TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: selcukbasar - Kasım 25, 2008, 07:41:49 ÖS

Başlık: debriyaja basarken ses geliyor...(2006 vtec)
Gönderen: selcukbasar - Kasım 25, 2008, 07:41:49 ÖS
arkadaşlar benim sorunum debriyaja basarken çıt çıt diye ses geliyor. debrijajı sadece basarken,geriye gelirken ses yok. her vites değiştirmede var 1 dede var 5 tede. anlayan birisi varsa memnun olurum.(aksilik garantide geçen hafta bitti <783^2)
Başlık: Ynt: debriyaja basarken ses geliyor...(2006 vtec)
Gönderen: birisimi - Kasım 25, 2008, 07:48:42 ÖS

arkadaşlar benim sorunum debriyaja basarken çıt çıt diye ses geliyor. debrijajı sadece basarken,geriye gelirken ses yok. her vites değiştirmede var 1 dede var 5 tede. anlayan birisi varsa memnun olurum.(aksilik garantide geçen hafta bitti <783^2)
bu onemli birsey değil benim 99 da da oluyo arada hor kullandıgımda telin ucunda bi çatal var o surtuyor yaglanınca gidiyor.. istersen japondan anlıyan bi ustaya git yada servisle aran iyiyse git yaglasınlar 2 dakikalık is... kafana takacak birsey yok
Gönderen: selcukbasar - Kasım 25, 2008, 07:51:50 ÖS

bu onemli birsey değil benim 99 da da oluyo arada hor kullandıgımda telin ucunda bi çatal var o surtuyor yaglanınca gidiyor.. istersen japondan anlıyan bi ustaya git yada servisle aran iyiyse git yaglasınlar 2 dakikalık is... kafana takacak birsey yok

arkadaşım teşekkür ederim içimi rahatlattın... yoksa Allah korusun bnm aklıma baskı balata falan geldi tırstım açıkçası...
Gönderen: birisimi - Kasım 25, 2008, 07:54:43 ÖS
yok kardesim bende ole oldurm cart cart cart die ses gelince dorktum ilk baslarda sonra ustanın birine sordum anlattı... serviste arada bir yaglatıyorum ses yok... insallah tahmin ettigim gibidir...
Gönderen: selcukbasar - Kasım 25, 2008, 08:08:14 ÖS
inşallah senin tahmin ettiğin gibidir... bilgi için sağol...
Gönderen: bartem - Kasım 25, 2008, 09:59:51 ÖS
Bende de 2001 civic varken aynı sorun vardı. Yağladılar ve çözüldü. Ama tekrarlayabiliyor.
Gönderen: deniz_ksk - Ocak 01, 2009, 01:28:27 ÖS
bende de aynı ses geliyodu büyük bi sorun sandım sonra gittim yağladılar düzeldi şimdi gene başladı kronik sanırım..
Gönderen: K a a N - Ocak 02, 2009, 12:04:08 ÖS
yaglayıp yolluyolar sorun ılerıde yıne tekrarlıyabılıyo fakat yıne en güzel çözüm yaglama bı sorun yok yanı hastalıgı bu arabaların