TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: HONDA - Kasım 24, 2005, 09:28:10 ÖÖ

Başlık: California'da ayıları "trafik canavarından" koruma
Gönderen: HONDA - Kasım 24, 2005, 09:28:10 ÖÖ
ABD'nin güneyindeki California eyaleti sınırlarında bulunan bir ulusal park, çok sayıda aracın bölgede yaşayan ayılara çarpıp ölümüne yol açmasının ardından, ayıların güvenliğiyle ilgili bir kampanya başlattı.
Kampanya kapsamında, San Francisco yakınlarındaki ulusal park civarına, aşırı hız yapan sürücüleri, tehlikelere karşı uyaran tabelalar yerleştirildi.
Park yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, parkın ortasından geçen karayolunda her yıl birçok ayı, geyik ve başka hayvanın kazalarda öldüğüne dikkat çekilirken, sürücülerin hız sınırlamalarına uymaları halinde bu kazaların pek çoğunun önlenebileceğine işaret edildi.
3 bin kilometrekarelik alana yayılan parkta 300 ila 500 kadar boz ayının barındığı belirtiliyor.
Gönderen: ALG - Aralık 12, 2005, 10:36:48 ÖS
bizdede trafigi ayılardan koruyolar
Gönderen: DjHellfireS - Aralık 13, 2005, 12:03:03 ÖÖ
arabama ko$arak carpan adam oldu ya otesi var mi. bide bana bagirdi dikkat etsene. diye.. Yanli$ anlamayin kirmizi i$ikta duruyorum ko$arak yandan carpti ya hey allam

P.s: Sayin adminler kufur eden smiley yok kendimi ifade edemiyorum : )
Gönderen: ALG - Ocak 04, 2006, 06:22:00 ÖS
bide şu minibüsçüler ve kamyoncular..onlrasız trafik daha iyi olurdu..en deli olduğum dibbime kadar girmeleri bide sıkışık trafikte sellektör çakmaları..
AB uyum yasasına göre psikolji eğitimi alacaklarmış :D eğitmenleri pisikopat eder walla bizim şöförler
Gönderen: ALG - Ocak 04, 2006, 06:23:19 ÖS
Alıntı yapılan: "DjHellfireS"
arabama ko$arak carpan adam oldu ya otesi var mi. bide bana bagirdi dikkat etsene. diye.. Yanli$ anlamayin kirmizi i$ikta duruyorum ko$arak yandan carpti ya hey allam

P.s: Sayin adminler kufur eden smiley yok kendimi ifade edemiyorum : )

onlarda impotance problemi var onurcan..aldırmayacaksın