TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Karşılaştırmalar => Konuyu başlatan: fikito - Mart 07, 2009, 05:16:21 ÖS

Başlık: vti mı? del sol vti mı ?
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 05:16:21 ÖS
arkadaşlar bu iki aracı viraj,performans,konfor vs. olarak degerlidirmisiniz? del sol gerçekten tavandan su alıyor mu?? yazın ehliyet alıcam ve öss ye giricem inşallah sonrasında bu iki araçtan birini seçicem.... teşekürler :)
Başlık: Ynt: vti mı? del sol vti mı ?
Gönderen: firstcevher - Mart 07, 2009, 05:19:22 ÖS
kardeşim ikiside tatlı araç, ama bana sorarsan VTİ akarrr,,, ;)
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 05:23:00 ÖS
abi evet herkez vti daha iyi gidiyor diyor ama mesala del solda üstü açılıyor fiyatı daha uygun ve içini daha çok begendim...ama vti da çok tatlı sunroof filan var...
Gönderen: poşetçay - Mart 07, 2009, 05:54:51 ÖS
del-sol 150 hp şanzıman vti kadar başarılı deil ve 1200kg
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 05:57:48 ÖS
volkan abim herkes 160 yazıyor bende öyle sanıyordum teşekürler sağol... o zaman vti daha agır basıyor...
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 08:01:15 ÖS
gözümü deniz abinin vtec'e veya serkan abinin vtec'e diktim :D
Gönderen: tuner zafer - Mart 07, 2009, 09:25:02 ÖS
gözümü deniz abinin vtec'e veya serkan abinin vtec'e diktim :D
oyarım seni :D  serkanın vtec i aklından bile geçirme :D o vtec ya benim yada hurdalığın :D

hb vti iyidir ;) genç arabası senin gibi :D  bide slivridekine bak derim ben ;)
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 09:36:06 ÖS
abim 25 temmuzdan önce almam ehliyete o zaman başvurucam tamam abi serkan abinin arabadan vazgeçtim ama deniz abinin araba benim :D
Gönderen: tuner zafer - Mart 07, 2009, 09:41:09 ÖS
abim 25 temmuzdan önce almam ehliyete o zaman başvurucam tamam abi serkan abinin arabadan vazgeçtim ama deniz abinin araba benim :D
inşallah alırsın ehliyeti ;) denizin vtı bide sahibindende slivrideki hb vtec a bak derim ben ;)
Gönderen: fikito - Mart 07, 2009, 09:45:57 ÖS
tamam abi bakarım :) sagol :)
Gönderen: turbovts2 - Mart 08, 2009, 01:48:42 ÖS
motor, şanzıman ve yuruyenleri ıkı aracında aynı... Aralarında kg olarak fark varmı bılmıyorum ama max 50 60 olacagını tahmın edıyorum... Gorsel mod. parcları pek olmaması, ıkı kısılık olması ve bır kac yas daha yaslı olması dısında bı dezavantajı yok delsolun... Ancak bu yazdıklarımda vtı'ı tercıh etmek ıcın yeterde artar...
Gönderen: fikito - Mart 08, 2009, 03:14:08 ÖS
yaa aslında del solun benim için artısı üstü açılması ve içiydi ama su alıyorr filan diyorlar ondan del soldan sogudum artık hb vtec istiyorum inşallah...
Gönderen: 34 DF 9999 - Mart 09, 2009, 12:08:15 ÖÖ
hadi hayırlısı bakalım hangısı varsa kısmetınde onu alderım sonucta araban atakoyun gobegınde yolun ortasında duracak,neyse şaka bı yana hayırlısı furkan,bence serkanın vteci al sen zafer çıldırsın plaka falan denıyordu zamanında ama gorucez artık..
Gönderen: MeRtCan - Mart 09, 2009, 02:30:44 ÖÖ
delson 2 kişilik ve compact bir araba
performans bakımından vti dan daha kotu bir teknolojiye sahip sanzıman vs gibi...
vti  hem spor hem konforlu hemde rahatca 4 kisi binilebilecek bir arac
ama tabı fıyat bakımından delson daha uygun.
Gönderen: novalgine22 - Mart 09, 2009, 10:11:15 ÖÖ
vti al kardesimm...sana o yakısırrr:)
Gönderen: VTEC - Mart 09, 2009, 10:21:16 ÖÖ
Aracım şuan satılık değil Kardeşim ama Temmuzdan sonrası için olabılır ;)
Gönderen: tuner zafer - Mart 09, 2009, 10:56:31 ÖÖ
hadi hayırlısı bakalım hangısı varsa kısmetınde onu alderım sonucta araban atakoyun gobegınde yolun ortasında duracak,neyse şaka bı yana hayırlısı furkan,bence serkanın vteci al sen zafer çıldırsın plaka falan denıyordu zamanında ama gorucez artık..
erkan abim millete gaz verip durma :D  serkanın vtec temiz kim alırsa hayırlısı olsun diyelim ;)  benim plaka birgün bi arabada olucak ama şahindemi olur yoksa hondada mı olur onu bilmiyorum :D

Gönderen: fikito - Mart 10, 2009, 02:07:53 ÖS
sagolun iyi dilekleriniz için inşallah bir vti istiyorum ama önce şu önümde kalan 90 gün boyunca ders çalışmam gerekiyor...:(  inşallah deniz abim şaka maka denk gelirse inşallah senin aracını almak isterim :) erkan abim yok ben hb istiyorum zaten zafer abime bıraktım onu :) :) inşallah anlaşırlarda alır zafer abi :) erkan abi bu arada görüşelim yaa abim yurt dışında araba pazara kadar bendede :D :D 
Gönderen: HoNdA TyPe_R - Mart 10, 2009, 02:12:09 ÖS
vti vti vti baska ne olabiir furkanim typer bir adim daha yaklasmis olursun ama ilk once derslerin araba isi cok kolay hep beraber temiz bir vti buluruz sana merak etme ;D
Gönderen: fikito - Mart 10, 2009, 02:16:17 ÖS
sagol yılmaz abim inşallah :) hayali bile o kadar güzel ki şuan sırıtıyorum :D
Gönderen: 34 DF 9999 - Mart 10, 2009, 07:49:57 ÖS
aynen yılmaza katılıyorum ılk once ders sonra araba sana buluruz bır tane beygır temızlerınden ayıp ettın.ya zafer burda gaza getırmek ıyı oluyo mılleti ne yapayım ama sende ınşallah temız bır yavru bulursun kendıne hayırlısıyla...
Gönderen: Cumhur - Mart 10, 2009, 08:00:24 ÖS
Furkanım hayırlı olsn ilk önce :) Sana VTİ gider ;) hem sportif hem hızlı hemde HONDA :) inaşşal bende bi vti istiyorum ama 3 sene sonra kalırmı bilemem :) bir an önce alsan iyi olur çünkü soyu tükeniyor ve sende cok iyi bakıcağın için sayılı vti lardan olur :)
Gönderen: fikito - Mart 10, 2009, 08:04:00 ÖS
inşallah cumhurum inşallah... allah hepimize kısmet etsin inşallah :)

erkan abim 90 gün kaldı zaten 90 gün çalışalım artık sonrası kısmet... :)
Gönderen: poşetçay - Mart 10, 2009, 11:25:52 ÖS
motor, şanzıman ve yuruyenleri ıkı aracında aynı... Aralarında kg olarak fark varmı bılmıyorum ama max 50 60 olacagını tahmın edıyorum... Gorsel mod. parcları pek olmaması, ıkı kısılık olması ve bır kac yas daha yaslı olması dısında bı dezavantajı yok delsolun... Ancak bu yazdıklarımda vtı'ı tercıh etmek ıcın yeterde artar...
bunu neye dayanarak yazdını bide açıklarsan çok sewinirim bizideaydınlatmış olursun
Gönderen: ROLL KİNG - Mart 10, 2009, 11:32:09 ÖS
vti vti vti
Gönderen: mechanicer - Mart 10, 2009, 11:35:35 ÖS
vti.....
Gönderen: poşetçay - Mart 11, 2009, 10:08:09 ÖÖ
vti.. vtii...
Gönderen: benimde_vtim_olcak - Mart 11, 2009, 06:30:49 ÖS
abi bende istiorm vti offf :D siyahh ama simsiyah.. camlar filmli orj jantlar... ooffff ooffff
Gönderen: serkansobe - Mart 12, 2009, 06:55:05 ÖS
kesinlikle vti ama bodykit düşünürsen delsol derim
Gönderen: gknnn - Ağustos 25, 2009, 02:23:22 ÖÖ
vti sni acar ama delsol herseı ytr ona bıde cıvıc yuzunu koyarsan tek olursun alemde ama guc ıstıosan tabıkı vti
Gönderen: emirhan ışık - Ağustos 25, 2009, 02:52:59 ÖS
vti vti vti abim  >=ok
Gönderen: mali - Ağustos 25, 2009, 04:06:03 ÖS
vti...