum pazar günü abilerim ile eşleriyle hep beraber piknik yapıp eğlenip dertleşip muhabet etmeyi... ilk başta tanışıp o tür büyük güzel 1 organizasyon yaparız die düşünüyorum.
ilk baştan haydi izmir pikniğe dersek inanın gelen olmaz insaını gözünde büyür o piknik olayı.....
3ncü buluşmamıza artık ister gelirsiniz isterseniz gelmez sadece forumda aktif olursunuz...

saygıda kusur ettiysem tüm tht'den öüz dilerim...
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:24:13 ÖS

işl abi 1 dahaki sefere..
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:24:49 ÖS

bncede murat abi...saolasın
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:25:26 ÖS

allah razı olsun barış abim...
Gönderen: armi - Nisan 21, 2009, 10:26:25 ÖS
tüm arkadaşlara teşekkür edrim düşüncelerini paylaştıkları için 1dahaki buluşmada biliyorumki +1 var oda hakan abim...
Gönderen: SİLVERWOLF - Nisan 28, 2009, 09:26:40 ÖÖ
Kişi sayısı önemli değil.Sizi organizasyona sadık kaldığınız için kutluyorum.
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 28, 2009, 09:36:28 ÖÖ
Kişi sayısı önemli değil.Sizi organizasyona sadık kaldığınız için kutluyorum.
saol dostum teşekkürler,maşaallah araban gözüme takıldı imzadaki,güzelmiş tekrar maaşallah..
Gönderen: apr_35bucuk - Nisan 28, 2009, 10:52:33 ÖÖ
arkadaşlar söylediklerimi kesinlikle yanlış anlamayın . ben bir izmirli hondacı olarak izmirin toplanmama sebebini biliyorum . izmir in kendi bünyesinde honda35  diye sitesi var çoğu orda toplanıyo. ama bu geçerli bi sebep değil honda 35 in buluşmaları full oluyo neden derseniz adamlar cuma geceleri yapıyolar ortamları takip ediyolar forumun otoparkta toplanıyolar urla otobanın yakınlarında toplanıyolar ve her toplantıları drag rolling le yani fullatraksiyonla geçiyo . bu yüzden bence bizim toplantılarımızda bir yerde oturup muhabbet etmektense araçlarımızla birlikte bütün araçların toplu olarak katıldığı küçük çaplı tuning toplantılarında toplanmamız . mesela geçenlerde forumun bahçesinde o bahsettiğim sitede vardı yaklaşık 30 tane full mod lu honda vardı çok hoşuma gitmişti.

saygılar söylediklerim kesinllikle yanlış anlaşılmasın herşey izmir için   
Gönderen: Quantum - Nisan 28, 2009, 11:18:51 ÖÖ
toplantı için roll ya da drag a gerek yok.. İnsanın içinde olması lazım..

Eğer sırf bu yüzden toplantılara gidiliyorsa, tanışmaktan çok dertleri roll ise drag ise, amaç insanlarla tanışmak değilse zaten o kişiler gelmesin toplantılara..

Amaç drag ya da roll yapmaktan öte tanışmak sohbet etmektir..

Ankara ve İstanbuldaki toplantıların hiç birisinde bu tip İLLEGAL şeyler yapılmıyor..

Her buluşmaya da 50 den aşağı kişi gitmiyor.. Sohbet edilip belki bişeyler yeniliyor içiliyor, sonra nasıl efendi efendi gidildi ise, yine aynı şekilde dönülüyor..

Neden??

İnsanlar çuvaldızı biraz kendilerine de batırmalı..

İzmire selamlar..
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 28, 2009, 11:23:15 ÖÖ
arkadaşlar söylediklerimi kesinlikle yanlış anlamayın . ben bir izmirli hondacı olarak izmirin toplanmama sebebini biliyorum . izmir in kendi bünyesinde honda35  diye sitesi var çoğu orda toplanıyo. ama bu geçerli bi sebep değil honda 35 in buluşmaları full oluyo neden derseniz adamlar cuma geceleri yapıyolar ortamları takip ediyolar forumun otoparkta toplanıyolar urla otobanın yakınlarında toplanıyolar ve her toplantıları drag rolling le yani fullatraksiyonla geçiyo . bu yüzden bence bizim toplantılarımızda bir yerde oturup muhabbet etmektense araçlarımızla birlikte bütün araçların toplu olarak katıldığı küçük çaplı tuning toplantılarında toplanmamız . mesela geçenlerde forumun bahçesinde o bahsettiğim sitede vardı yaklaşık 30 tane full mod lu honda vardı çok hoşuma gitmişti.

+1 bende daa önce oraya üyeydim,arkadaşlarım var.söylediklerinin altına noktasına kadar aynen imzamı atıyorum.bi kere dynonight yapmışlardı bende gitmiştim,dediin gibi ful modlu bi sürü araba gelmişti(tahminimce en az 40-50 araba vardı,çift turbolular falan)dediin gibi izmirde bu yüzden thtnin işi zor ama olsun.ben thtliyim ve sonuna kadarda arminin thtnin yanındayım ve elimden gelenide yapıcam..sana katılıyorum apr_35bucuk,dooru teşhis..
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 28, 2009, 11:27:07 ÖÖ

+1 bende daa önce oraya üyeydim,arkadaşlarım var.söylediklerinin altına noktasına kadar aynen imzamı atıyorum.bi kere dynonight yapmışlardı bende gitmiştim,dediin gibi ful modlu bi sürü araba gelmişti(tahminimce en az 40-50 araba vardı,çift turbolular falan)dediin gibi izmirde bu yüzden thtnin işi zor ama olsun.ben thtliyim ve sonuna kadarda arminin thtnin yanındayım ve elimden gelenide yapıcam..sana katılıyorum apr_35bucuk,dooru teşhis..
Quantumun yazdıklarınada katılmamak mümkün deil tabiii...
Gönderen: apr_35bucuk - Nisan 28, 2009, 05:27:56 ÖS
ama yine sataşmak anlamında demiyorum . illegal işler yapılmıyo demiş arkadaşımız ama zaten yaptığımız modifiye vb şeyler yani kısacası yakalandığımız bu hastalık bizim yasalarımıza göre suç değil mi(en azından polisler tarafından .) eğer bizde tuning toplantılarında  iki eksoz öttürmüceksek kullanmayalım bu araçları . sanki herkes pistlerde basarak kendini tatmin ediyo . yanlış söylüyosam uyarın arkadaşlar .
Gönderen: apr_35bucuk - Nisan 28, 2009, 05:30:12 ÖS
birde diğer arkadaşlar izmir de modifiye ortamı yok sanmasınlar .her cuma cumartesi gecesi tuning fuarı tadında geçiyo
Gönderen: apr_35bucuk - Nisan 28, 2009, 05:33:40 ÖS
evet
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 28, 2009, 06:00:28 ÖS
Bir anekdot,Armi dediki:abi istanbula gittim,arabamda THT'nin logosu var diye trafikteki arabalardan korna ile hep merhaba aldım hep kıyak yaptılar yol verdiler..Vee bende dedimki;1 hafta önce izmirde bir honda trafikte üzerime sürdü,kendimi iice sağa atıp canımı zor kurtardım..
BU DA BÖYLE BİŞİ!!!

Kendini ve arabanı tanıtırsan bende aynı şeyi yapacam >%6rol
merak etme hocam polise verdiim ifadede üstüme süren şüpheli arabalar arasında senin plakanda var :D
Gönderen: HAKAN739 - Nisan 28, 2009, 06:06:18 ÖS
BU DA BÖYLE BİŞİ!!!

Kendini ve arabanı tanıtırsan bende aynı şeyi yapacam >%6rol
merak etme hocam polise verdiim ifadede üstüme süren şüpheli arabalar arasında senin plakanda var :D
Kemall hocam ayrıca sizi burayada bekleriz :D
http://www.teamhondaturkey.com/forum/sohbet_off_topic/yas_35_yolun_yarisiysayolun_diger_yarisindaki_hondacilari_bi_gorelim-t25517.0.html
Gönderen: armi - Nisan 28, 2009, 06:16:20 ÖS
vala tüm arkadaşlara abilerime teşekkür ediyorum beni honda35 vea dier siteler ilgilendirmiyor..
biz tht olarak ne roll nede kalmkış organizesi yapmıyıcaz eer bn izmir temsilcisiysem bu olmayacaktır .
roll vea kalkış istiyen arkadaşlar körfeze gitseydiler.
bnm organizasyonlarım tanışma sohbet ile başlayıp gece ne gösterirse o şekilde dewam edecektir.(illegal olamaz)
istiyen özgür olup istediği sitenin organizasyonuna gider...

arkadaşlar lüfen site içerisinde iğneliyici mesajlar yazmayalım..

saygılar..!!
Gönderen: dewir - Nisan 28, 2009, 10:28:48 ÖS
ama yine sataşmak anlamında demiyorum . illegal işler yapılmıyo demiş arkadaşımız ama zaten yaptığımız modifiye vb şeyler yani kısacası yakalandığımız bu hastalık bizim yasalarımıza göre suç değil mi(en azından polisler tarafından .) eğer bizde tuning toplantılarında  iki eksoz öttürmüceksek kullanmayalım bu araçları . sanki herkes pistlerde basarak kendini tatmin ediyo . yanlış söylüyosam uyarın arkadaşlar .

arkadaşım iyi güzel söylüyosun burdakilerde biz roll veya gazlama olaylarına giriyor elbet ama bunu buluşmalarda THT çatısı altında değilde  daha çok fevri olarak yapıyorlar buna bende dahil unutmaki bu tip buluşmalarda insanların gözü hep üzerimizde ve böyle kötü şeylerle akıllarda kalmak istemeyiz yoksa burdaki üyelere gazlamak yasaklanmadı yani o senin dediğin ortamlarda içkide serbesttir şimdi ?????
Gönderen: Kemall - Nisan 28, 2009, 11:20:00 ÖS
yaşasıın egzos öttürmek >=ok :seytani
Gönderen: Quantum - Nisan 28, 2009, 11:47:55 ÖS

modifiye yapmak illegal demedim ki ben.. :)

trafiğe açık alanlarda "site buluşması" adı altında yapılan organizasyonlarda yapılan drag ve roll lerden bahsediyorum.. Bu legal midir?

İstediğin yerde istediğin kişiler ile şahsi olarak buluşup istediğini yapabilirsin.. ister gazla ister öttür ister katılım.. ama site çatısı altında bir organizasyon ise bu, kişileri aşıyor site işin içine giriyor..

THT ile diğer sitelerin organizasyon ya da etkinlik tanımları farklıdır, o farklı bir konu.. Ama THT de bu şekilde.. Farklı beklentileri olan arkadaşlar için üzgünüm..
Gönderen: armi - Nisan 29, 2009, 12:01:05 ÖÖ
lütfen arkadaşlar burası izmir toplantı fotoları bölümü bırakın tartışmayı özür diliyorum hepinizden
Gönderen: armi - Nisan 29, 2009, 12:04:26 ÖÖ
yaşasıın egzos öttürmek >=ok :seytani

kemal amcacım bu n demek oluo sanırım çıkıntılık oluo tabiri caizse..
lütfen etme eyleme böyle mesajlar...
düşüncelerin kendine kalsın bu topikte yapma çıkııntılık lütfen barii saygısızlık derecesine sokma armiyi
teşekkür ederim saygı duyduğun için..

armi
saygılar..
Gönderen: armi - Nisan 29, 2009, 12:05:15 ÖÖ
vala tüm arkadaşlara abilerime teşekkür ediyorum beni honda35 vea dier siteler ilgilendirmiyor..
biz tht olarak ne roll nede kalmkış organizesi yapmıyıcaz eer bn izmir temsilcisiysem bu olmayacaktır .
bnm organizasyonlarım tanışma sohbet ile başlayıp gece ne gösterirse o şekilde dewam edecektir.(illegal olamaz)

saygılar..!!

güncel konu
Gönderen: dewir - Nisan 29, 2009, 12:12:13 ÖÖ
lütfen arkadaşlar burası izmir toplantı fotoları bölümü bırakın tartışmayı özür diliyorum hepinizden

pardon armi ben yopiği yanlış görmüşüm kusura bakma
Gönderen: armi - Nisan 29, 2009, 12:37:35 ÖÖ

pardon armi ben yopiği yanlış görmüşüm kusura bakma

sende problem yok barış abi konuyu roll ve kalkışa çeviren arkadaşlar var sürekli tekrar yeniliyorum istiyem roll ve kalkış yapan sitelre yönelir ve gidr kalkar ve roll yapar isterse 1 saatte isterse 10 gün önceden planlar ama bn tht olarak kesinlikle yokum bu tür olaylara haa araban vardır tam kalkışlık zaten kendini isbat etmeye gerek yoktur biiyosundur zaten o gücü anlatmak istediğim izmiri rooll v kalkış için toplamamak tht forum olarak muhabbet ve yardımlaöa olarak toplamak
Gönderen: GhostRider - Mayıs 02, 2009, 10:56:49 ÖS

saygılar..!!

bukadar olgun ve duyarlı düşüncede olduğun için seni yürekten tebrik ediyorum kardeşim. inş bir gün senin yaptığın izmir organizasyonuna burdanda geleceğiz. yolun açık olsun. seni seviyoruz.
Gönderen: aviator35 - Mayıs 03, 2009, 01:02:57 ÖS
buluşmalar izmir grubunda yayılmıyor sanırım? ben duysam gelirdim...
Gönderen: armi - Mayıs 04, 2009, 04:33:32 ÖS
buluşmalar izmir grubunda yayılmıyor sanırım? ben duysam gelirdim...

buluşmalar
http://www.teamhondaturkey.com/forum/organizasyonlar_bulusmalar_yarismalar_ve_yayinlar-b127.0/

bu sayfda yayınlanıor arkadaşlar.. ama izmir grubundada yayınlarım...
Gönderen: armi - Mayıs 04, 2009, 04:34:21 ÖS

saygılar..!!

bukadar olgun ve duyarlı düşüncede olduğun için seni yürekten tebrik ediyorum kardeşim. inş bir gün senin yaptığın izmir organizasyonuna burdanda geleceğiz. yolun açık olsun. seni seviyoruz.

saolasın abi işl izmirede beklio olucam thtyi..