TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Honda Hakkında => Konuyu başlatan: coctail_34 - Nisan 02, 2009, 08:07:29 ÖS

Başlık: honda otv indirmli fiyatla kaç araç sattıda ustune 2.600 tl zam yapabılıoo??
Gönderen: coctail_34 - Nisan 02, 2009, 08:07:29 ÖS
[color=black]Arkadaşlar ben 2009 model Honda Civic 1.6 Dream model arac için 21.03.2009 tarihinde GOP Honda Plazada arac talep formu doldurdum.Bana zam yapılacağı bilgisi verildi ve bu oranın maksimium 1000 tl cıvarında olacağı söylenildi.Yeni uygulanan fiyatlar aracın 35.500 tl olduğunu ve 2.600 tl zam yapıldığını gösteriyor.Hondanın müşteri memnuniyetini bu şekilde yalan dolan bilgi vererek sağlayamayacağını sizde biliyorsunuz.Ayrıca 16 Mart tarihinde yapılan otv infirimli fiyatla kaç adet araç satıldıda tekrar bu zammı yapıyorlar.16 Mart tarihinden bu yana ellerinde araç olmadığını soyleyerek zam yaparak prim yapma amaclarını açık açık söylemeyereki milleti kandırıyorlar.Size bir sorum daha var 32.900 tl. olan otv indirimli Civic Dream model aractan bu fiyatla 1 tane dahi satmayan honda kalkmış tekrar zam yapıyor.Eğer satmış olsa almak için ilk gidenlerden biri olan ben niye alamadım.Amaç belli Stoklar beklesin bizde 3 senedir alamadığız karı alalım.Kimseyi milletin düşündüğü yok.Benim derdim yapılan 2.600 zam diil yalan yanlış bilgi verilmesi ve ellerinde olan stoğun bekletilmesi.Otvden 1 gun once var olan araç 1 gün sora kayboluyor..Artık yorum size kalmış......[/color]
Başlık: Ynt: honda otv indirmli fiyatla kaç araç sattıda ustune 2.600 tl zam yapabılıoo??
Gönderen: recepyuksel - Nisan 03, 2009, 12:44:10 ÖÖ
Arkadaşım söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.

Aynı problemi bende yaşadım.

Yazıklar olsun bizi keriz ve salak yerine koyan zihniyete....
Başlık: Ynt: honda otv indirmli fiyatla kaç araç sattıda ustune 2.600 tl zam yapabılıoo??
Gönderen: ilkeronat - Nisan 03, 2009, 06:25:06 ÖÖ
devletin yaptigi indirim onlarin cebine gidiyor.
Gönderen: altunparmak - Nisan 03, 2009, 09:13:56 ÖÖ
aslında bu mantıktaki kuruluşlara para kazandırmamak lazım ama..